مرد داشت با 6 اونس فنتانیل 55 K $در خودرو پس از بازداشت دوم در مدت سه ماه در ورو بیچ

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:02 PM EDT 28 مه سال 2020ورو بیچ — توقف ترافیک منجر به دستگیری ی

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

ورو بیچ — توقف ترافیک منجر به دستگیری یک فورت پیرس در قاچاق اتهامات بعد از پلیس گزارش داد پیدا کردن فنتانيل ده ها تن از قرص های توهم زا و بیش از $55,000 در ماشین خود را.

Burnell Emlet III, 32, از 5800 جلوگیری از کیلارنی خیابان دستگیر شد مارس 22 و به اتهام قاچاق فنتانيل و در اختیار داشتن چندین نسخه و مبارزه با مواد مخدر LSD.

دستگیری شرح زیر است Emlet را Feb. 23 اجرا با پلیس که منجر به فنتانيل قاچاق شارژ, در علاوه بر این به اتهام رانندگی تحت تاثیر و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جانی.

زندان سوابق نشان داد او از زندان در ماه فوریه در $51,000 وثیقه. یک قاضی رد پیوند پس از آخرین بازداشت.

بیشتر: Cortlen هنری وثیقه تعیین شده در $180,000 در YNW Melly قتل دو مورد; همچنان زندانی

یک ساحل Vero پلیس استشهاد شامل جزئیات بازداشت های اخیر:

حدود 7:30 p. m. 22 مه افسر بینام خودرو گزارش از دیدن Emlet رانندگی در رودخانه هند بلوار و گفت: او به صورت پراکنده sped تا آهسته و سپس سوار بر مرکز خط "برای اکثریت" از باربر پل پس از ساخت راه خود را از شرق.

پلیس به دنبال چهار درب کیا به تعطیلات مسافرخانه در 3384 اقیانوس درایو, که در آن او را متوقف کرد و پرسید: اجازه خود را به جستجو خودرو بر اساس این گزارش.

آنها دریافتند پلاستیک baggies از فنتانيل به همراه یک بطری قرص حاوی تقریبا 100 نسخه مخدر و قرص $55,420 stashed در مکان های مختلف در ماشین و با توجه به استشهاد.

افسران گزارش پیدا کردن یک قفل امن در تنه و بیش از 100 کیسه حدود 6.5 اونس فنتانيل پودر داخل آن پس از گرفتن حکم به جستجوی امن است.

Emlet را Feb. 23 دستگیری رخ داده است بعد از پلیس گزارش داد پیدا کردن او سقوط بیش از, و استفراغ در داخل یک چهار درب تویوتا متوقف شد, در دیکسی بزرگراه در 16th Street حدود 9 p. m.

پس از جستجوی خودرو ماموران اظهار داشت که آنها پیدا 74 کوچک baggies از فنتانيل با وزن کمتر از یک در هر اونس رسید.

Emlet تا به حال یک تفنگ دستی با 20 دور در زیر پیراهن خود را و در نتیجه سلاح شارژ با توجه به گزارش.

Florida Department of Corrections سوابق دولت Emlet در حالی که پس از آن ادعا ورو بیچ آدرس در خدمت یک سال حکم زندان از سال 2009 تا 2010 به اتهام مواد مخدر از سال 2008.

بیشتر: Sebastian معاون شهردار انتظار می رود در دادگاه ژوئن 4 پاسخ به استناد آفتاب بیش از قانون تخلف

بیشتر: Treasure Coast کسب و کار و فعالیت باز به عنوان منطقه COVID-19 موارد در حفظ و بالا رفتن

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن