بیش از 100 نفر جمع آوری در آمریکا 1 استوارت در اعتراض به ماسک حکم

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:53 PM EDT Jul 11, 2020استوارت — در یک سطح شخصی کارولین Klein

توسط ABTINNEWS در 22 تیر 1399

استوارت — در یک سطح شخصی کارولین Kleinpeter از ساحل Vero گفت که او تا به حال به اقدامات احتیاطی به دلیل coronavirus.

اما این بدان معنا نیست که او موافق با دولت محلی تلاش به دستور رفتارهای مردم به عنوان بخشی از مبارزه با گسترش بیماری های تنفسی.

"آن را در مورد حقوق و قانون اساسی ما گفت:" 57 ساله که پیوست بیش از 100 نفر در ایالات متحده 1 و جنوب شرقی مونتری جاده برای ضد ماسک قانون اعتراض کردند. "من آزادی انتخاب برای بدن من."

برای مبارزه با کروناویروس مرکز کنترل بیماری ها توصیه می کند ماسک برای هر کسی که در اطراف افراد دیگر و همچنین به اقامت حداقل شش فوت دور از آنها.

دولت گزارش coronavirus کشته شدن 121 نفر در ساحل گنجینه همانطور که از شنبه که سه مرگ و میر گزارش شده است. بيش از 6500 نفر آلوده شده اند در منطقه است.

بیشتر: Martin شهرستان ماسک حکم را برای حداقل یک ماه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بیشتر: COVID-19 در ساحل گنجینه: تعداد تخت نزدیک شدن ظرفیت در بیمارستان های مختلف داده ها را نشان می دهد

Kleinpeter گفت که او تا ریه مسائل و همچنین توصیه شد به قرنطینه برای 14 روز هنگامی که یک همکار بیمار شد از coronavrius. اما وقتی که می آید به ماسک حکم او می گوید: شهرها و استان ها هستند "تجاوز مرزهای خود."

شنبه را با تکان دادن رویداد به نام "من نمی خواهد مطابق" و سازماندهی شده بود در Facebook 24 ساله بریتنی Mozingo از استوارت. او نا امید شده بود Martin County تصویب آن ماسک قیمومیت که حمل آن با جریمه 50 دلار به 250 دلار بسته به تعداد دفعاتی که یک فرد ناقض آن است.

"من خوشحالم که آنها نمی توان آن را یک جرم جنایی" Mozingo گفت. "من می توانم درک دلیل آنها تصمیم آنها انجام داد."

اما این تصمیم بر خلاف خواست از Mozingo و بسیاری از دیگران صحبت کرد که به کمیسیون شهرستان در این ماه او گفت:

"اعتقاد من این است که شما باید انتخاب" او گفت:. "هدف دولت این است که به پدر و مادر و امریکا است."

یک تعداد انگشت شماری از مردم پوشیدن ماسک در روز شنبه تظاهرات هر چند هر یک شکل اعتراض خود را است. یک مرد عینک ماسک با کلمات "این است که استبداد" بر روی آن در حالی که یکی دیگر از عینک ماسک های پارچه ای با یک سوراخ پاره اطراف دهان او.

ماسک مقرر در گنج ساحل

Martin شهرستان: شهرستان می تواند خوب یک فرد با پوشیدن یک ماسک هر چند افراد زیر مکان یا حالات معاف هستند: کودکان کمتر از 6; مدرسه, summer camp, مهدکودک, مهد کودک; سازمان های مذهبی در درون خانه های خود را از عبادت; مردم در حال حاضر معاف از پوشیدن پوشش صورت فدرال یا قانون دولت; کسانی که ورزش در حالی که اجتماعی فاصله; مردم از دریافت کالا یا خدمات برای یک دوره کوتاه; خوردن یا نوشیدن; کوتاهی مو; کار دندانپزشکی; شرایط پزشکی و یا معلولیت; کمک به افراد کمشنوا; هتل ها و اجاره برای تعطیلات به جز مشترک فضاهای; هوای محل کار و یا تفریح با اجتماعی فاصله.

سنت لوسی شهرستان: است, به شدت تشویق به پوشیدن پوشش صورت, اما لازم نیست. این شهرستان نیاز به صورت پوشش برای تمام افرادی که کار در رستوران و فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, خدمات سالن ورزشگاه و دیگر موسسات خرده فروشی و کسب و کار به روی عموم باز و هر مکان بازدید شده توسط عمومی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

Indian River County: سه شنبه کمیسیون شهرستان را در نظر بگیرید یک پیشنهاد نیاز به ماسک در هر محیط داخلی و فضای عمومی که در آن اجتماعی فاصله ممکن نیست و در هر, هوای آزاد, مکان عمومی که در آن بیش از 50 نفر در حال جمع آوری و اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

بیشتر: رئیس جمهور تهمت 'انعطاف پذیر" در جکسون نامزد کنوانسیون به عنوان COVID-19 تعداد افزایش

بیشتر: صورت-ماسک دستور می تواند اعمال شده در رودخانه شهرستان را به ساقه در حال رشد coronavirus موارد

Lamaur Stancil است Treasure Coast منطقه ای اقتصاد خبرنگار پوشش کسب و کار و صنایع از جمله خرده فروشی, گردشگری و مهمان نوازی. تماس با او را در 321-987-7179 یا lamaur.stancil@tcpalm.com و به دنبال او در Lamaur Stancil در Facebook و @TCPalmLStancil در توییتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن