لویی پلیس شلیک افسر برت Hankison درگیر در Breonna تیلور تیراندازی

دارسی Costello لویی پیک مجلهمنتشر شده 12:35 PM EDT Jun 19, 2020LOUISVILLE, Ky. — شهردار گرگ فیشر جمعه اعلام کر

توسط ABTINNEWS در 30 خرداد 1399

LOUISVILLE, Ky. — شهردار گرگ فیشر جمعه اعلام کرد که لویی مترو پلیس است شروع ختم از افسر برت Hankison یکی از سه افسر پلیس را به آتش سلاح در Breonna تیلور آپارتمان کشتن او.

تیلور, 26 کشته شد توسط ماموران در آپارتمان او در تاریخ 13 مارس به عنوان آنها را وارد به خدمت بدون دست کشیدن حکم. دوست پسر او فکر افسران مزاحمان و اخراج و یک ضربه به آنها وارد شده است. تیلور به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در متعاقب آن تیراندازی از افسران.

Hankison متهم توسط اداره موقت رئیس رابرت شرودر از "کورکورانه" شلیک 10 گلوله به تیلور آپارتمان ایجاد قابل توجهی خطر مرگ و آسیب جدی است.

"من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان" شرودر نوشت: در یک جمعه نامه ای به Hankison تخمگذار کردن اتهامات علیه او. "من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد."

"نتیجه عمل خود را به طور جدی مانع از گروه هدف ارائه به شهروندان از شهر ما با حرفه ای ترین سازمان اجرای قانون ممکن است. من نمی تواند تحمل کند و این نوع رفتار هر عضو از لویی Metro Police Department," او اضافه شده است. "خود را به انجام خواسته های خود را فسخ است."

دو نفر دیگر از افسران که شلیک سلاح های خود را در تیلور آپارتمان — Sgt. Jonathan Mattingly و افسر Myles Cosgrove — که قرار است در اداری انتقال.

واقعیت را بررسی کنید: 7 به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته اشتباهی در کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور

مرتبط با: افسر در Breonna تیلور تیراندازی متهم به تجاوز جنسی

فیشر در یک روز جمعه در کنفرانس خبری اعلام کرد این حرکت بیشتر کاهش یافته است نظر.

"متاسفانه به دلیل ارائه در دولت قانون است که من بسیار بسیار شبیه به تغییر دو رئیس و من مانع از صحبت کردن در مورد آنچه ما به ارمغان آورده تا به این لحظه و یا حتی زمان این تصمیم" فیشر گفت.

Hankison در هفته های اخیر همچنین متهم شده است که از تجاوز جنسی با زنان متعدد ویروسی در رسانه های اجتماعی پست. اتهامات مشابه هستند و گفت که او ارائه مست زنان یک خانه سوار از میله های قبل از نظر جنسی آزار آنها.

سخنگوی LMPD گفت: هفته گذشته که بخش "نگاه کردن به اتهامات."

سام Aguiar, یک لویی مبتنی بر وکیل برای تیلور خانواده روز جمعه گفت در مورد Hankison شلیک: "آن زمان درباره لعنت."

برای ماه های معترضان را خواستار شده است برای سه نفر از افسران اخراج می شود و متهم در تیلور مرگ است. تظاهرات شدت در ماه گذشته پس از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر سفید دوخته گردن خود را به زمین با زانو خود را در مینیاپولیس.

هفته گذشته لویی ممنوع بدون دست کشیدن حکم جستجو با یک فرمان به نام Breonna قانون. بدون دست کشیدن حکم به این معنی نیست که پلیس نیست اعلام حضور خود بلکه که آنها را شناسایی و به پلیس تنها پس از به دست آوردن ورودی.

پلیس در تلاش بودند برای خدمت به یک حکم جستجو با بدون دست کشیدن بند در تیلور آپارتمان به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی زمانی که آنها وارد خانه شدند با تیراندازی و کشته شدن تیلور در حالی که بازگشت به آتش کشیدند.

هر چند مقامات می گویند که ماموران زدم و اعلام حضور خود تیلور پسر گفت که او را نمی شنوند و هر کسی می گویند که پلیس و اخراج در آنچه که او فکر مزاحمان. همسایه شناسایی شده توسط وکیل برای تیلور خانواده نیز گفت: آنها نمی شنوند پلیس اعلام حضور خود را.

تیلور درگذشت متعاقب آن تیراندازی آمار حداقل هشت بار. هیچ مواد مخدر بدست آمده از آپارتمان او.

کمک: تسا دووال. دارسی کاستلو: 502-582-4834; dcostello@courier-journal.com; Twitter: @dctello. پشتیبانی قوی محلی نگاری با اشتراک امروز: www.courier-journal.com.

بیشتر در Breonna تیلور تیراندازی

FBI مصاحبه با شاهدان مصرف تازه ' نگاهی به شواهد

لحظه به لحظه: چه اتفاقی افتاده شب پلیس به ضرب گلوله Breonna تیلور

کنتاکی دادستان کل نمی قرار دادن جدول در Breonna تیلور تحقیقاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن