مایک پنس و ران DeSantis برای دیدار در تمپا به عنوان coronavirus موارد افزایش

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه—فلوریدامنتشر شده 12:43 PM EDT Jul 2, 2020معاون رئیس جمهور مایک پنس را

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

معاون رئیس جمهور مایک پنس را با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در تمپا به عنوان یک اضافی 10,109 coronavirus موارد گزارش شده در دولت پنج شنبه, تنظیم یکی دیگر از ترسناک رکورد روزانه.

پنس سفر به فلوریدا بزرگترین ریاست جمهوری در میدان نبرد است خود را برای اولین بار پس از آوریل 20, مدت کوتاهی پس از DeSantis بود بازگشایی شد دولت پس از یک ماه مستند. پس از آن دولت coronavirus موارد باید بیش از سه برابر به 169,109.

با ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته آینده تعدادی از فلوریدا جوامع خود را بسته اند سواحل در تلاش برای بلانت گسترش ویروس. در حالی که DeSantis خودداری کرده است به صدور یک ایالت اجباری ماسک منظور بسیاری از شهرها و استان ها در حال حاضر نیاز به ماسک در برخی از تنظیمات عمومی.

DeSantis آخرین جمعه نورد برخی از دولت بازگشایی با ممنوعیت مصرف الکل در میله های زندان. اما در این هفته فرماندار گفت که او هیچ برنامه ای برای بیشتر محدود کردن کسب و کار با وجود افزایش چشمگیر در coronavirus موارد است.

پنس روز چهارشنبه در بازدید از آریزونا که مانند فلوریدا است که در میان بیش از 30 متحده که در آن یک coronavirus سنبله در جریان است.

عکس: COVID-19 در فلوریدا

بیشتر: COVID-19 تست آنتی بادی ایالت کم يافتهها: 4% دارای آنتی بادی

بیشتر: به عنوان واکسن به امید ظهور ایالات متحده نژادها برای خرید سرنگ برای جلوگیری از یک ماسک-کمبود سناریو.

بررسی برای به روز رسانی بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن