مارکو جزیره' در واکنش به ساحل دسترسی باز منجر به تصمیم به نگه داشتن آن بسته

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 12:16 PM EDT Apr 21, 2020پس شورای شهر رای به بازگشایی عمومی دسترسی به سا

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

پس شورای شهر رای به بازگشایی عمومی دسترسی به ساحل در جزیره مارکو آب گرفتگی ساکنان شهر با صدها تماس و ایمیل آنها خواستار بسته باقی می ماند.

اریک Brechnitz شورای صندلی گفت: 99 درصد از ایمیل های او را دریافت کرده پس از مارس 6 رای بودند در برابر بازگشایی شهرستان متعلق به ساحل دسترسی داشته باشید.

"به شما ایده بدهد من به رختخواب رفت در 10 ساعت از شب گذشته بود و من صندوق ورودی ایمیل پاک شده و من بیدار شد صبح امروز و من تا به حال 142 ایمیل" Brechnitz گفت: آوریل 8. "من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن."

او یکی از چهار نمایندگان که رای به نفع بازگشایی این شهر در ساحل نقاط دسترسی توسط ماریوت کریستال سواحل هتل و مادیرا مشاع. دیگران شد معاون صندلی Jared Grifoni ویکتور ریوس و هوارد نی.

کمتر از 48 ساعت پس از رای, شهرستان, مدیر, Mike McNees اعلام کرد مارکو جزیره را نمی توان باز کردن آن دسترسی به ساحل پس از مشاوره با Brechnitz.

میزان تماس و ایمیل از ساکنان کاهش آوریل 10, با توجه به McNees.

"همه چیز به نظر می رسد آرام, کمی," او گفت:. "این یک مشاهده از خود من صندوق."

بیشتر: لاک پشت دریایی تودرتو فصل شروع می شود به زودی در سواحل ساکت تر

ساکنان' سطح اضطراب بالا بود به عنوان بسیاری از تماس شهرستان یکهو با توجه به هر دو Brechnitz و McNees.

"ایده آوردن مردم از جاهای دیگر که خواهد آمد به جزیره مارکو را ویروس, قرار دادن افراد در معرض خطر مطرح شده مردم سطح اضطراب," McNees گفت.

Brechnitz گفت: "اضطراب را از شهروندان گرفته بود."

"این روشن است که ما در بالا بردن سطح اضطراب بسیاری از شهروندان ما و این چیزی است که ما در کسب و کار به انجام," او گفت:. "ما باید آرام آب نمی گردونه آنها و مردم دچار اضطراب است."

آلن گابریل دادستان شهرستان گفت: Brechnitz می تواند به نام اضطراری جلسه شورای تجدید نظر تصمیم به باز کردن دسترسی به ساحل, اما آن را دشوار بوده است.

"صندلی می تواند به نام یک [...] جلسه اضطراری شورای تجدید نظر کند اما ما تا به حال فصح [...] قرار می دهد که برخی از ما از در دسترس بودن" جبرئیل گفت.

شهرستان موظف است به 24 ساعت اطلاع قبلی به ویژه-به نام نشست.

"آن شده اند که دشوار است به طوری که آنها تصمیم به تماس با یک شورای ویژه دیدار که جمعه یا شنبه زیرا آنها احتمالا می خواهید به اقدام قبل از اجرای این موضوع در روز دوشنبه."

در مارس 8 مطبوعاتی, شهرستان, مدیر, Mike McNees نوشت که نقاط دسترسی باقی خواهد ماند بسته شده است. او تصمیم در مشورت با Brechnitz و تحت اقتدار دولت اضطراری اعلام شده در مارس 16 و در بخش 10-6 از شهرستان مدنی اضطراری کد.

آن را در مدت کوتاهی پس از اولیه که اعلامیه که ساکنان شروع به ابراز نگرانی در مورد ساحل باز بودن. حداقل یک صاحب ملک نوشت یک ایمیل به McNees روز بعد.

"من کنجکاو هستم که چرا شما باید به دنبال ندارد میامی و فورت Lauderdale و بسته مارکو سواحل" ایمیل به عنوان خوانده شده. "نه محدود کردن فعالیت های من فکر می کنم شما در حال به خطر انداختن مردم محلی است."

"من هم احساس می کنید که شما در حال تشویق ساحل را برانگیخت و سفر spring breakers برای سفر در اینجا از سواحل شرق."

در صورتی که شما آن را از دست رفته: جنوب غربی فلوریدا بیکاری جهش در مارس میان coronavirus همه گیر و کارشناسان می گویند این فقط آغاز

در مارس 18, ساکن نوشت: به شورای شهر است که این شهر به حال تعطیل در سواحل است.

"از آنجا که سواحل در سواحل شرق بسته شده, بسیاری از مردم در حال جریان به سواحل غرب," او نوشت.

"این مردم همان رفتن به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه های ما ما ایستگاه های گاز و.... بسیار افزایش احتمال گسترش Coronavirus در این منطقه است."

در مارس 19, شهر اعلام کرد آن را خواهد دید عابر پیاده ساحل دسترسی داشته باشید. ذغال سنگ شهرستان همچنین بسته به ساحل دسترسی و پارکینگ در ساحل جنوبی و Tigertail.

مارکو جزیره مدنی انجمن بسته ساکنان ساحل پارکینگ و دسترسی پیاده مارس 20.

McNees گفت که او تا به حال به خارج از انجمن به درخواست آنها را به پارکینگ اما آن است که آنها که تصمیم به بستن دسترسی پیاده به عنوان به خوبی.

"اول خود را به اطراف بود و بدون آنها نمی خواهید برای انجام این کار است و بنابراین در تلاش برای آوردن جمعیت پایین [ ... ] من تحت فشار قرار دادند و آنها را به پارکینگ خود را به دلیل آنها باید از این ظرفیت به قرار دادن تعداد زیادی از مردم در ساحل" او گفت:.

ایمیل های ارائه شده توسط McNees نشان می دهد گرم در تبادل بین او و اموزش McCann, مدیر اجرایی, میکا.

"من شنیده ام از چند نفر دیروز که آنها فکر می کردند جمعیت در ساکنان ساحل بودند بیش از حد یکی گفت: پارکینگ شد 2/3 کامل" McNees نوشت: صبح روز 20 مارس. "من [...] وجود خودم بود, بنابراین من علاقه مند خود را در این وضعیت است."

McNees ادامه داد.

"ما در حال محدود کردن اعداد در ساحل با بستن پارکینگ و شهر متعلق به دسترسی و من مبارزه برای نگه داشتن آن موقعیت تحت فشار زیادی به "نزدیک سواحل" به طور کامل به طوری که ساکنان نزدیک هنوز هم می تواند راه رفتن در ساحل" او نوشت.

"بنابراین آنچه در آن پایین می آید این است – آیا شما wiling به پارکینگ خود را به طوری که من نمی باید به ترتیب تمام سواحل در جزیره مارکو به بسته؟"

مک کین در پاسخ به McNees بعد از آن روز او را به گفتن این کانون هیئت مدیره رای به نزدیک ساکنان ساحل. در ایمیل McCann همچنین با اشاره به قبلی مکالمه او با McNees.

"شاید شما به یاد نمی گفت که شما تا به حال ویدئوها از مردم با تجمع در ساکنان ساحل و است که شما را انتشار آنها در رسانه های اجتماعی اما این چیزی است که شما گفت:" McCann نوشت.

McNees نوشت: به McCann این یک سوء تفاهم است.

"اموزش – به وضوح وجود دارد سوء تفاهم از آنجا که من نمی بینم هر تصویری از هر مارکو ساحل و به این ترتیب هرگز می گویند که من تا به حال دیده می شود چیزی است که حتی نمی وجود دارد," او نوشت.

"بیشتر در 1000 سال من نمی تهدید به استفاده از برخی از ویدئو و یا هر گونه اطلاعات دیگر در هر منفی یا extortive راه حتی اگر من تا به حال (از آن)."

McCann بعد عذرخواهی کرد و McNees او تشکر کرد.

"عذر خواهی من برای سوء تفاهم," او نوشت. "من صادقانه شنیده ام به شما می گویند ویدئوها و یا تصاویر است."

McNees گفت: عقاب او آگاه از هر گونه عکس و یا فیلم ها. "من هیچ ایده که در آن است که ایده, از," او گفت:.

در مارس 27, McNees فرستاده McCann, این بار او گفتن او "به شدت با توجه به" بازگشایی این شهر را پیاده روی نقاط دسترسی به ساحل.

McNees فرستاده McCann یک روز بعد از درخواست او اگر ارتباط بود و با توجه به باز کردن ساکنان ساحل برای پیاده.

"آیا شما هر گونه علاقه در باز شدن دسترسی پیاده اگر ما نگه داشتن دسترسی عموم بسته خواهد بود که هنوز هم اجازه می دهد کسانی که غیر عمومی حقوقی دسترسی به ساحل," او نوشت.

McNees گفت: عقاب او بود و نه تلاش برای رسیدن انجمن به باز کردن آن دسترسی پیاده را فشار خارج از ساکنان که می خواستم این شهرستان برای بازگشایی آن ساحل خود دسترسی داشته باشید.

"اگر من تا به حال گفت:" آیا شما مایل به باز مال شما فشار را از دیگر خواسته های' من می گفت که" او گفت:.

در مارس 29, McCann نوشت یک ایمیل به McNees گفتن او انجمن شد نه با توجه به بازگشایی ساکنان ساحل.

"به دلیل ناشناخته طبیعت اطراف COVID-19 شدید حاد تنفسی و بیماری و در انطباق با تمام کارشناسان پزشکی' مشاوره میکا هیئت مدیره نمی خواهد باز به هر بخشی از ساکنان ساحل, در این زمان," McCann نوشت.

McCann خواست شهر "به دسترسی نزدیک به کل مارکو مقابل ساحل, از جمله برای همه بازدید کنندگان و ساکنان هتل های سهام و آپارتمان در ساحل."

"این امر در نتیجه هیچ کس در ساحل, ساخت کار های اجرای قانون در ساحل آسان تر و اجازه می دهد که مارکو جزیره اداره پلیس به آدرس مهم تر مسئولیت," او نوشت. "همه سواحل در ذغال سنگ شهرستان بسته شده به جز مارکو جزیره است.

"متاسفانه مارکو جزیره دعوت کرده است مشکل است."

McCann نیز خواست McNees "به انجام کار درست برای سلامت و امنیت ساکنان و شهروندان ما جزیره است."

"لطفا خفه کل مارکو جزیره ساحلی در حال حاضر," او نوشت.

McCann پاسخ نمی دهند به عقاب درخواست برای نظر.

McNees گفت که او امیدوار است این شهرستان در رابطه با انجمن شده است تحت تاثیر قرار.

"میکا و شهرستان ها شرکای رفتن به جلو در خیلی افتضاح از همه چیز," او گفت:. "آنها یک intrical بخشی از آنچه که در اطراف در اینجا."

McNees گفت: "کاملا ناعادلانه" است که مردم ناراضی هستند و با ارتباط بیش از آن تصمیم گیری در خصوص دسترسی به ساحل. "میکا است که کار با این شهر به کنترل جمعیت در ساحل, انجام آنچه آنها فکر می کنم درست است و آنها سزاوار نیست هر گونه انتقاد," او گفت:.

McNees گفت عقاب "تنها هدف در باز کردن هر عابر پیاده ساحل دسترسی در هر نقطه به ساکن از مارکو جزیره این فرصت را به راه رفتن بر روی مارکو سواحل گسترده."

"چه شد, روشن است که, ترفند برای خارجی ها به ساحل می آیند ضعف هر معقول هدف در دادن ساکنان این شانس را به راه رفتن در ساحل" او گفت:.

McNees گفت که او فکر می کند که باز متعلق به شهرستان دسترسی به ساحل اتفاق نمی افتد تا زمانی که "ما از این وضعیت همه گیر."

در مارس 31, McNees ارائه شده به شورای شهر گزینه های مختلف در طول یک ویژه-به نام نشست. این گزینه ها شامل بستن سواحل به طور کامل و یا محدود به زمان بسته شدن.

در یک 5-2, رای شورای شهر به تصویب یک حرکت کارگردانی کارکنان شهرستان برای محاسبه مقدار از مردم در حال رفتن به ساحل و تعدادی از پلیس مداخلات.

شهرستان بسته Caxambas تصویب پارک قایق سطح شیب دار در درخواست از شهر که همان شب بعد از McNees گفت: با دریافت گزارش از ملاحظه تجمعات در این منطقه است. شورای شهر رای دادند و در حمایت از McNees' پیشنهاد با مخالفت عضو شورا ریوس.

مارکو جزیره رئیس پلیس تریسی L. frazzano می گفت: در جلسه ساحل را برانگیخت تا به حال شده است بسیار سازگار با پس از صحبت با افسران پلیس.

"هنگامی که ما را به ساحل ما مطمئن شوید اجتماعی فاصله است که در اثر," او گفت:. "ما را متوقف کرده اند, مردم, صحبت, آنها, آنها را از هم جدا."

اجتماعی فاصله به معنی باقی مانده از جمع تنظیمات اجتناب از تجمع جرم و حفظ فاصله حدود شش پا و یا دو متر از دیگران که ممکن است با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت.

با محدودیت های فعلی در اثر از جمله بسته شدن شهرستان و شهر متعلق به ساحل گردشگاهها و پارکینگ پلیس تخمین زده می شود بیش از 500 نفر در ساحل از ساعت 2 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 4 با توجه به frazzano می.

چهار شنبه, آوریل 1 پلیس حدود 130 ساحل را برانگیخت در 3 p. m., او گفت:.

شهر قدردانی همه صبر با توجه به McNees.

"من می دانم که مردم مضطرب هستند آنها می ترسند آنها نگران هستند در مورد آنچه در جریان است به آینده اتفاق می افتد," او گفت:. "ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم انجام کار درست را انجام دهید و سعی کنید به نگه داشتن شهر در بهترین موقعیت ما می توانیم."

"مردم بزرگ شده اند آنها همچنان به همکاری و من می دانم که [...] آنها ادامه خواهد داد به انجام این کار است."

بیشتر: فلوریدا آغاز می شود بازگشایی سواحل در میان coronavirus بحران و مردم با شوق و ذوق هجوم آوردند

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به شهرداری متهور برای بازگشایی طی یک کنفرانس خبری جمعه – اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت در حالی که رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. یک روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نورد سه فاز رویکرد برای بازگشایی این کشور است.

با فرماندار نور سبز, شمال سواحل فلوریدا اولین کسانی بودند که به مردم اجازه می دهد به بازگشت پس از تعطیل بودن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

گزارش اضافی توسط ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار مورگان Hines.

عمر رودریگز Ortiz جامعه خبرنگار ناپل اخبار روزانه و مارکو عقاب. او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR و on Facebook. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب