Martin County هیئت مدیره مدرسه آزمایشی موافقت Aug. 25 start; تصمیم گیری اعلام می شود هفته آینده

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهانتشار: 10:45 PM EDT Jul 21, 2020استوارت — دانش آموزان را به مدرسه بازگشت

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

استوارت — دانش آموزان را به مدرسه بازگشت یا Aug. 11 یا Aug. 25. تصمیم نهایی است ساخته شود سه شنبه ،

هیئت مدیره مدرسه سهشنبه طور آزمایشی مورد تایید سرپرست لوری Gaylord توصیه سهشنبه به تاخیر انداختن شروع مدرسه به اوت. 25 پس از دو هفته اصلی تاریخ شروع تا زمانی که مارتین کانتی انجمن آموزش و پرورش موافقت کند به تازگی پیشنهاد تقویم ظهر شنبه.

اگر هیچ توافق رسیده است این منطقه خواهد حرکت رو به جلو با تقویم به عنوان آن در حال حاضر می ایستد با یک Aug. 11 تاریخ شروع.

Gaylord پیشنهاد شروع شده بود با معلمان و خانواده ها در ذهن و خواهد به معلمان در وقت های اضافی به درستی برنامه ریزی و آماده شدن برای سال تحصیلی جدید او گفت TCPalm.

احتمالی پس از یک طولانی, مدرسه, مدیره بحث است که نگرانی در مورد تغییر تقویم مدرسه و اثرات انجام این کار در معلمان برنامه.

بیشتر: آوردن دانش آموزان به مدرسه در شرایط فعلی می تواند فاجعه بار' معلمان می گویند

ده ها تن از معلمان و والدین ابراز نگرانی های خود را به اعضای هیئت مدیره. بسیاری از خواست مقامات منطقه برای آغاز سال تقریبا.

"من نمی خواهم به بازی در اطراف با (تاریخ شروع) خیلی نزدیک" به اولین روز مدرسه رئیس مارشا قدرت گفت. عدم اطمینان باعث می شود آن را "واقعا دشوار است برای معلمان و والدین برای برنامه ریزی است."

او گفت: یک Aug. 11 تاریخ شروع سقوط در خط با انتظارات معلمان و خانواده ها در جامعه در حال حاضر بر اساس در حال حاضر تصویب تقویم.

بیشتر: 45 مربیان از سراسر ایالات متحده اعمال می شود برای تبدیل شدن به بعدی Martin County school سرپرست

Martin County School District تنها منطقه در ساحل گنجینه هنوز برای تصمیم گیری در شروع با تاخیر. رودخانه هند و سنت لوسی شهرستان اعلام کرد از دو هفته تاخیر در روز دوشنبه به یک Aug. 24 تاریخ شروع.

فلوریدا انجمن آموزش و پرورش — دولت بزرگترین اتحادیه معلمان — روز دوشنبه شکایت فرماندار دولت برای آن مدرسه بازگشایی طرح که به مدت پنج روز در شخص یادگیری در یک هفته.

بیشتر: گنج ساحل مدارس بازگشایی برنامه های ارائه 'گزینه' برای دانش آموزان, پدر و مادر, در سال جدید

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن