مارتین کانتی به دنبال مرحله به مرحله در بازگشایی از فعالیت های محلی, تفریح, اقتصاد

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:03 PM EDT Apr 24, 2020مارتین کانتی — مقامات شهرستان در حال تهیه

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی — مقامات شهرستان در حال تهیه پیش نویس برنامه ای برای بازگشایی این شهرستان برای کسب و کار و تفریح و سرگرمی از طریق مبهوت رویکرد مبتنی بر توصیه های رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اولیه تصمیم گیری در مورد آنچه برای باز کردن و زمانی که انتظار می رود روز شنبه از شهرستان کمیسیون.

کمیسیون در روز جمعه نشان داد که قوی میلی برای بازگشایی سواحل آن. با حداقل 14-نقاط دسترسی در شهرستان مارتین افتتاح سواحل حتی به صورت محدود به عنوان رودخانه هند و سنت لوسی شهرستانهای ممکن است انجام در روز سه شنبه مقامات مردد بودند.

"از آنجا که از نزدیکی ما به پالم بیچ شهرستان ما نمی تواند نادیده بگیرد که در گذشته هنگامی که ما باز همه چیز و پالم بیچ شهرستان تا به حال ایشان بسته — ما سواحل رمپ قایق, پارک, حتی امروز بودند تاخت و تاز کردن توسط کسانی که مردمی که تا به حال تعطیلی به جنوب ما" گفت: دستیار شهرستان مدیر جورج Stokus است که پیش نویس این شهرستان بازگشایی برنامه.

بیشتر: Indian River County بازگشایی محافظت سواحل شنبه; سنت لوسی ممکن است مارتین نمی خواهد

قبل از اینکه بخش می توانید شروع به رول کردن مرحله به مرحله بازگشایی با توجه به Stokus آن نیاز به یک سیر نزولی از coronavirus موارد ظرف 14 روز رو به پایین مسیر مثبت آزمون; هیچ بحران امکانات مراقبت در عملیات; دسترس بودن تخت ICU و تست روش در محل. این شهرستان را برآورده نمی کند معیارهای نشده است.

پس از آن معیارهای برآورده شهرستان ها اگر به دنبال Stokus' طرح می تواند اجازه می دهد تا سواران دو به یک گلف سبد خرید; باز کردن سواحل; باز کردن رمپ قایق; باز, پارک, اما بدون برنامه نویسی; باز کردن مراکز مهد کودک; فرم یک کسب و کار کوچک-recovery center; ارائه محدود خدمات کتابخانه; دهد و در جلسات اختصاص داده است.

مرحله بعدی باز کردن به طور کلی خواهد بود محدودیت دسترسی به خدمات عمومی است.

کمیسیون ادامه داد: سعی کنید به تعادل عمومی آوازی تمایل به بازگشت به حالت عادی و برای بازگشایی اقتصاد با سلامت عمومی است.

بیشتر: Martin شهرستان coronavirus اوج انتظار می رود در اوایل مارس

بیشتر: گنج ساحل وقفه در cornoavirus تست اما کلینیک کلیولند فراهم می کند امداد رسانی

هفته گذشته در کلینیک کلیولند مارتین سلامت رئیس جمهور راب خداوند و اورژانس شهرستان مدیریت مدیر میشل جونز گفت: کمیسیون آنها انتظار محلی در اوج بستری شدن در بیمارستان به دلیل coronavirus به رخ می دهد در اوایل ممکن است.

از آنجا که مارتین شهرستان اضافه شده است 27 تایید موارد COVID-19. بین دو کلینیک کلیولند بیمارستان در این شهرستان از بعد از ظهر جمعه: 57 درصد از 239 تخت در دسترس هستند و 65 درصد از 40 تخت ICU در دسترس هستند با توجه به فلوریدا آژانس برای اداره بهداشت و درمان.

Martin County نمی کند و در عین حال باید تست آنتی بادی با توجه به کلینیک کلیولند و وزارت بهداشت در بخشی به دلیل زمان پايايی آزمون.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن