گمشده زن آماندا Towne: شب زنده داری برنامه ریزی شده است به جستجو ادامه می دهد در سراسر Indian River County

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:45 PM EDT Jun 25, 2020FELLSMERE — جستجو همچنان در سراسر Indi

توسط ABTINNEWS در 6 تیر 1399

FELLSMERE — جستجو همچنان در سراسر Indian River County نزدیک به چهار ماه پس از آماندا Towne یک Fellsmere مادر سه رفت از دست رفته 2 مارس.

Towne گذشته دیده می شد شمال Fellsmere در 1300th بلوک 99 خیابان با توجه به Indian River County Sheriff ، جستجو اعلام شد چهار روز بعد برای 27 ساله.

آخرین به روز رسانی عمده در آمد بیش از دو ماه پیش از کلانتر, زمانی که کارآگاه جستجو Towne آخرین محل شناخته شده در Fellsmere و بهبود برخی از وسایل شخصی به گفته سخنگوی آژانس مسلح ، اریک گل.

این موارد بهبود led محققان برای به دست آوردن یک حکم جستجو برای خانه در Fellsmere که نمایندگان اعدام مارس 24 گل گفت.

"این هنوز فعال بررسی برای ما" گل گفت TCPalm پنج شنبه. "ما باید افراد مورد علاقه, اما من نمی خواهد می گویند که ما یک منحصر به فرد مورد علاقه."

بیشتر: گمشده زن آماندا Towne: IRCSO کارآگاهان جستجو Fellsmere صفحه اصلی بهبود 'مورد علاقه'

در حالی که کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود و goodhearted شهروندان در حمل با جستجوی خود را برای Towne یک شمع افروزی برگزار خواهد شد شنبه به افتخار مادر گفت: در صورتی عدالت بنیانگذار اریکا Torok.

صورتی از عدالت است که یک جامعه سازمان یافته گروه — از جمله برخی از Towne دوستان —که در حال کار با هم به "کمک به خانه گم شده" با توجه به سازمان است.

شب زنده داری که برگزار خواهد شد در سباستین لاپورت مزارع در 7:30 p. m., یک فرصت برای جامعه به گرد هم می آیند Torok گفت.

پس Towne گذشته دیده Torok تخمین می زند که داوطلبان باید جستجو کرد "و هکتار هکتار" از زمین از جمله بسیاری از Fellsmere قطعات سباستین Vero Beach Palm Bay.

"ما هنوز هم شدیدا جستجو و ما هنوز هم نیاز مردم" Torok گفت. "بسیاری از مردم خارج وجود دارد, اما ما می خواهم بیشتر از عمومی به ما کمک کند."

بیشتر: کارآگاهان در جستجوی گمشده زن, Amanda Towne گذشته دیده می شود خارج Fellsmere

گل گفت: محققان بازیافت خودرو و دیگر "مورد علاقه" از اموال که در آن Towne خواب شب از ناپدید شدن او. کلانتر منشی صحنه جرم واحد خواهد بود پردازش تمام موارد بهبود است که می تواند برخی از زمان.

کارآگاهان سخن گفته اند با "تمام کسانی که بخشی از زندگی او" و در حال کسب اطلاعات از آنها گل گفت.

پس از یک شب زنده داری زودتر لغو شد توسط باران Torok گفت لاپورت مزارع پلکانی و ارائه به میزبان این مراسم در این آخر هفته.

"است که یک چیز در مورد جامعه: شهر ما عالی است شهر ما خیلی خوب است" Torok گفت.

"من فقط سپاسگزار برای تمام افرادی که می خواهید برای کمک به. ما واقعا نیاز به یک کمی بیشتر برای کمک به جستجوی یک کمی طولانی تر به طوری که ما می توانید پیدا کردن او را."

شب زنده داری اطلاعات

چه: شمع افروزی برای آماندا Towne

زمان: 27 ژوئن سال 2020 در 7:30 pm.

که در آن: لاپورت مزارع 7700 129 سنت در سباستین

چه به ارمغان می آورد: شمع. تنقلات ارائه خواهد شد.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224. برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن