مارتین مدارس شهرستان تاخیر سقوط تمرین های ورزشی به اوت. 10

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:28 PM EDT Jul 22, 2020Martin County سه عمومی دبیرستان مدارس —

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

Martin County سه عمومی دبیرستان مدارس — جنسن بیچ, Martin شهرستان و جنوب چنگال — و کاج مدرسه تمام برنامه شروع به سقوط تمرین های ورزشی هفته Aug. 10.

با وجود افزایش تعداد تایید coronavirus موارد در ایالت فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی شنبه رای دادند برای حفظ برنامه خود را با یک تمرین شروع به تاریخ جولای 27. در هیچ منطقه ای تیم برنامه ای برای تمرین در هفته آینده.

"من احساس می کنم خیلی بهتر در مورد آن" Martin County مدیر ورزشی علامت Cowles گفت. "این اجازه می دهد تا ما را به ادامه که در آن ما شد و ما مطبوع است. معمولا ما می تواند بسیاری از پدر همراه است. ما شده اند در یک ساختمان نشده است. ما نمی برداشته وزن نشده است.

"این ناامید کننده است که ULTIMOPREZZO فراهم نیست آنچه به نظر من کیفیت رهبری است. من نمی دانم چه آمد از چند جلسه که آنها تا به حال دیگر از هیچ چیز است."

این طرح برای جنسن بیچ, Martin شهرستان و جنوب چنگال تیم های فوتبال این است که شروع به تماس با شیوه های هفته Aug. 17 و شروع فصل به طور منظم هفته Aug. 24.

مدارس: Martin County هیئت مدیره مدرسه آزمایشی موافقت Aug. 25 شروع

برای مشترکین: مدیران ورزشی و مربیان در حال نا امید با ULTIMOPREZZO رهبری است. آن را منجر به مدارس ترک ؟

هر سه تیم را جست و خیز پیش فصل کیکآف کلاسیک در اصل برنامه ریزی شده برای هفته Aug. با 10 هفته اول فصل به طور منظم. جنوب چنگال برگزار خواهد شد فورت پیرس مرکزی و مارتین شهرستان سفر خواهد کرد به اوکیچوبی برای باز کردن فصل در اوت. 28. جنسن بیچ اولین حریف هنوز مشخص نشده است.

"من فکر می کنم همه چیز شروع به لرزش کمی" South Fork مربی تیم فوتبال مایک Lavelle گفت. "من فکر می کنم ما خیلی شرکت تاریخ شروع. بدیهی است که ما در یک روز و زمان که در آن بسیاری از تغییرات روز به روز و آنچه امروز درست است طولانی رفته فردا. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد ما یک شرکت شروع تاریخ."

نظر: ULTIMOPREZZO هیئت مدیره تصمیم در پشت درهای بسته ادامه به صورت عادی. آنها شکست خورده خود را رهبری آزمون

جنسن بیچ که برنده آن بخش اول قهرمانی در سال 2019 و مارتین کانتی در یک موقعیت دشوار است چرا که از ناحیه مخالفان در پالم بیچ یا Broward شهرستان. نه شهرستان اعلام کرده است که آن را بازگشت به تمرین.

Cowles گفت: اگر پالم بیچ مدارس قادر به عمل به زودی, Martin شهرستان را پر کنید آن تیم برنامه با مخالفان از گنج ساحل.

"این است که آنچه در آن است" جنسن بیچ, فوتبال, مربی تیم Caffey گفت. "حداقل ما با داشتن یک تاریخ شروع و لغو در دسترس نباشد. آن را به ما می دهد یک فرصت برای دریافت آماده شده است. ایمنی کودکان و نوجوانان است و آنچه مهم است."

کاج ورزشی مدرسه مدیر مت Sofarelli گفت: شوالیه سقوط تیم های ورزشی را شروع تمرین این هفته از اوت. 10.

"همانطور که در حال حاضر ما در حال دنبال کردن هفته از ماه آگوست. 10," Sofarelli گفت. "ما ممکن است تلو تلو خوردن آن کمی آن بستگی به ورزش به ورزش و مربی به مربی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن