مارکو جزیره تحقیقات تصدیق 'نامناسب' records-نگه داشتن فایل های گم شده

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:17 PM EDT May 22, 2020محرومیت یک معجزه مدرن است که علم نمی تواند, توضی

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

محرومیت یک معجزه مدرن است که علم نمی تواند, توضیح, آیتم ها در جزیره مارکو افسران پليس پرسنل فایل نشدم پاها و راه رفتن دور.

تحقیقات توسط یک پیمانکار پاک اعضای فعلی از مارکو جزیره اداره پلیس از هر گونه خطا. در عین حال محققان با انتقاد از نگهداری سوابق شیوه دولت قبلی و اذعان آن را نمی تواند پیدا کردن سوابق درخواست شده توسط ناپل اخبار روزانه و یا اسناد و مدارک مورد نیاز برای از بین بردن سایر مدارک.

پس از اشاره انگشت در سابق رئیس پلیس Al Schettino به اداره پلیس فرستاده تحقیقات به وزارت فلوریدا اجرای قانون که بررسی مواد آن داده شده و کاهش یافته است به باز کردن یک پرونده جنایی علیه او.

"شواهد و مدارک حذف شدن از Ofc. (جورج) Guyer و گروهبان. (برایان) هود پرسنل فایل تایید کرد که کسی احتمالا رئیس Schettino حذف اسناد به درستی و بدون از بین بردن آنها به موجب قانون فلوریدا," در خارج محقق کن Afienko نوشت.

بیشتر: درخواست راه اندازی شد و به ادعا می کند که اقدام مارکو رئیس قرار داده و مخرب اسناد در فایل های کارمند

با وجود این شواهد از فایل های گم شده و خلاصی از اسناد نادرست, رئیس پلیس تریسی frazzano می ماه گذشته به این نتیجه رسیدند که اتهامات از سیاست یا کیفری نقض قانون علیه بخش به "بدون شایستگی"

Frazzano می گفت: کسانی که نظرات در مرجع به هیچ تخلف در بر داشت توسط اعضای فعلی و FDLE بیان آن را نمی خواهد آغاز تحقیقات جنایی.

اداره پلیس قرارداد با Afienko به انجام یک حقیقت یاب پس از بررسی اخبار روزانه گزارش در حال حاضر-افسر سابق جان Derrig شکایت در مورد غیر رسمی یادداشت های قرار داده شده در فایل پرسنل و حذف از دیگر افسر اسناد که روزنامه درخواست کرده بود به عنوان به خوبی.

"من بیش از 13 سال از اشتغال وجود دارد (بودند) چند uninvestigated و یا دشنام اسناد قرار داده شده به پرسنل فایل" Derrig نوشت: در یک ایمیل برای مدیر منابع انسانی Leslie Sanford گذشته ممکن است. "این اسناد هرگز مورد بررسی قرار گرفته در اساسنامه فلوریدا و یا بصورتی بودند هرگز گنجانده شده است چون هیچ شایستگی برای شکایت. این اسناد قرار داده شد داخل فایل من به پشتیبانی این ویروس در دستور کار قبل از دولت. این اسناد و مدارک کافی در آن صورت باید برداشته شود."

محدوده بخش را بررسی نابود شد حذف و یا نابجا و پرسنل فایل های.

Derrig شکایت نیز اشاره شده و دیگر افسرانی که تا به حال موارد حذف و یا پیدا یادداشت های غیر رسمی و یا اسناد و مدارک قرار داده شده در فایل های خود را.

سابق Sgt. مت Goetz یکی از افسران اشاره شده و او نیز به قلم یک یادداشت به Schettino مستند آنچه که او در بر داشت خود را در فایل پرسنل.

"من کشف کرد که بسیاری از صفحات از 'اسناد/یادداشت که قرار داده شده در فایل بدون دانش من" گوتز نوشت. "من هرگز اجازه هر گونه تشریفات و یا هرگز مجاز به ارائه هر گونه توضیح در این موارد."

Frazzano می گفت: کسانی که اتهامات مورد بررسی است چرا که Goetz کاهش یافته است به مصاحبه.

بیشتر: مارکو جزیره شورای شهر تصویب $100K حل و فصل برای زن که تا به حال رابطه جنسی با پلیس وظیفه

در مصاحبه با Afienko هود تایید Goetz حساب او به عنوان شخصی که پیشنهاد او در بررسی خود فایل.

"و وجود خواهد داشت برخی از یادداشت های دست نویس در مورد وجود دارد این است که خاص اما شاید چیزی نبود در زمان انجام می شود و یا انجام می شود به سروان. (دیو) بائر را میل" هود گفت.

مشابه انواع اتهامات علیه بائر در یک کارمند آب و هوا نظرسنجی چند سال پیش اما هرگز مورد بررسی قرار گرفت.

سروان. ریچارد Stoltenborg که در حال حاضر زمانی که Goetz بررسی پرونده شهادت داد که این فایل را بهم ریخته که از جمله آن شامل اسناد که مربوط به او است.

Stoltenborg اظهار داشت: او قرار داده شده کسانی که سست اسناد و مدارک را در یک پاکت اما زمانی که او و بائر رفت و برگشت بعد به بررسی آنها گم شد.

"علاوه بر این فایل های از دست رفته از سابق Sgt. مت Goetz فایل پرسنل بودند, هرگز, واقع," Afienko نوشت. "با این حال به دلیل نامناسب و ناامن سازی پرسنل فایل های آن را غیر ممکن است برای تعیین این که چه کسی حذف فایل ها در سوال. اگر آن را می تواند مشخص شود که حذف شد/تخریب فایل های آنها خواهد بود موضوع را به دادستانی تحت فلوریدا اساسنامه 119.10 به عنوان حادثه رخ داده در دو سال اساسنامه محدودیت ها برای یک درجه اول تخطی از قانون است."

علاوه بر این از دست رفته فایل های روزانه, اخبار, درخواست بررسی همچنین اشاره کرد: "بسیاری از پرونده ها و ایمیل های مصاحبه شوندگان ادعا وجود داشته قرار نگرفته و/یا تولید می شود."

همانطور که برای نگهداری اسناد و مدارک مناسب برای حذف یا تخریب سوابق دو حادثه پیدا شد که هیچ کدام وجود داشته است.

در حالی که Afienko نمی تواند شناسایی هر فرد در تخلف از قانون با یقین او با انتقاد Schettino رکورد نگه داشتن شیوه های مانند:

  • پرسنل فایل های امن نمی شود
  • هیچ رکورد نگه داشتن سیاهههای مربوط
  • هیچ پشتیبان و یا افزونگی پروتکل های
  • کارمند سابق پرسنل فایل های قرار داده شد در منطقه ذخیره سازی که دیگران تا به حال دسترسی به.

در یک یادداشت به شهرستان مدیر مایک McNees, frazzano می گفت: کمبود بودند که خطاب با خرید الکترونیکی سوابق سیستم قفل کردن فایل ها در ایجاد یک ورود برای قرار دادن اقلام و بررسی فایل ها و تغییر قفل به قفل ذخیره سازی که در آن فایل های از کارمندان سابق واقع شد.

Schettino کاهش یافته است به مصاحبه به عنوان بخشی از تحقیقات و نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

بیشتر: بسته-جلسه رونوشت: استخدام تهدید پلیس نهفته است و گیری از حل و فصل

این اولین نمونه ای که در آن پلیس بخش بازی سریع و سست با سوابق قانون به عنوان گواه در یک بسته مارکو جزیره شورای شهر جلسه به بحث در مورد دادخواهی آورده توسط پلیس سابق سوابق کارمند هدر Comparini.

Comparini تا به حال ثبت یک کت و شلوار تبعیض علیه این شهر پس از او scapegoated در نشت اطلاعات مربوط به باتری شکایت کردند سابق شهرستان مدیر لی Niblock.

برای نزدیک به 21 ماه پلیس گفت: روزانه اخبار و Comparini وکیل نیل اسنایدر که هنوز هم وجود دارد یک فعال بررسی است. این مانع از آن از تبدیل بیش از یک تحقیقی فایل پی از طریق سوابق درخواست.

اما با پذیرش از frazzano می وجود نداشت تحقیقات آغاز شده و تا Schettino چپ در ماه ژوئن سال گذشته است. Frazzano می گفت بائر شروع یک تحقیق رسمی به درخواست McNees.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن