Martin County school سرپرست لوری Gaylord به بازنشسته در ماه نوامبر

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:54 PM EDT مارس 18 سال 2020استوارت — مدرسه سرپرست لوری Gaylord

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

استوارت — مدرسه سرپرست لوری Gaylord بازنشسته خواهد شد در ماه نوامبر.

"زمان آن رسیده است برای من به قدم به عقب و لذت بردن از خانواده و بازنشستگی" Gaylord گفت: در انتشار اخبار دوشنبه.

او را به پست انتخاب شد در سال 2012 و رای در سال 2016. دوم خود را منقضی می شود در ماه نوامبر.

اما مارتین کانتی رای دهندگان در سال 2018 به تصویب یک تغییر به یک منصوب به جای انتخاب سرپرست.

Gaylord جانشین انتخاب خواهد شد توسط هیئت مدیره مدرسه. او اعلام می آید تنها چند روز پس از مدرسه منطقه شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای آینده سرپرست.

بیشتر: Martin County, مدرسه, مدیره برای تعیین شهروندان کمیته مشورتی برای انتخاب سرپرست

"من احساس کردم که آن را به موقع و صادقانه و شفاف اعلام بازنشستگی من در این زمان برای هیئت مدیره مدرسه به فرصت برای جذب به عنوان بسیاری از داوطلبان واجد شرایط که ممکن است در جستجوی خود را برای آینده سرپرست," او گفت:.

بیشتر: Martin County School District برنامه ای برای فرد فارغ التحصیلی در اواخر جولای

تحت Gaylord تصدی مدرسه منطقه به دست آورده و یا B امتیاز از دولت دریافت کرده و یک امتیاز در سه سال گذشته; دو افزایش مالیات تصویب شد, با رای دهندگان به حمایت عملیاتی و پروژه های سرمایه ای و منطقه خریداری سابق استوارت, اخبار ساختمان جدید اداری مرکز.

"من افتخار می کنم از کار ما انجام داده اند, در این زمان," Gaylord گفت. "من هیچ شکی نیست که این Martin County School District ادامه خواهد داد برای به رسمیت شناخته شود به عنوان یک مدل سیستم آموزشی برای سالهای زیادی را به آمده است."

مهلت درخواست برای سرپرست ژوئیه 15. هیئت مدیره مدرسه قصد دارد به انتخاب خود را تا پایان ماه سپتامبر و باید سرپرست جدید شروع Nov. 17.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن