عظیم حساب توییتر مانند Elon Musk, Bill Gates, Barack Obama هک شده برای بیت کوین

Emre کلی فلوریدا امروزمنتشر شده 7:23 PM EDT Jul 15, 2020چندین انبوه مردمی حساب در توییتر مانند کسانی که در بخش

توسط ABTINNEWS در 26 تیر 1399

چندین انبوه مردمی حساب در توییتر مانند کسانی که در بخش خصوصی متعلق به میلیاردرهای Elon Musk و بیل گیتس به نظر می رسد هدف از توییتر نقض امنیتی در روز چهارشنبه با استفاده از گسترده خود را تحت تاثیر قرار به طور موثر به سرقت مبالغ قابل توجهی از cryptocurrency.

توییت شروع به ظاهر شدن بر روی پلت فرم حدود 4:30 بعد از ظهر برای اولین بار از قابل توجه حساب مانند مشک و گیتس به عنوان به خوبی به عنوان برخی دیگر مانند رسمی اپل مشخصات. حدود یک ساعت بعد دیگر مشخصات بالا حساب مانند باراک اوباما و جو بایدن جف بزوس و مایک بلومبرگ آغاز شده بود به tweeting جعلی به روز رسانی بیش از حد.

توییت وعده "پاداش" برای کاربران در صورتی که ارسال بیت کوین به یک خاص cryptocurrency آدرس – کلاهبرداری شایع آنلاین, اما به ندرت موفق به نفوذ قابل توجهی به حساب میآمد. این بار اما این طرح امن بیش از 110,000 دلار در کمتر از یک ساعت.

"من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19," جعلی جیر در ادامه مشک حساب. "من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!"

با ارائه یک آدرس عمومی میلیون ها نفر از کاربران که دسترسی به cryptocurrency سیستم عامل های تجاری می توانید ارسال به عنوان مقدار بیت کوین – در این مورد BTC – به عنوان آنها می خواهند. در مجموع حساب توییتی به بیش از 100 میلیون پیروان.

و برخی از کاربران ظاهرا کاهش یافت و برای آن: تفکر مشک گیتس و دیگران خواهد دو سهم خود را و ارسال آن نزدیک به 300 آدرس معاملات ثبت شد در بیت کوین عمومی لجر که از 5:30 p. m. به وقت شرق. در مجموع مردم فرستاده بود بیش از 12 BTC به آدرس است که به ارزش $110,000.

هنوز مشخص نیست که چگونه حساب شد به خطر بیافتد. Cryptocurrency نقل و انتقالات با طراحی غیر قابل برگشت و ناشناس اما عموم قابل مشاهده است.

"راه که cryptocurrency کار می کند هنگامی که انتقال صورت می گیرد, آن غیر قابل برگشت است و عملا نایافتنی گفت:" مایک Chapple استاد از فناوری اطلاعات در دانشگاه نوتردام. "سوال اصلی در اینجا این است که چگونه این حمله به دست اورد دسترسی به این برجسته توییتر حساب خود را در وهله اول است."

"یک خط از تحقیقات که توییتر و اجرای قانون را می خواهید به دنبال این است که آیا این سازش ممکن است رخ داده در یک شخص ثالث است که تا به حال دسترسی به همه از این حساب" او گفت:.

همانطور که از شنبه شب یک بیت کوین معامله شد در $9,200.

تماس با Emre کلی در aekelly@floridatoday.com یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب