امشب: سازمان دیده بان داستان در مورد خاطرات دوران کودکی و کودکان

اوان E. رابرتز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:56 PM EDT Jul 9, 2020برای بسیاری از تجربه به عنوان یک کودک

توسط ABTINNEWS در 20 تیر 1399

برای بسیاری از تجربه به عنوان یک کودک تا حد زیادی اثر انتخاب بزرگسالی است. از چگونه یک کودک مطرح شده است به نحوه رسیدگی به پدر و مادر بالا بردن فرزندان خود و حتی تصمیم به آوردن یک عضو جدید به خانواده و انتخاب ما را برای آینده ما می تواند تحت تاثیر آنچه که اتفاق افتاده در گذشته ما.

اغلب از آن است که تنها از طریق انعکاس است که وضوح پدیدار چه می شود که خود بازتاب و یا داستان های به اشتراک گذاری با دیگران است. در جولای 9 پنج آمریکایی ها از جمله من ملحق خواهد شد سرایان پروژه زندگی در خانه خود را! به به اشتراک گذاری درست اول شخص داستان از زندگی خود را هر داستان در برخورد با دنیای کودکان و نوجوانان است.

"بچه داستان" خواهد بود یک نمایش برای کودکان در مورد دوران کودکی و کودکان است.

نشان می دهد خواهد بود livestreamed در 8 p. m. EDT در سرایان پروژه Facebook صفحه و کانال یوتیوب.

Mirella Acebo را به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد یک دوستی مادام العمر و تحت اللفظی سفر کردن خط حافظه.

"ما خاطرات گذشته می تواند یک هدیه به حال و روز ما" گفت: Acebo که یک مربی زندگی در دره سن فرناندو.

من به شما به اشتراک گذاشتن یک داستان از دوران کودکی خود که در آن اسباب بازی سلاح های غیر معمول نیست تا زمانی که یک تفنگ اسباب بازی من ساخته شده از آجر لگو آورده و یک پایان سریع به گناه بازی. در حالی که من به معنای هیچ آسیبی به کسی چه من تو را دیدم من بازی و چگونه من مادر دو کاملا متفاوت دیدگاه های او مطلع عقل و تجربه از یک واقعیت اغلب نامهربان به پسران است.

امی کارنی از دره بهشت خواهد شد به اشتراک گذاری داستان های دشوار و غیر قابل پیش بینی روند مراقبت از پرورش تصویب و پتانسیل خود را برای یک تجربه با ارزش برای یک خانواده است.

"ما با دیدن این آینده اما آن را تبدیل به یک زیبایی ناقص سفر گفت:" امی, که با این نسخهها کار به عنوان یک نویسنده و سخنران و محصول ساز.

دلایل برای داستان سرایی متفاوت است تا حد زیادی به عنوان داستان خود را دارند. برای سارا Frazier یک کپی ویرایشگر برای Knoxville News Sentinel که دلیل این است که جامعه خود را.

"برای من, آن را در راه های مختلف مربوط به خوانندگان ما. این کشش برای من چون من بیشتر نمی خارج وجود دارد نوع فرد" گفت: Frazier. "این به من می دهد در نوع لبه جایی که من می توانید نگاه کنید و ببینید که مردم من معمولا نمی بینیم در میز من است."

کتی ناکاگاوا با هدف به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد یادگیری چگونه به بخشش دیگران و خودش در حالی که یادگیری در مورد مجازی داستان سرایی عملیات در پشت صحنه در این فرآیند است.

"من می خواهم این ایده از اتصال 'زنده' با دیگران حتی اگر ما از هم جدا هستند" او گفت:. ناکاگاوا یک دانشیار آسیایی اقیانوس آرام آمریکا تحصیل در مدرسه از تحول اجتماعی در دانشگاه ایالتی آریزونا.

"همچنین من شرکت-تولید یک داستان سرایی نشان می دهد با ماریو Avent, ققنوس قصه به نام "یک تکه: داستان ها و کیک' به صورت یک تئاتر محلی, فضا 55 و علاقه مند در چگونه ما ممکن است انطباق ما داستان سرایی نشان می دهد در آینده است."

این قصه گوهای پروژه مجازی سری به نام "زندگی در خانه خود را!" نقاشی شده است صدها هزار نفر از نمایش ها پس از debuting در مارس 2, زمانی که COVID-19 همه گیر شروع به بسته شدن سالن که در آن فرد نشان می دهد که تا به حال برگزار شده است. بیننده می تواند در حال حاضر اتصال به قصه گوهای پروژه Facebook صفحه و یا کانال یوتیوب به تماشا و نظر زندگی می کنند.

"زندگی به عنوان ما آن را می دانم سخت است راست, در حال حاضر, اما من معتقدم که ما می توانید از طریق هر چیزی با حق مردم در کنار ما" Acebo گفت.

نمایش جزئیات

خط جولای 9:

 • Mirella Acebo, 47, San Fernando Valley, California.
 • امی کارنی, 48, از, دره بهشت, آریزونا.
 • سارا Frazier, 60, Knoxville, Tennessee.
 • کتی ناکاگاوا, 56, ققنوس است.
 • اوان E. رابرتز, 32, ققنوس است.

نیاز به دانستن:

 • چه: قصه گوهای پروژه زندگی در خانه شما!, "بچه داستان"
 • زمان: 5 p. m. PDT/8 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز پنج شنبه, جولای 9
 • که در آن: قصه گوهای پروژه Facebook و YouTube
 • بیشتر: اتمام سرایان پروژه های گذشته را نشان می دهد
 • داستان: درخواست اینجا را کلیک کنید برای گفتن یک داستان در یکی از مجازی ما را نشان می دهد

آینده را نشان می دهد:

 • جولای 23: شیک, داستان
 • Aug. 6: شروع دوباره
 • Aug. 20: درس های آموخته شده
 • سپتامبر. 3: داستان در مورد داستان
 • سپتامبر. 17: کارآفرینی و فشار


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن