بانک های محلی رفت و همه جانبه برای کمک به فرایند کسب و کار کوچک وام به عنوان بخشی از COVID-19 امداد

پل Ivice ویژه به TCPalmمنتشر شده 4:34 PM EDT Apr 17, 2020ورو بیچ — مدیریت کسب و کار کوچک از پول زد صبح روز پنج

توسط ABTINNEWS در 1 اردیبهشت 1399

ورو بیچ — مدیریت کسب و کار کوچک از پول زد صبح روز پنجشنبه در آخرین سه coronavirus مربوط به وام برنامه های طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن همه گیر اما نه بیش از حد به زودی برای جوانان كويين آشپز و صاحب جزر و مد رستوران.

در حالی که آماده شدن برای جشن سالگرد 20th آوریل 4 از محبوب رستوران یک زن و شوهر از بلوک های از اقیانوس در 3103 کاردینال درایو كويين میخواستم بدونم که آیا او می خواهم آن را به شماره 21.

پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور رستوران ها بسته به جز برای بایگانی اطلاعات و تحویل كويين furloughed 32 از 47 کارکنان در حالی که همچنین تبدیل بخشی از کسب و کار خود را به مواد غذایی در بازار.

بیشتر: گنج ساحل coronavirus مرگ و میر رسیدن 19

هنوز کلهر گفت: او در حال اجرا را از طریق پس انداز سریع تر از او را دوست دارند.

در آوریل 2 روز اول برای برنامه های او برای یک وام اعمال شود تحت اخیرا به تصویب فدرال چک حفاظت از برنامه.

PPP برنامه وام ارائه می دهد که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به عنوان طولانی به عنوان بسیاری از پول می رود به هزینه های حقوق و دستمزد است که بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل توسط کنگره تصویب و به عنوان قانون به امضا مارس 27 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اولین برنامه وام tapped out در مارس 11, شد 50 میلیون دلار در دولت وام پل که تعطیل پس از اعطای یک سال 50000 دلار وام بدون بهره به تنها 1000 کسب و کار از 38,000 که اعمال می شود.

بین 50 و 100 از آن رفت و به انجام کسب و کار گفت: تام قوم و خویشی مدیر منطقه کوچک مرکز توسعه کسب و کار در رودخانه هند کالج ایالتی.

DeSantis فعال پل-برنامه وام به طور معمول استفاده می شود پس از طوفان برای کمک به شرکت ها برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر.

با فصل طوفان بلندی آن بعید است که به دولت ارائه خواهد شد پول بیشتری برای پل-برنامه وام گفت: Helene Caseltine, Indian River County Chamber of Commerce اقتصادی-مدیر توسعه.

"به طور معمول زمانی که نوعی از فاجعه بازدید این موضعی نیست gazillion کسب و کار در سراسر کشور" Caseltine گفت.

در کنار سقوط بود SBA اقتصادی آسیب فاجعه برنامه که به طور معمول doles وام به کسب و کارهای کوچک صدمه دیده توسط گردباد و آتش سوزی.

بیشتر: Publix مجموعه خرید ساعت برای اولین پاسخ دهندگان کارگران بیمارستان

در مارس 12, SBA دریافت 10 میلیارد دلار اضافی از کنگره برای گسترش این برنامه به ارائه کمک های مالی تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک در ظرف سه روز از درخواست برای وام. این وام در نظر گرفته شده برای خدمت به عنوان یک پل برای کسب و کارهای کوچک به پوشش اجاره و هزینه های دیگر در حالی که آنها صبر کنید برای وام های بزرگتر به تایید شود.

اما این برنامه نیز غرق شد بی سابقه ای له از برنامه های کاربردی تا SBA اعلام کرد در اوایل روز شنبه آن هم از پول است.

ساعت بعد SBA ارسال شده بر روی وب سایت خود را که "همه از $349 میلیارد اختصاص داده شده توسط کنگره برای PPP وام بالا استفاده شده است."

SBA هنوز پذیرش درخواست وام در راستای کنگره ارائه کمک های مالی بیشتر برای PPP وام "اما ما نمی تواند تضمین کند این اتفاق خواهد افتاد.," آن را گفت.

که $349 میلیارد و حدود 12.7 میلیارد رفت و به 52,021 فلوریدا کسب و کار از جمله كويين است.

كويين مطلع شد در آوریل 10 دریایی Bank & Trust که وام تصویب شده و این وام در حدود 400.000 دلار تامین شد در روز سه شنبه.

در آن روز كويين تولد او قادر به پرداخت 32 furloughed کارگران برای اولین بار از هفت ماه از حقوق و دستمزد.

اگر كويين به پیروی از برنامه وام قوانین که شامل استفاده از حداقل 75 ٪ از وام برای کارکنان دستمزد او گفت: وام "گفته بخشایش" که بدان معنی است که او نمی خواهد مجبور به بازپرداخت آن است.

"من واقعا خوشحال هستم که آن را" كويين گفت.

دریایی, بانک, رئيس جمهور و مدیر عامل لایحه پنی گفت: کارکنان پردازش از طریق به SBA تصویب حدود 220 PPP وام برای کسب و کارهای محلی برای کل کل از حدود 31 میلیون دلار است.

که نشان دهنده حقوق و دستمزد برای تقریبا 3,400 کارکنان برای دو ماه آینده گفت.

"فکر می کنم در مورد آن. این 3,400 مردم محلی که نمی خواهد برای پر کردن بیکاری" پنی گفت.

"ما بیش از نیمی از کارکنان بانک کار بر روی این برنامه چون ما می دانیم چقدر مهم این بودجه ها به کسب و کار و کارکنان خود را" پنی گفت.

دیگر بانک های عامل در ساحل گنجینه همچنین پردازش PPP برنامه های کاربردی وام.

Seacoast بانک افسر ارشد عامل Charles M شیفر گفت: "در حالی که ما نمی تواند فاش تعدادی از برنامه های صورت گرفته ما بیش از 250 همکاران مشغول کار بر روی برنامه در ظرفیت های مختلف است و ما شماره 1 اولویت است."

پل Ivice محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.

.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن