مارکو جزیره دانش آموزان با استفاده از پرینتر 3D برای ایجاد ماسک ماسک

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 8:27 AM EDT مه 5 سال 2020Johnathan وات یک تازه وارد در جزیره مارکو آکادم

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

Johnathan وات یک تازه وارد در جزیره مارکو آکادمی فکر نمی کنم دو بار منجر به یک ماسک ساخت پروژه با استفاده از پرینتر 3D زمانی که فرصت آمد.

یک مدرسه اهدا کننده آموخته بود در مورد ابتکار عمل در میشیگان که در آن دانش آموزان چاپ ماسک برای جامعه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما آکادمی تنها چاپگر 3D گران بود, با توجه به جین وات رئیس میا هیئت مدیره و مادر Johnathan.

اهدا کننده گفت: او خواهد پرداخت برای یک چاپگر جدید برای مدرسه اگر دانش آموزان را در یک پروژه مانند او را دیدم در میشیگان.

به عنوان کلمه پروژه رو حدود دو دیگر اهدا کنندگان شدت به کمک یک چاپگر هر, اما آنها می تواند تحویل داده نمی شود و به مدرسه از آنجا که دانش آموزان در نظر گرفتن کلاس های آنلاین در صفحه اصلی.

"در آن زمان من هنوز مطمئن شوید که چگونه می توانیم پیاده سازی چیزی شبیه به آن است چرا که ما در مدرسه" جین وات گفت.

Johnathan وات گفت: "من می توانم آن را انجام دهد" با وجود مصرف نشده هر دوره شامل چاپ 3D با توجه به مادرش. او رسیده به همکلاسی ها و کمک در نصب پرینتر.

جین وات گفت که او مطمئن ساخته شده در چاپگر قرار داده شد در خانه بودند و او می دانست که خانواده ها را خوب مراقبت از آنها و پدر و مادر خواهد بود درگیر با این پروژه است.

"پرینتر بسیار گران قیمت هستند و ثانیا آن بسیار فشرده پروژه," او گفت:. "شما واقعا باید به توجه به آنچه شما انجام می دهند و راه اندازی تجهیزات در راه حق است."

هدایت یک طرح از ماسک های 3D printers ذوب مواد اولیه و واریز آن یک لایه در یک زمان با توجه به Johnathan وات. چاپ ماسک های فیلتر مثل N95 ماسک ماسک, اما آنها باید گواهی شده به عنوان چنین.

در حدود سه هفته به دانش آموزان چاپ 25 ماسک با پاککن به پوشیدن آنها را بدون صدمه زدن به گوش کاربر با توجه به Johnathan وات.

"این استرس بار برای همه و من فقط احساس حتی اگر آن را کوچک آن را راهی برای خدمت به جامعه" او گفت:.

برادران Colby و تایلر شوت یک دانشجوی سال اول و یک تاریخ بود لذت بردم چاپ ماسک در خانه خود را.

"من یادگیری بیشتر در مورد چگونه به کار با 3D پرینتر و چیزهای مختلف است که می توان آن را مورد استفاده برای" Colby شوت نوشت. "من علاقه مند به مهندسی و هیجان زده هستم به درخواست آنچه که من آموخته ام در آینده است."

"من خوشحال به دریافت درگیر در این پروژه برای میا و قادر به انجام کاری برای جامعه در حالی که کار از خانه است."

برادران متی و نیکلاس Vergo یک تاریخ و یک دانشجوی سال دوم به ترتيب نیز چاپ ماسک.

3D پرینتر استفاده می شود برای مهندسی کلاس و در گذشته از آنها استفاده شده است به چاپ اقلام برای انجام art productions, با توجه به جین وات.

"این خواهد بود یک مزیت بزرگ برای مدرسه حتی پس از دانش آموزان انجام می شود ساخت ماسک," او گفت:.

ملیسا اسکات مدیر مدرسه نوشت: دانش آموزان ساخته شده او افتخار می کنم.

"زمانی که من صحبت می کنند به کارکنان و خانواده و یا دوستان و آنها از من بپرسید در مورد بزرگترین چالش در مورد آموزش مجازی آن است که همان جواب هر زمان که جدا از دانش آموزان," او نوشت.

"و در عین حال دانش آموزان باید خود را درست ماند و همچنان خود را نشان می دهد نوع قلب و مراقبت از ارواح از طریق پروژه های مثل این یکی."

ماسک تحویل داده خواهد شد به پرسنل پزشکی و به عنوان دانش آموزان چاپ بیش وات گفت: این مدرسه را رسیدن به شهر از مارکو جزیره به ارائه ماسک به آن پاسخ اول.

عمر رودریگز Ortiz جامعه خبرنگار ناپل اخبار روزانه و مارکو عقاب. او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR و on Facebook. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن