مارکو آیلند شهر, عضو شورای نی اجرا خواهد شد که برای انتخاب مجدد در نوامبر; شش نامزد واجد شرایط

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 12:12 PM EDT Jul 30, 2020مارکو آیلند شهر, عضو شورای Howard نی گفت او نمی

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

مارکو آیلند شهر, عضو شورای Howard نی گفت او نمی خواهد اجرا برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

"من قصد دارم به بازگشت به زندگی غیر نظامی و لذت بردن از وقت خود را با خانواده من," او گفت:.

نی کاهش یافته است برای پاسخ به همین دلیل او تصمیم گرفت به اجرا نمی.

"عضو شورای نی نیست فایل را اجرا کنید و نمی خواهد در انتخابات برای نوامبر. 3, 2020 انتخابات" شهر کارمند لورا Litzan نوشت: در یک ایمیل پیش از آن روز.

نی می تواند اجرا برای یکی دیگر از دوره چهار ساله در سال 2022 و یا در هر گونه انتخابات شورا پس از آن. اعضای شورای شهر نمی تواند در خدمت بیش از هشت سال در طول عمر خود با توجه به کد شهرستان.

از ژوئن: Marco Island عضو شورای شهر روم را اعلام کرد او را نمی خواهد اجرا برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر

داوطلبان تا 5 بعد از ظهر روز سه شنبه به واجد شرایط برای اجرا در شورای شهر انتخابات با جمع آوری 127 معتبر دادخواست از ثبت نام رای دهندگان.

وجود دارد چهار کرسی برای یک دوره چهار ساله و پنج نامزد واجد شرایط اند. این نامزد ریچارد Blonna, شهرستان, عضو شورای Jared Grifoni بکی ایروین Phares Heindl و یوسف رولا.

نیز وجود دارد یک کرسی برای یک دوره دو ساله برگزار شد در حال حاضر توسط گرگ Folley که منصوب شورای شهر پس از استعفای سام جوان است. Folley تنها واجد شرایط نامزد برای این صندلی و اجرا خواهد شد unopposed.

عضو شورای شهر Charlette رومی در ماه ژوئن اعلام کرد او را نمی خواهد اجرا برای گروههای Nov. 3 ساخت اروین تنها زن نامزد در انتخابات.

عضو شورای شهر لری Honig است که در پایان دوره دوم خود و نمی تواند اجرا شود برای انتخاب مجدد.

تماس با عمر در omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او در توییتر دنبال as @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن