Martin County, مجموعه, مجازی فارغ التحصیلی برای کلاس 2020 ترک برخی از سالمندان پدر و مادر در اشک

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:12 PM EDT Apr 21, 2020استوارت — مارتین مدارس شهرستان برگزار خ

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

استوارت — مارتین مدارس شهرستان برگزار خواهد شد مجازی فارغ التحصیلی برای کلاس 2020 به خاطر رمان coronavirus اما روز سه شنبه اعلام شد ملاقات با سرخوردگی دانش آموزان و والدین.

این منطقه خواهد شد برنامه ریزی یک مراسم سنتی بعد از آن در تابستان به عنوان طولانی به عنوان آن را امن برای جامعه به انجام این کار سرپرست لوری Gaylord گفت: هیئت مدیره مدرسه.

Gaylord ساخته شده, اعلام, اما, بدون بحث در مورد آن با هیئت مدیره رئیس مارشا قدرت گفت.

بیشتر: "مجازی فارغ التحصیلی' تنظیم برای سنت لوسی کلاس 2020 از سالمندان به دلیل COVID-19

Martin County آخرین مدرسه منطقه در ساحل گنجینه خود را برای اعلام فارغ التحصیلی برنامه.

سنت لوسی است که به نگه مجازی فارغ التحصیلی در ماه مه با فرد در مراسم فارغ التحصیلی در پایان ماه ژوئن اگر آن را امن برای انجام این کار. Indian River County آن به تعویق افتاد فارغ التحصیلی به ژوئن, ژوئیه ممکن است.

"آنچه مهم به دانش آموزان است که آنها می خواهند برای عبور از مرحله" Gaylord گفت. "ما را هر تلاش برای مطمئن شوید که ما می توانیم این کار را برای سالمندان ما."

این در حالی است که سالمندان در درک اهمیت ایمن ماندن در گیر این کلاس کار کرده نسبت به فارغ التحصیلی و "مایل به صبر" به صورت سنتی فارغ التحصیلی در تاریخ بعد Alana Grasso, جنسن بیچ کلاس مدرسه بالا جمهور گفت:.

بیشتر: Indian River مدارس تاخیر دبیرستان مراسم فارغ التحصیلی به دلیل coronavirus

"ما سرقت شده است" گفت: Grasso "اما لطفا نگاهی به دور نهایی ما خداحافظ."

Grasso بود و در میان نزدیک به دو دوجین مخالفان — از جمله دولت تشکر. توبی Overdorf R-پالم سیتی — خواست که هیئت مدیره برای پیدا کردن جایگزین های مجازی فارغ التحصیلی است.

برخی از والدین و دانش آموزان — که شکست را به اشک به آنها خطاب به هیئت مدیره —پیشنهاد منطقه نگه فارغ التحصیلی که پایبند اجتماعی-فاصله دستورالعمل و limiti تعداد شرکت کنندگان.

مجازی فارغ التحصیلی نمی خواهد با ارائه این بسته و به رسمیت شناختن مناسبت سزاوار گفت: South Fork دبیرستان کلاس ارشد رئیس جمهور الک Rothenberg.

بیشتر: برای اولین بار بعد از آموزش مجازی است 'موفق' به صورت Indian River County schools

"دانش آموزان باید صرف ماه گذشته نشسته پشت وب و تماشای ویدئو سخنرانی," او گفت:. "تا پایان سال در یک فرمت مشابه خواهد بود دردناک به حداقل می گویند."

دیدن چهره خود را بر روی یک صفحه نمایش "در مقایسه محدودتر" به راه رفتن در سراسر مرحله و جمع آوری دیپلم Rothenberg گفت.

"فارغ التحصیلی بیش از حد مهم برگزار می شود عملا" Grasso گفت. "به تعویق انداختن فارغ التحصیلی اگر شما باید نه لغو آن و نه آن را نگه دارید عملا."

این داستان به روز خواهد شد.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب