Minor League Baseball season لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

گرگ Hardwig ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:11 PM EDT Jun 30, 2020در حالی که لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در حال آما

توسط ABTINNEWS در 11 تیر 1399

در حالی که لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در حال آماده شدن برای شروع فصل خود را جزئی لیگ همتایان انجام می شود.

Minor League Baseball منتشر انتشار در 5 p. m. روز شنبه به طور رسمی ساخت این اطلاعیه از لغو 2020 فصل است.

با توجه به انتشار MLB مطلع Minor League Baseball که آن را نمی خواهد ارائه وابسته به آن تیم با بازیکنان برای سال 2020 فصل است.

"این بی سابقه بار برای کشور ما و سازمان ما به عنوان این اولین بار است که در تاریخ ما است که ما تا به حال یک تابستان بدون Minor League Baseball بازی" Minor League Baseball, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت پت اوکانر گفت: در انتشار. "در حالی که این یک روز غم انگیز برای بسیاری از این اعلام حذف عدم قطعیت در اطراف 2020 فصل و اجازه می دهد تا تیم ما برای شروع برنامه ریزی برای یک بازی هیجان انگیز 2021 فصل مقرون به صرفه سرگرمی خانواده."

این فصل بوده است و در برزخ با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس پس از آموزش بهار متوقف شد در اواسط ماه مارس. لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان آن ارتباط رفت و از طریق طولانی و تلخ مذاکره سعی کنید برای نجات یک فصل اما تنها حرکت رو به جلو با 60 بازی فصل است که مورد موافقت قرار گرفت به پشت در مارس 26. تیم شده اند شروع تمرینات تقریبا همه در شهرهای مربوطه می باشند و نه در بهار آموزش امکانات.

بازگشت در اواخر آوریل, Pensacola آبی Wahoos تیم رئیس جمهور جاناتان گریفیث پیش بینی کرد که "اگر ما نمی تواند شروع در ماه جولای پس از آن من فکر می کنم ما باید یک فصل این سال است. من امیدوارم که من اشتباه می کنم."

گریفیث که حق رای دادن است که این دو وابسته مینه سوتا دوقلوها درست بود.

با جزئی از تیم های لیگ ساخت پول خود را بین آوریل و سپتامبر و همه گیر در حال انجام فرانچایز را brainstormed در راه برای نگه داشتن مربوطه با امید یک فصل و همچنین نگه داشتن برخی از مرتب کردن بر اساس درآمد در آینده با ارائه امتیازات به صورت فله داشتن فیلم شب در این زمینه در ballparks افزایش بازاریابی کالا و پیدا کردن راه های دیگر را به ماندن متصل به خود را در جوامع مربوطه.

بیشتر: آبی Wahoos محوری پر کردن ورزشگاه خالی با بیشتر جامعه, حوادث, از, بازی

بیشتر: فورت مایرز معجزه اعلام تغییر نام به توانا صدف

در حال حاضر حداقل انجام این کار با این امید یک فصل در سال 2020 از بین رفته اند.

"بنابراین بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهند اتفاق می افتد در سال آینده" آبی Wahoos صاحب پنجم Studer گفت. "ما باید یک رویداد جداگانه اداره خواهد شد که جدا از آبی Wahoos چون من فکر می کنم ما در حال کشف راه های زیادی برای استفاده از این ورزشگاه.

"حتی زمانی که این تیم به دور بعدی سال ما ادامه خواهد داد به انجام بسیاری از چیزهای مشابه است."

لغو تاثیر می گذارد کلاس یک ایالت فلوریدا در لیگ, که شامل فورت مایرز توانا صدف. قدیمی معجزه نیز دوقلوها وابسته بود rebranded برای شرکت-لغو فصل پس از هر پیش بینی افزایش فروش کالا با توجه به نام تجاری جدید برای مثال نمی توان وجود دارد به درجه ای که ممکن است اگر وجود داشت یک فصل است.

"این ناامید کننده روز برای ما اما یکی بود که متاسفانه اجتناب ناپذیر" توانا صدف مدیر کل جاد لاولند گفت. "نگرانی اصلی ما همواره ایمنی از بازیکنان ما کارکنان و طرفداران. این اطلاعیه نشان می دهد که. ما نمی توانیم صبر کنید برای باز کردن دروازه برای ما باور نکردنی طرفداران دوباره در سال 2021 و یک بخش بزرگ در کمک به ما در جنوب غربی فلوریدا جامعه بهبود می یابند از این زمان دشوار است."

فصل-دارندگان بلیط و گروه دارندگان بلیط می توانید با صدف در 239-768-4210. تک-بلیط بازی رفته بود در فروش.

"این ناامید کننده بود اما ما درک می کنیم چه هدف در اینجا این است که برای همه, ایمنی و بهداشت و رفاه از همه گفت:" جف کوک مدیر کل شارلوت سنگ خرچنگ ایالتی فلوریدا تیم لیگ واقع در پورت شارلت که وابسته به Tampa Bay Rays. "وقتی که می آید به بازی بیس بال وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک از مربیان به بازیکنان برای طرفداران به کارگران را به هر چیز دیگری. ما باید آگاه باشند از همه کسانی که مردمی. ما درک می کنیم چه این تصمیم گیری پایین می آید. این یک تصمیم دشوار اما یکی با نیت راست."

به عنوان برای بازیکنان کوک گفت که او شنیده ام که ممکن است برخی از بازی های مستقل لیگ توپ اگر آنها را در خود MLB تیم 60-man فهرست.

"وجود دارد برخی از بچه ها که در حال رفتن به از دست دادن مقداری از آن زمان توسعه آن خواهد شد سخت به عقب بر گردیم" کوک گفت. "آنها همچنین اعتبار بودن با زمان سرویس حتی اگر آنها از لحاظ جسمی نمی خواهید برای دریافت زمان بازی. آن را قطعا خواهد شد در برخی از این بچه ها. امیدوارم ما می توانیم گذشته این حرکت در چند ماه آینده و '21 فصل می تواند در موفقیت است."

سنگ خرچنگ در یک وضعیت منحصر به فرد هستند چرا که آنها متعلق به به طور مستقل توسط کارائیب بیس بال ابتکار و لو Schwechheimer به جای یک تیم بزرگ لیگ

"ما مالکیت گروه صاحب دو تیم نیز ویچیتا سه گانه یک تیم (باد سرژ سه گانه وابسته به Miami Marlins)" کوک گفت. "در حال حاضر ما هنوز هم حلق آویز در آن وجود دارد. ما به حال اجازه دهید به وقت مردم در این نقطه است. آنها رفته ام از طریق فرایند با دولت وام ما را تا و در حال اجرا پس ما را ببینید که در آن است که ما را به. بدیهی است که ما لازم نیست میلیون دلار مالکیت در بالا ما از MLB است که می تواند ما را حفظ کند."

مایک بائر مدیر کل راجر دین شورلت ورزشگاه گفت: با مشتری مبتنی بر ورزشگاه بود به امید میزبان کاردینالز و Hammerheads برای سال 2020 فصل است. در حالی که نا امید با اخبار بائر گفت: "ایمنی میباشد و مطمئن شوید که طرفداران ما بازیکنان و مربیان در یک موقعیت خوب.

"حرکت رو به جلو ما برنامه ریزی برای استفاده از تلاش های ما برای اطمینان حاصل کنید که راجر دین شورلت ورزشگاه است که به عنوان امن و راحت که می توان آن را," او گفت:.

پس از پالم بیچ شهرستان است که در فاز اول دولت بازگشایی طرح ورزشگاه در اینجا بسته شده است. اگر بخش حرکت به فاز دو آنها سعی خواهد کرد به نگه دبیرستان و جوانان مسابقات بیس بال.

این نیز تاثیر می گذارد سواحل خلیج فارس, لیگ کمترین جزئی لیگ با 18 تیم به نمایندگی از 16 MLB فرانچایز بازی به طور انحصاری در بهار آموزش امکانات.

تیم های لیگ بیس بال شده بود حمایت خود را از franchises برای بیشتر قسمت ها در طول همه گیر اما وجود داشته اند اخراج و furloughs و در حال حاضر وجود دارد به یقین از هیچ فصل است.

بازیکنان دریافت شده اند 400 دلار در هفته از MLB فرانچایز با بسیاری از تیم های ارتکاب به انجام این کار از طریق فصل است که به طور معمول به پایان می رسد در اطراف کار در روز. پیش از آن در ماه ژوئن بازیکنان کانون بود متعهد $1 میلیون نفر از طریق آن اعتماد بازیکنان به کمک جزئی بازیکنان لیگ برتر.

"این مایه تاسف و انده وجود خواهد داشت نه آبی Wahoos بیس بال در آبی Wahoos ورزشگاه در این فصل گفت:" تیم در یک بیانیه است. "با این حال سلامت و ایمنی جامعه ما اولویت شماره یک ما است و ما به طور کامل حمایت از تلاش های عمده و جزئی لیگ بیس بال برای نگه داشتن طرفداران و بازیکنان و کادر امن در جوامع در سراسر امریکا است."

جزئی لیگ به احتمال زیاد خواهد شد نگاه متفاوت در 2021. MLB پیشنهاد کرده است متراکم افراد زیر سن قانونی پیمانکاری 42 تیم در یک حرکت است که همچنین می تواند برخی از لیگ ها و وابستگی.

لایحه Vilona یک خبرنگار برای Pensacola, اخبار, مجله, دنیس Maffezzoli از ساراسوتا هرالد تریبون و پالم بیچ پست کمک به این مقاله است.

گرگ Hardwig یک خبرنگار ورزشی برای ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. او را دنبال کنید Instagram, Facebook و Twitter: @NDN_Ghardwig ایمیل او را در ghardwig@naplesnews.com. پشتیبانی محلی نگاری با این پیشنهاد اشتراک ویژه در https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

فلوریدا جزئی از تیم های لیگ

کلاس AA جنوب لیگ برتر

جکسون ادم تنومند و بدقواره میگو (مارلین)

Pensacola آبی Wahoos (دوقلوها)

کلاس یک ایالت فلوریدا در لیگ

برادنتون غارتگران (دزدان دریایی)

شارلوت سنگ خرچنگ (اشعه)

ویکی ضامن دار (فیلیز)

دیتونا Tortugas (قرمز)

Dunedin جیز آبی (Blue Jays)

فلوریدا آتش قورباغه ها (ترجمه)

فورت مایرز توانا صدف (دوقلوها)

مشتری Hammerheads (مارلین)

لیکلند پرواز ببر (ببر)

پالم بیچ واتیکان (واتیکان)

سنت لوسی متس (متس)

تمپا Tarpons هستند (یانکی ها)

Rookie توپ سواحل خلیج فارس لیگ

Astros (وست پالم بیچ)

بریوز (شمال بندر)

Blue Jays (Dunedin)

کاردینالها (مشتری)

Marlins (مشتری)

متس (پورت سنت لوسی)

اتباع (وست پالم بیچ)

Orioles (ساراسوتا)

فیلیز شرق (ویکی)

فیلیز غرب (ویکی)

دزدان دریایی (ایالات متحده آمریکا)

اشعه (بندر شارلوت)

Red Sox (JetBlue پارک فورت مایرز)

ببر شرق (لکلند)

ببر غرب (لکلند)

دوقلوها (CenturyLink مجموعه ورزشی فورت مایرز)

Yankees شرق (تمپا)

Yankees غرب (تمپا)tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن