چندین افسران در طول شب اعتراضات در سنت لوئیس, Las Vegas,

جی کانن ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:31 AM EDT Jun 2, 2020متعدد مأموران اجرای قانون به ضرب گلوله کشته ش

توسط ABTINNEWS در 13 خرداد 1399

متعدد مأموران اجرای قانون به ضرب گلوله کشته شدند شب دوشنبه و صبح سه شنبه به عنوان اعتراض ادامه داد: در سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

چهار افسر در سنت لوئیس شد با ضربه گلوله در طول شبانه اعتراضات و یک افسر در لاس وگاس کشته شد در شرایط بحرانی صبح روز سه شنبه گفته است.

تیراندازی حوادث آمد ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت در باغ گل رز کاخ سفید امیدوار به استقرار نیروهای نظامی اگر تظاهرات ادامه به خشونت گرایید.

بسیاری از تظاهرات آغاز مسالمت آمیز اما برخی مانند تظاهرات در شیکاگو و سیاتل شد بیشتر خشونت به عنوان روز رفت.

دوشنبه مشخص شده یک هفته پس از فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن در طول بازداشت. گزارش از شهرستان Hennepin دفتر معاینات پزشکی و همچنین به عنوان یک خانواده-سفارش کالبد شکافی هر دو روز دوشنبه منتشر حکم مرگ او قتل.

'شرم آور': DC شهردار شین هوا با استفاده از گاز اشک آور معترضان در خارج از کاخ سفید قبل از حکومت نظامی

جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: Infinite معذرت خواهی بیش از هشتگهای

4 St. Louis افسران اصابت گلوله پلیس می گویند

لوئیس پلیس گفت: چهار افسران اصابت گلوله پس از تظاهرات آغاز شده است که مسالمت آمیز جمعه شد خشونت آمیز یک شبه به عنوان برخی از شکست ویندوز و سرقت اقلام از کسب و کار و سوزش آتش سوزی در منطقه مرکز شهر.

اداره پلیس گفت در توییتر در اوایل روز شنبه که ماموران گرفته شد به یک منطقه بیمارستان با آسیب شد که اعتقاد به تهدید کننده زندگی. معلوم بود که از کار اخراج شده بود عکس.

در بعد از ظهر دوشنبه چند صد نفر بسیج مسالمت آمیز در خارج از دادگستری مرکز در مرکز شهر سنت لوئیس از جمله شهردار Lyda Krewson و سنت لوئیس امنیت عمومی مدیر Jimmie ادواردز.

اما بعد از روز شنبه معترضان با تجمع در مقابل مقر پلیس که در آن ماموران با شلیک گاز اشک آور. برخی از معترضان شکست ویندوز در مرکز شهر 7-11 فروشگاه به سرقت برده و موارد از قبل از داخل ساختمان به آتش کشیده شد. لحظاتی بعد خودرو به آتش كشيده شد و کسب و کارهای دیگر شکسته و غارت.

– جیم سالتر, آسوشیتد پرس,

لاس وگاس افسر در شرایط بحرانی

لاس وگاس مامور مترو شد و در وضعیت بحرانی صبح روز سه شنبه پس از یک مردی بود که اعتقاد به یک معترض به ضرب گلوله او را دوشنبه شب کلانتر جو لمباردو گفت.

لمباردو گفت: ماموران در تلاش بودند برای پاک کردن معترضان از لاس وگاس بلوار هنگامی که افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد برخی از زمان قبل از نیمه شب.

افسر بود و در حمایت از زندگی در مرکز پزشکی دانشگاه در لاس وگاس شنبه صبح.

یک مظنون در این تیراندازی دستگیر شد حدود 2:30 صبح به وقت محلی.

یکی دیگر از تیراندازی در لاس وگاس صورت گرفت دوشنبه شب هنگامی که یک مرد مسلح با پوشیدن زره بدن کشته شد و کشته شدن توسط پلیس و ماموران فدرال حراست یک ساختمان فدرال پس از او رسیده برای خود اسلحه گرم در 11:22 بعد از ظهر کلانتر گفت. لمباردو مرد گفت: به صورت باز-حمل و فردی دیده می شد راه رفتن در میان معترضان به تظاهرات در حال مرگ بود را.

"آنچه رخ داده است کاملا غیر قابل قبول" Lombardo گفت: قبل از پایان مختصر کنفرانس مطبوعاتی.

– اد کمندا رنو, روزنامه مجله

2 نیویورک افسران زده وسیله نقلیه در طول تظاهرات در بوفالو

دو نیویورک مأموران اجرای قانون در شرایط با ثبات پس از اصابت یک خودرو در طول یک شنبه شب در اعتراض به, مقامات گفت.

افسران — یکی از بوفالو اداره پلیس دیگر از ایالت نیویورک پلیس گرفته شد به Erie County مرکز پزشکی. تصویری از این حادثه نشان می دهد که یک خودرو barreling از طریق افسران شتاب از طریق تقاطع پس از چندین افسران ظاهرا درگیر یک فرد در خیابان و دستبند او را.

کسانی که افسران — و بیشتر در رسیدگی به مجروح اجرای قانون اعضای پراکنده به عنوان یک SUV درایوهای گذشته یک وسیله نقلیه نظامی در بوفالو سمت شرق. SUV به نظر می رسد به کشیدن حداقل یکی از ماموران همراه به طور خلاصه در زیر خودرو قبل از سرعت دور. یک آمبولانس به صحنه نامیده می شد.

"این است که در حال بررسی" بوفالو شهردار بایرون براون گفت: گفته بوفالو 4 اخبار. "ما می دانیم که مردم عصبانی هستند و صدمه زدن ... اما ما باید مردم را به بود بسیار متفکر در حال حاضر در مورد آنچه انجام می دهند."

– Jori Epstein, ایالات متحده آمریکا امروز

افسر کشته شده در اوکلند شناسایی یکشنبه

فدرال مامور اجرای قانون که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که تامین امنیت در ایالات متحده دادگاه در اوکلند در اعتراض شناسایی شد یکشنبه.

دیو پاتریک Underwood, 53, درگذشت از زخم گلوله پایدار کسی که پس از اخراج عکس از یک خودرو ناشناس شب جمعه, اف بی آی روز یکشنبه گفت.

آندروود بود برادر آنجلا آندروود Jacobs به تازگی یک جمهوری خواه نامزد برای پر کردن خالی آمریکا در منطقه, در شمال لس آنجلس.

"برادر من دیو پاتریک آندروود فدرال افسر به قتل رسید 5/29/20 در اوکلند کالیفرنیا در حالی که در وظیفه در طول شورش" او posted on Facebook شنبه. "این خشونت باید متوقف شود."

– دیزی Nguyen, آسوشیتد پرس,

گلوله در سینسیناتی پلیس شد 'عمدی' رئیس پلیس می گوید

در سینسیناتی یک افسر پلیس زده شد در کلاه ایمنی توسط یک گلوله شنبه شب در جریان درگیری با معترضان اما نبود مجروح در کابل می گوید.

دور رفت از طریق افسر سپر زده و کلاه خود. Cincinnati رئیس پلیس الیوت اسحاق گفت: افسر در ابتدا فکر کردم این یک سنگ است که به او زده است.

اسحاق توصیف تیراندازی به عنوان "عمدی" در یکشنبه یک کنفرانس مطبوعاتی.

– سارا Brookbank شارون کولیج Cincinnati Enquirer

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز جی کانن در توییتر: @JayTCannon

"من عصبانی هستم': DC اسقف تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید پلیس پس از پاک کردن معترضان با گاز اشک آور

'قانون و نظم": مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن