بازاریابی آژانس های کمک به کسب و کار محصولات پیام به طول coronavirus همه گیر

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 20, 2020در دنیای کسب و کار کارشن

توسط ABTINNEWS در 1 اردیبهشت 1399

در دنیای کسب و کار کارشناسان می گویند که گرفتن یک پیام روشن را به مشتریان و مشتریان بسیار مهم است.

اما گرفتن این پیام به نظر می رسد بسیار متفاوت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که هزاران نفر در حال جدا شده و در خانه های خود و دور ماندن از گردش.

در بالا از آن هزاران نفر از کسب و کارهای تحت برخی از سخت ترین زمان در وجود آنها با همه گیر مجبور به بستن درهای خود را و منجر به افت درآمد.

با وجود این سختی ها و کسب و کار در حال کار با محلی آژانس های بازاریابی خود را برای انطباق پیام استراتژی های جدید ملک خود انزوای اجتماعی و فاصله.

و با توجه به Teri هانسن صاحب فورت مایرز-بر اساس اولویت بازاریابی مهم است برای کسب و کار به یک "زانو حرکت تند و سریع" در واکنش به این بیماری همه گیر و به خاطر قرار دادن پول به بازاریابی است.

"برای متوقف کردن و یا به ناپدید می شوند به خصوص در یک زمان مثل این است که یک اشتباه" او گفت:. "اگر کسب و کار خود را پا کردن گاز و توقف, به من اعتماد کن رقبای خود خواهد شد که پای خود را روی گاز."

در واقع, او گفت که این بیماری همه گیر نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای شرکت ها به عنوان بسیاری از مردم در داخل و چسب به دستگاه های خود را.

بیشتر: SWFL بیکاری جهش در ماه مارس است. کارشناسان می گویند این فقط آغاز

و: SWFL اقتصاد در نظر گرفتن یک ضربه بزرگ با توجه به تاثیر اقتصادی بررسی

شرکت ناب در بیشتر بازاریابی دیجیتال انطباق عملیات به فاصله اجتماعی

اولویت بازاریابی و روابط عمومی و بازاریابی شرکت های در حال کمک به شرکت ها با سنگین تر بازاریابی دیجیتال و ایجاد آگاهی برای جدید دیجیتال مبتنی بر مدل کسب و کار.

"آن را به عنوان آنجا که آنها استفاده نشده (تبلیغات دیجیتال) در گذشته" هانسن گفت. "این است که آنها در واقع تغییر دلار بیشتر به دیجیتال وجود دارد بیشتر چشم آنلاین و رسانه های اجتماعی است."

برخی از اولویت های مشتریان است که هرگز در تلویزیون در حال حاضر نقل مکان کرد به تبلیغات بر روی این پلت فرم برای اولین بار.

"این اثبات بسیار موثر است," او گفت:. "(مردم) و چه باید انجام دهید ؟ آنها در حال تماشای تلویزیون و آنها را بر روی تلفن خود ... مردم نه تنها آنلاین, اما آنها پول خرج کردن و آنها در حال خرید."

در نهایت هانسن گفت: این همه در مورد "سفارشی" های مختلف کسب و کار استراتژی های بازاریابی بر اساس آنها چگونه در حال تطبیق عملیات خود را در طول بیماری همه گیر.

فورت مایرز-بر اساس نورمن عشق شیرینی یکی از اولویت مشتریان و شروع به انجام منظقه وانت سفارشات برای اولین بار به طوری که مشتریان می توانند اقامت در ماشین خود را. کسب و کار نیز ارائه شده محلی تحویل برای اولین بار در 10 سال.

نورمن عشق صاحب نورمن عشق شیرینی گفت: ارائه خدمات بسیار محبوب در دوران اخیر تعطیلات عید پاک با مردم "که نمی خواهید به ترک خانه خود را در همه."

"(نورمن عشق) ارتباطات در حال حاضر 'هی شما گیر در خانه ؟ ما می توانیم آن را به شما ارائه,'" هانسن گفت. "و مردم در پاسخ به آن است.'"

عشق گفت که اولویت بوده است "instrumental" در ترویج گزینه های جدید را از طریق رسانه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین و او گفت که این شرکت در حال حاضر با توجه به امکان ایجاد آگهی های بازرگانی تلویزیون با تمرکز بر تحویل و وانت گزینه های.

"ما در حال کار سخت به سعی کنید به خلاق به تلاش برای تولید درآمد برخی از سطح در یک زمان بسیار دشوار" عشق گفت.

یکی دیگر از اولویت های مشتریان است شرکت حقوقی گلدشتاین باکلی Cechman برنج & Purtz که شروع به انجام مجازی مشاوره و رسوبات و میانجی با زوم و دیگر سیستم عامل آنلاین.

"ما باید افرادی که از درد نکنه واقعا و به شدت آنها نیاز به پول و احتیاج آنها به نتایج مورد, بنابراین ما فقط می توانید اجازه دهید در مورد نشستن وجود دارد" گفت: Chris Smith, یک شریک عامل با شرکت است.

با اولویت کمک این شرکت راه اندازی شد هیچ چیز متوقف می شود عدالت کمپین بازاریابی به اجازه دهید مشتریان بدانند که آنها هنوز هم در موارد جدید و برقراری ارتباط است. اولویت کمک کرده شرکت پیام بر روی تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال رسانه های اجتماعی و تلویزیون.

کسب و کار سازمان تنظیم کوچکتر بودجه بازاریابی

کانی راموس-Williams, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فورت مایرز-بر اساس CONRIC روابط عمومی و بازاریابی گفت که آژانس او را باز برای کسب و کار در سراسر شروع رکود بزرگ و در حال حاضر به دنبال در "بازگشت به آنچه که ما برای اولین بار بود که ما برای اولین بار باز ما درب در دنبال در همه مانند آنها راه اندازی."

این به این معنی ارائه ابزار و مشاوره برای کسب و کار است که کمک خواهد کرد که آنها را "بسیار کم بدون بودجه" راموس-ویلیامز گفت.

CONRIC ارائه شده است مشتریان مشاوره رایگان که در آن سازمان گوش به نیازهای مشتریان و سپس مجموعه "طرح بازی" برای آنها.

این آژانس همچنین ایجاد کسب و کار "تقویت کننده" بسته است. کسب و کار تقویت کننده 500 دلار بسته است که ارائه می دهد کسب و کار, بازاریابی دیجیتال, کمپین, طراحی گرافیک, پیام های کلیدی و تقویت چیزی راموس-ویلیامز گفت: به طور معمول در مورد هزینه $1,500.

آیا می دانید؟: Coronavirus همه بد نیست برای کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا

پگی ویلسون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ناپل آژانس تبلیغاتی Wilson خلاق گروه گفت که او کار کرده است با کسب و کار برای تنظیم بودجه بازاریابی خود را به طوری که مبارزات خود را می توان به "موثر است و نه فقط سر و صدا در بازار است."

بنابراین بسیاری از مشتریان بازاریابی بودجه قطع شده است به طوری که بودجه ها هدر نمی رود و به طوری که پول می تواند ذخیره شده برای زمانی که کسب و کار می دانند که خود را "پیام شنیده می شود در یک زمان بهتر است."

و بازاریابی, تبلیغات و روابط عمومی سازمان احساس فشار اقتصادی به عنوان به خوبی.

در حالی که CONRIC نه از دست هر مشتریان راموس-ویلیامز تا به حال چندین قرار داده و حساب خود را نگه دارید.

"بازاریابی همواره اولین چیزی است که قطع می شود هنگامی که وجود دارد یک رکود در اقتصاد," او گفت:.

آژانس حذف یک موقعیت با توجه به همه گیر و برخی از کارکنان در حال حاضر 32 ساعت در هفته به جای 40.

"این بدان معنی است که ما در حال کار سخت تر از ما همیشه," او گفت:. "اما آن را به ارزش آن است."

ویلسون گفت: کسب و کار کاهش یافته است حدود 40 درصد در این بیماری همه گیر.

"ما خوشحال هستیم که آن را نه بیش از آن است که" او گفت:.

کسب و کار به دنبال راه هایی برای نشان دادن مراقبت از آنها در طول بحران

خاک رس مخروط رئیس جمهور ناپل روابط عمومی شرکت مخروط ارتباطات گفت که یکی دیگر از عوامل کسب و کار باید به یاد داشته باشید در همه گیر استراتژی های بازاریابی نشان می دهد که مراقبت از آنها.

او گفت که این بحران یک فرصت برای این شرکت ها برای به اشتراک گذاشتن "فرهنگ" با جامعه.

"آنها می تواند بحث در مورد جامعه ریشه و چگونه آنها واکنش در طول بحران," او گفت:. "به جای تبلیغات در مورد آخرین محصول خود را چه هستند آنها در برقراری ارتباط در مورد چیزهایی که آنها انجام می دهند برای کمک به مشتریان خود را؟"

او گفت که برای مثال برخی از مشتریان خود را در حال ارائه وعده های غذایی به سالمندان در خانه ایجاد تسکین بودجه برای کارکنان و کمک به صندوق کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان است.

"ما می دانیم که مخاطبان ما به دنبال راه هایی برای درک یک شرکت" ویلسون اضافه شده است. "این دیگر موثر برای فقط انجام کار خود را به عنوان یک شرکت ... آن را به ایجاد ارتباط با آنها. اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای را در این رابطه آن است که زمانی که یک شرکت می تواند اتصال به مخاطبان خود ... با پیام های مراقبت و نگرانی."

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdor

بیشتر از ما COVID-19 پوشش:

  • همه گیر کرکره هتل ها در سراسر SWFL
  • اپراتورهای هتل دست و پنجه نرم کردن با ضرر و زیان مالی
  • در ارتفاع از فصل کشور باشگاه جوامع در برخورد با کروناویروس مالی خرید اینترنتی
  • COVID-19 نگرانی مختل ساحل تعطیلات اجاره برای اجاره صاحبان
  • لباس عروس, مدل لباس مغازه ها دیدن رها کردن در کسب و کار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن