بیش از 100 اعتراض برای عدالت نژادی در جنوب ناپل در شنبه

رایان میلز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:26 PM EDT Jun 6, 2020بیش از 100 نفر در یک گوشه خیابان در شمال ناپل بعد

توسط ABTINNEWS در 18 خرداد 1399

بیش از 100 نفر در یک گوشه خیابان در شمال ناپل بعد از ظهر شنبه در اعتراض به نژادی برای عدالت و برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

اعتراض در سمت جنوب ایممکلی جاده در تقاطع با ذغال سنگ بلوار صلح آمیز بود.

معترضان برگزار شد نشانه هایی است که گفت: چیزهایی مانند "Color جرم نیست" و "به اندازه کافی به اندازه کافی است" و شعار "نه عدالت بدون صلح" و "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." بسیاری از رانندگان honked در حمایت از.

این فقط یکی از چندین تظاهرات در جنوب غربی فلوریدا در روز شنبه.

بیشتر عکس: اعتراض به خشونت پلیس برگزار شد و برای بار دوم در ناپل

عکس: افراد جوان با برگزاری تظاهرات در مرکز شهر ناپل زیر جورج فلوید مرگ

تظاهرات ظهور کرده اند تا در شهرهای بزرگ و کوچک در سراسر کشور خواستار عدالت برای جورج فلوید یک مرد که کشته شد, یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا در روز یادبود. برخی از کسانی که در تظاهرات های خشونت تبدیل شد با کسب و کارهای سوخته و غارت شده.

اما هیچ کدام وجود دارد که در شمال ناپل شنبه.

آلیسون Blanco, 41, دروازه طلایی شهرکهای آمد به اعتراض با شوهر و چهار بچه. زیرا آنها مخلوط نژاد, خانواده, او گفت: این مهم به شرکت در تظاهرات "قادر به ایستادن برای یکی دیگر."

"من می خواهم بچه ها را به می دانم که ما در سمت راست از تاریخ," او گفت:.

او پسر برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "End سفید برتری" در یک طرف و "Black Lives Matter" از سوی دیگر است.

Enock Chibende, 47, از شمال ناپل با حضور در این تجمع با همسر خود. او گفت که شرکت در این تظاهرات به دلیل "آن زمان ما ساخته شده برخی از تغییرات است."

"هیچ چیز تغییر کرده است با خشونت پلیس علیه سیاه مردان," او گفت:. اما او گفت که او بود که وجود دارد حضور زیادی توسط ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر در اعتراض.

"شما باید آنها را به مطمئن شوید که هیچ کس چیزی دیوانه," او گفت:. "من اصلا" باور در خشونت است."

قبل از اعتراض شروع شد و ده ها تن از کلانتر و فلوریدا گشت بزرگراه اتومبیل های جمع آوری شده در این منطقه است. ذغال سنگ نمایندگان عینک نشانه هایی در پشت خود است که به عنوان خوانده شده "ما با شما" و "CCSO اهمیت می دهد." برخی از نمایندگان در زمان عکس با معترضان.

یک گروه کوچک از مردم بودند و نه وابسته به اعتراض ایستاده بود در یک پارکینگ در نزدیکی نگه داشتن یک چشم بر روی جمع آوری شده است. بسیاری از آنها کاهش یافته است به نام اما گفت آنها وجود دارد برای محافظت از خود و جامعه است. یک مرد گفت که او وجود دارد برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اسکات Stonier, 62, که, نمی کند, حمایت از معترضان گفت: او آمد تا ببینید که چه اعتراض بود و برای دیدن چگونه آن را به کار گرفته. او در پاسخ به برخی از سیاه و سفید "زندگی ماده" شعارهای گفت: "تمام زندگی ماده" و بحث برخی از معترضان.

اما Stonier گفت که او نمی باید هر گونه مشکلات با معترضان در شمال ناپل.

"نگرانی من این است اجتماعی شکست. من نیاز به احساس امنیت" او گفت:, و اضافه کرد بعد "این است که مشکل نیست. مشکل این است که غارت و خشونت است."

عکس: فورت مایرز اعضای جامعه برگزاری تظاهرات به افتخار جورج فلوید

کوین Huskins, 18, از دروازه طلایی شهرکهای آمد با یک گروه کوچک به دست گل که تا به حال دسته روی ساقه ها با پیام های مثبت مانند "نفرت آسان است, عشق طول می کشد شجاعت."

"ما فقط در اینجا به سعی کنید به گسترش برخی از عشق," او گفت:. "این وضعیت واقعا بد است و هر کس سزاوار عشق مهم نیست که شما هستند."

روز شنبه در اعتراض به دنبال یک بزرگتر در اعتراض روز دوشنبه که در آن حدود 350 معترضان راهپیمایی از ذغال سنگ دادگستری شهرستان به مرکز شهر ناپل.

ده ها تن از مردم در اعتراض مارکو جزیره در روز چهارشنبه.

حداقل شش نفر دستگیر شدند و در تظاهرات ذغال سنگ.

حدود 30 نفر اعتراض در مرکز شهر بونیتا اسپرینگز در روز دوشنبه و شده اند وجود دارد, ادامه تظاهرات در فورت مایرز برای بیش از یک هفته است.

قبلی پوشش در ناپل: جوان نگه داشتن مردم در اعتراض به زیر فلوید مرگ

بیشتر: اعتراض به خشونت پلیس برگزار شد و برای بار دوم در ناپلtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن