مارکو جزیره به استخدام مدیر ناوگان به بخش درخواست وسایل نقلیه جدید برای سال مالی 2021

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 12:09 PM EDT Jun 18, 2020مارکو جزیره به زودی استخدام تمام وقت مدیر اورژا

توسط ABTINNEWS در 29 خرداد 1399

مارکو جزیره به زودی استخدام تمام وقت مدیر اورژانس به, در میان چیزهای دیگر نظارت بر تعمیر و نگهداری و تعمیر و تعویض حدود 150 شهر, وسایل نقلیه, شهرستان, مدیر, Mike McNees گفت: در بودجه سرمایه کارگاه ژوئن 8.

کریس بایرن شهرستان اضطراری مدیریت و هماهنگ کننده مسئول است برای برخی مدیریت ناوگان اما قرارداد خود را تنظیم به پایان می رسد با توجه به McNees.

"او است واجد شرایط برای درخواست" McNees نوشت: در یک ایمیل ژوئن 17. "من نمی توانم بگویم که آیا او خواهد شد یا نه."

موقعیت تصویب شد در سال گذشته بودجه عملیاتی با توجه به McNees.

McNees ساخته شده پس از اعلام رئیس اریک Brechnitz گفت که او متقاعد شده است که اورژانس نیاز به یک وسیله نقلیه جدید برای ناوگان و مدیر اورژانس.

فورد F-150 XL وانت تخمین زده شده است که به هزینه نزدیک به $36,000 می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سریع پست-طوفان ارزیابی و آسیب بازرسی و پاسخگویی به شرایط اضطراری در حمایت از پلیس و آتش نجات بخش با توجه به شهر ،

این خودرو همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدیریت پروژه تاسیسات و ناوگان بازرسی مرکز تعمیرات و بازرسی سایت از شهرستان پایتخت پروژه های ساخت و ساز.

"این تصور که وجود ندارد یک وسیله نقلیه در دسترس برای مدیریت اضطراری زمانی که آنها به آن نیاز دارید [...]," Brechnitz گفت. "من رفتن به پارکینگ ما و من از دیدن تن از وسایل نقلیه پارک شده در خارج وجود دارد هر بار که من اینجا هستم."

Brechnitz گفت: این شهرستان نمی تواند ادامه دهد به خرید وسایل نقلیه هستند که هر روز استفاده می شود. "این یک اتلاف پول," او گفت:.

McNees گفت: این شهرستان نیاز به دریافت یک دسته بهتر در ناوگان خود بهره برداری و پیشنهاد Brechnitz برش خودرو از بودجه تا کارکنان را تضمین می کند وسیله نقلیه جدید مورد نیاز است.

Brechnitz گفت: او فکر کرد که باید انجام شود قبل از آن را به شورای شهر.

"اگر شما مطمئن هستید که این بسیار مهم است به این ماموریت وجود ندارد یکی دیگر از قطعه ای از تجهیزات موجود به آن را انجام دهد..." او گفت:. "منظورم این است که شما در حال اجرا در این شهر نه من."

"وقتی که من دریافت که موقعیت استخدام یکی از اولین وظایف جدید مدیریت ناوگان خواهد بود به فشار یک وسیله نقلیه برای خود از ناوگان و اگر آن را نمی تواند کاملا انجام شود i'll be back," McNees گفت.

Brechnitz گفت: او دوست دارد McNees' ایده. "در صورتی که آنچه قرار است انجام شود من خوشحال به آن را تایید," او گفت:.

این شهرستان دارای بیش از 200 نفر پرسنل با توجه به McNees اما بسیاری از شهرستان های وسایل نقلیه استفاده می شود برای مقاصد خاص مانند پلیس و آتش نجات.

از آتش نجات بخش نیز درخواست $45,000 کامیون وانت برای عملیات روزانه آموزش افسر برای پاسخ به شرایط اضطراری و حمل و نقل افسر ایمنی در طول طوفان و دیگر رویدادهای مهم با توجه به شهر ،

آتش نجات رئیس مایکل مورفی D. گفت: آن را به جای 10-سال-مدل های قدیمی است که 120,000 کیلومتر.

اداره پلیس این طرح شامل خرید بینام آتیپیک ترافیک واحد و تجهیزات کمکی برای $65,000 به گفته رئیس تریسی L. frazzano می. "ما نمی خواهیم یک وسیله نقلیه است که به نظر می رسد مانند یک نمونه ماشین پلیس," او گفت:.

Frazzano می گفت: این نوع وسیله نقلیه کمک خواهد کرد تا نظارت بر ترافیک در نور های اخیر مرگ و میر.

در Jan. 2, 63 سال پس از درگذشت او در روروک مخصوص بچه ها سقوط کرد و با یک وسیله نقلیه در تقاطع شرق Elkcam دایره و ذغال سنگ بلوار.

در فوریه. 5 خارج وظیفه مارکو جزیره افسر پلیس درگذشت زیر ترافیک تصادف در تقاطع سن مارکو جاده و Heathwood درایو.

در فوریه. 25, دو نفر را به بیمارستان منتقل و پس از یک خودرو لغو ذغال سنگ در شمال بلوار توسط زرد خیابان. مسافر در بیمارستان درگذشت.

Frazzano می گفت COVID-19 may have متوقف رگه هایی از ترافیک مرگ و میر با نگه داشتن مردم در خانه و یا خارج از جزیره است. او گفت که به طور متوسط در این شهر تجربه دو ترافیک مرگ و میر در هر سال است.

به عنوان بخشی از آن هزینه های معمول بودجه در پایتخت بهبود طرح اداره پلیس انتظار دارد به خرید سه دستگاه خودرو جایگزین مدل های قدیمی تر با توجه به شهر ،

این بخش دارای 32 وسایل نقلیه با توجه به frazzano می.

تماس با عمر در omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او در توییتر دنبال as @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن