مارکو جزیره درخواست رژیم صهیونیستی است. DeSantis اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 1:48 PM EDT مه 6 2020مارکو جزیره شورای شهر با ارسال نامه ای روز شنبه به

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

مارکو جزیره شورای شهر با ارسال نامه ای روز شنبه به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis درخواست بیشتر کسب و کار اجازه داده می شود برای باز کردن در این جزیره است.

معاون صندلی Grifoni نوشت: این نامه با اتفاق آراء حمایت از اعضای شورای.

"من می خواستم برای رسیدن به رژیم صهیونیستی است. DeSantis از او بخواهید به ارائه برخی از راه گریز برای شهرستانها مثل ماست که می تواند شاید تصمیم گیری را بر روی زمین بر اساس سلامت فعلی شرایط" Grifoni روز دوشنبه گفت: در جلسه شورای شهر.

این شهر تصمیم به بازگشایی کسب و کارهای محلی خواهد بود ساخته شده در مشاوره با محلی مقامات بهداشت و درمان با توجه به Grifoni.

"برای مارکو جزیره به طور خاص, شما می توانید نوع نگاه کنید که در آن ممکن است وجود دارد برخی از مناطق که در آن ما می توانید با ما کسب و کار محلی جامعه از آنجا که ما لازم نیست که بسیاری از شرکت های بزرگ" او گفت:.

Grifoni گفت: اکثریت قابل توجهی از کسب و کار در این جزیره کوچک هستند.

"آنها متعلق به مردم که زندگی در این جزیره است که کار در این جزیره که استخدام افراد در این جزیره [ ... ] و برای آنها این یک وضعیت دشوار اقتصادی," او گفت:.

"و اگر وجود دارد یک راه برای کمک به آنها با خیال راحت پس از آن [...] این امر می تواند بزرگ را که اتفاق می افتد."

عضو شورای ویکتور ریوس گفت: صاحبان رستوران ها به او گفته اند آنها نمی توانند باز در 25% ظرفیت در داخل صندلی به عنوان دستور رژیم صهیونیستی است. DeSantis.

"آنها عمل نمیکند مگر اینکه آنها 50 درصد است." "آن را از نظر مالی غیر ممکن است برای آنها."

رئیس اریک Brechnitz گفت: اگر آن شدند تا او را به رستوران می تواند باز "به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت اجتماعی فاصله 6-پا مورد نیاز است."

با شروع این هفته کلیر شهرستان اجازه خواهد داد که برخی از رستوران ها به درخواست برای استفاده موقت مجوز برای گسترش مناطق در دسترس به ارائه صندلی در فضای باز.

بیشتر: ذغال سنگ به صدور مجوز موقت برای برخی از رستوران ها به گسترش صندلی در فضای باز

و: نان روزانه ما: شربت خانه مواد غذایی شاهد یک 300 درصد افزایش نیاز

این شهرستان تا به حال 656 تایید موارد COVID-19 اردیبهشت 5, با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت گزارش. از 586 موارد مربوط به ساکنان فلوریدا و 111 و یا 19 درصد منجر به بستری شدن در بیمارستان و 25 یا 4 درصد در مرگ.

بستری رای در این شهرستان 2 درصد بالاتر نسبت به دولت اما نرخ مرگ و تقریبا همان.

در جزیره مارکو 15 ساکنان آزمایش مثبت شد و 5. در ناپل 503 ساکنان آزمایش مثبت 63 در ایممکلی چهار در خیابان ماریا و یکی در Ochopee.

عمر رودریگز Ortiz جامعه خبرنگار ناپل اخبار روزانه و مارکو عقاب. او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR و حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن