میامی مردان متهم متعدد منازل به قصد سرقت در Halpatiokee پارک منطقه ای در استوارت

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:30 PM EDT مه 3 سال 2020استوارت— دو میامی مردان متهم شدند متعدد

توسط ABTINNEWS در 14 اردیبهشت 1399

استوارت— دو میامی مردان متهم شدند متعدد منازل به قصد سرقت در Halpatiokee پارک منطقه ای در استوارت در طی دو روز.

Flabio Sanhueza-Guerra و ادیسون هرناندز-سیلوا 29 و 35 هر دو از میامی دستگیر شدند روز پنج شنبه در چهار اتهام هر یک از سرقت با در نظر گرفتن یا حفظ یک کارت اعتباری چهار اتهام هر یک از غیر قانونی در اختیار داشتن یک کارت اعتباری پنج اتهامات هر یک از دزدی به یک خانه خالی و دو اتهام هر یک از تقلب در استفاده از کارت های اعتباری.

مارتین شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان گفت: در مارس 5 کارت های اعتباری از دو گوشی وسایل نقلیه گرفته شد و مورد استفاده در هدف و لاو و فروشگاه های وال مارت در پورت سنت لوسی.

بیشتر: مرد بی خانمان متهم به ضرب و شتم و خفگی در پارک استوارت

نمایندگان گفت: در آوریل 5, صاحبان کارت های گزارش آنها به سرقت رفته است و خریدهای ساخته شده در سه فروشگاه پس از کارت به سرقت رفته بودند.

زمانی که نمایندگان رفت و به پورت سنت لوسی فروشگاه های آنها را دیدم فیلم از Sanhueza-Guerra و هرناندز-سیلوا هم ساخت خرید.

در 15 آوریل نمایندگان نامیده می شدند در مورد در مورد کارت های اعتباری گرفته شده از اتومبیل قفل در Halpatiokee پارک منطقه ای. افرادی که کارت های گرفته شده از وسایل نقلیه خود را در 15 آوریل گفت: نمایندگان وجود داشته است خرید پس از کارت به سرقت رفته بودند در خارج و هدف در استوارت.

بیشتر خواهد شد و ساکنان جنوب فلوریدا سر یک شهرستان یا دو شمالی که در آن COVID-19 محدودیت های شل شدن ؟

زمانی که نمایندگان بررسی این فیلم از هر دو فروشگاه های آنها را دیدم همان دو مرد از آوریل 5 حادثه است.

نمایندگان گفت که آنها را دیدم مردان در فیلم سر به یک جیپ. زمانی که نمایندگان جستجو جیپ شماره پلاک آنها در آن ثبت شده بود به Hernandez-سیلوا.

روز پنج شنبه یک کارآگاه به تماشای پارک و هنگامی که او را دیدم Sanhueza-Guerra و هرناندز-سیلوا در جیپ. پس از دو پارک کارآگاه گفت: آنها سپس سعی به باز کردن درب یک کامیون فورد و زنگ کامیون رفت. هر دو مردان و سپس رو به جیپ آنها وارد و سوار کردن.

نمایندگان متوقف مردان در مدت کوتاهی پس از بازداشت و آنها را در burlgary اتهامات عنوان شده علیه.

هر دو مردان به نمایندگان آنها گرفته بود کارت های اعتباری از وسایل نقلیه در هر دو روز. آنها دستگیر شدند و به مارتین زندان شهرستان جایی که آنها باقی می ماند یکشنبه با هیچ باند.

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن