مارکو جزیره مرد دستگیر حمل AR-15 سبک تفنگ به عنوان معترضان راهپیمایی

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:31 PM EDT Jun 4, 2020در حالی که ده ها تن از معترضان در راهپیمایی مارکو جز

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

در حالی که ده ها تن از معترضان در راهپیمایی مارکو جزیره دوشنبه شب یک مرد دستگیر شد و برای حمل AR-15 سبک تفنگ در این نزدیکی هست.

اعتراض یکی از چندین به سراسر کشور رخ می دهد پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس که در بازداشت پلیس در مه 25.

مارکو جزیره اعتراض شروع در 5 p. m. در جانبازان پارک جامعه که در آن شرکت کنندگان صحبت در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی و راهپیمایی به سمت مارکو جزیره ایستگاه پلیس.

افسران از مارکو جزیره اداره پلیس اختصاص داده شده به کنترل جمعیت در اعتراض شد و در طاس عقاب درایو و Elkcam دایره زمانی که معترضان پرچم آنها را.

قبلی پوشش: مارکو جزیره PD دستگیری دو نفر در روز چهارشنبه در اعتراض به افتخار جورج فلوید

بیشتر: فورت مایرز مرد زخمی توسط کلانتر, خودرو در ناپل اعتراض دوشنبه

به آنها گفته شد یک مرد با تفنگ در داخل بود مارگاریتا رستوران در شمال ذغال سنگ بلوار با توجه به دستگیری و گزارش از بخش.

افسران پاک کسب و کار در بر داشت و هیچ کس در داخل با تفنگ, اما پس از آن واقع یک مرد با اسلحه گرم پرتاب بیش جلوی بدن خود را ایستاده در کنار یک وانت در رستوران, پارکینگ, با توجه به گزارش بازداشت.

Steven Peterson, 30, از مارکو جزیره دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از آن با تفنگ در پارکینگ در 8:45 p. m. او متهم با حمل سلاح.

پلیس همچنین از بازداشت دو مرد با پترسون از جمله صاحب اسلحه گرم در صحنه اما بازداشت نشده با توجه به پیترسون گزارش بازداشت.

این اسلحه قرار داده بود روی زمین و یک افسر برداشته مجله و پاک سلاح. این مجله تا به حال 30 گلوله مهمات با توجه به پیترسون گزارش بازداشت.

در طول یک مصاحبه با یک افسر پترسون گفت که او "فقط قرار دادن در یک نمایش" و فکر کردم این خوب بود چرا که او فکر فلوریدا است "باز حمل دولت" با توجه به دستگیری او گزارش.

پترسون گفت: افسر او انجام اسلحه گرم برای حدود پنج دقیقه و واقعا باید یک هدف برای انجام این کار است.

افسر پرسید پترسون اگر او تا به حال شکار یا ماهیگیری مجوز و پترسون گفت: او با توجه به گزارش بازداشت.

"من که قرار بود برای رفتن ماهی بعد از آن اما uhh من خیلی مطمئن هستم" پترسون گفت: زمانی که افسر پرسید: اگر او به رهبری بود به شکار یا ماهیگیری.

این افسر نوشت پترسون تا به حال هیچ دلیل قانونی برای نمایش تفنگ به همین دلیل است که او دستگیر شد.

علنا حمل اسلحه به طور معمول غیر قانونی در فلوریدا, با این حال هر کسی که درگیر در رفتن و یا بازگشت از ماهیگیری کمپینگ قانونی شکار می تواند باز کردن حمل اسلحه گرم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن