مارکو جزیره شورای شهر انتخاب Folley برای پر کردن جوان, جای خالی

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 9:17 AM EDT Jun 3, 2020مارکو جزیره شورای شهر انتخاب شده گرگ Folley روز د

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

مارکو جزیره شورای شهر انتخاب شده گرگ Folley روز دوشنبه خود را به عنوان عضو جدید پس از استعفای عضو شورای سابق سام جوان است.

Folley گفت: او به نظر می رسد به جلو به خدمت به جامعه "برگزاری این خط در بدهی مالیاتی" و دستیابی به "حداکثر ارزش افزوده برای مودیان مالیاتی' دلار است."

"من بسیار هیجان زده در مورد این فرصت را به یک سهم و [...] من مشتاقانه منتظر خدمت به شهر," او گفت:.

اعضای شورا رای دادند 4-2 در رای گیری برای انتخاب Folley زیر یک کراوات با یوسف رولا یک عضو از این شهر و برنامه ریزی. سومین فینالیست شد Phares Heindl های گذشته عضو و رئیس شهرستان آبراه کمیته مشورتی.

بر خلاف دو فینالیست Folley نشده است یک عضو از یک شهر مدیره و یا کمیته.

"آمدن به یک نقش جدید [...] من می خواهم به گوش دادن با دقت سوال و سوال بیشتر," او گفت:. "من متوجه شدم که موثر ترین راه به آمده تا با سرعت و یادگیری در مورد فرصت های جدید."

Folley نوشت: به مارکو عقاب در 18 مه که 40-به علاوه سال تجربه به عنوان یک وکیل و کسب و کار اجرایی برای Caterpillar Inc. او نامزد ایده آل است. او به عنوان رئیس منابع انسانی مسئول و مدیر ارشد نوآوری افسر.

"من فکر می کنم تجربه من در چنین زمینه های گوناگون است که بسیار غیر معمول و ارائه یک چشم انداز منحصر به فرد در کمک به این شهرستان با موفقیت به مقابله با مسائل پیش روی آن در سال های آینده به," او نوشت.

Folley نوشت: او می خواست به شهر عضو شورا برای کمک به شهر او را دوست دارد.

"من انجام خواهد داد تا با این شناخت است که دولت وجود دارد برای خدمت به شهروندان نشان دهنده آن و حفاظت از حقوق و آزادی های, اولین و مهمترین," او نوشت.

Folley نیز نوشت که یکی از اولویت های او است که به حمایت از "رشد هوشمند" در حالی که حفاظت از سواحل و آبراه ها و فضاهای عمومی.

"من می خواهم به اطمینان دهم که ما ارائه حداکثر ارزش برای شهروندان ما [...] که همه پول صرف درایوهای سود واقعی برای ما شهر و ساکنان آن و در یک شیوه ای است که کاهش بار مالیاتی," او نوشت.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: مارکو جزیره انتخاب نهایی برای شورای شهر صندلی زیر جوان, استعفای

در 18 مه شورای شهر انتخاب سه فینالیست برای پر کردن جای خالی. متقاضیان بودند انتخاب نشده بودند ریچارد Blonna و رونالد گلدشتاین.

هفته گذشته نمایندگان به صورت جداگانه در مصاحبه هر یک از فینالیست.

بخش 3.05(3) از شهرستان منشور فراهم می کند یک فرایند برای پر کردن یک شورای شهر خالی با توجه به شهر. اگر مانده از منقضی نشده مدت بیش از 28 ماه باقی مانده اعضای شورا باید تعیین یک فرد برای پر کردن جای خالی با رای اکثریت ظرف 60 روز.

جوان ترم را تمام شده Nov. 8, 2022 اما این منشور تنها اجازه می دهد تا انتخاب فینالیست به موقعیت نگه دارید تا انتخابات عمومی در نوامبر. 3 با توجه به شهر کارمند لورا Litzan.

Folley گفت که او در نظر دارد به اجرا به عنوان یک نامزد در ماه نوامبر. "من قصد [...] است که برای اجرای انتخابات برای این است که بیشتر از دو سال است که مشاور جوان انتخاب شد, برای," او گفت:.

در آوریل 23, جوان استعفا داد و بلافاصله موثر. او گفت: به دلیل تخلیه صندلی "شخصی در طبیعت است."

"این یک افتخار برای خدمت به جامعه از مارکو جزیره من اعتماد آرا و اعمال شده است سازگار با تمام کسانی که رای دادند من در اتاق کار," او نوشت. "من خواهد بود از راه دور."

تماس با Omar رودریگز در ارتیز omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن