'دوست داشتن شش طوفان در یک ردیف': Lee مقامات بهداشتی توصیف coronavirus مبارزه در مصاحبه اختصاصی

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:37 PM EDT May 10, 2020جنوب غربی فلوریدا است که انتظار می رود ب

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

جنوب غربی فلوریدا است که انتظار می رود برای دیدن اوج خود تعداد COVID-19 coronavirus موارد در آوریل 21 و رهبران این منطقه بزرگترین سیستم بیمارستان می گویند که آنها در حال آماده شدن برای آن است.

دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت و لیزا Sgarlata سیستم بیمارستان ارشد مراقبت از بیمار افسر ارائه یک مصاحبه اختصاصی با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه به بحث در مورد آنچه در جنوب غربی فلوریدا باید انتظار می رود در هفته های آینده.

خود را فوری ترین درخواست: "در خانه بمانند و فقط نمی توان در جمعیت."

بیشتر: coronavirus موج به زودی ضربه جنوب غربی فلوریدا: ما بیمارستان ها آماده ؟

پاسخ های خود را از روز شنبه زوم مصاحبه شده اند به آرامی ویرایش شده برای وضوح و اختصار. برای گوش دادن به مصاحبه کامل لطفا news-press.com.

سوال: چه آخرین COVID-19 و محلی ما پاسخ ؟

Antonucci: آنچه ما شاهد آن هستیم این است که بسیار سازگار با الگوی تعدادی از افراد تحت بررسی و COVID مثبت بیماران که مانده اند در مورد همان گذشته بیش از چهار یا پنج روز. ما مرگ و میر متاسفانه مانده اند نیز در مورد همان در طول چند روز گذشته. ما امیدوار است که اجتماعی فاصله است که در جریان بوده است برای چند هفته گذشته باعث شده است که این اعداد برای شروع به پهن کردن در حال حاضر.

افکار خود را در مورد چگونه تیم خود را در دست زدن به این بحران و آنچه را که شما دیده می شود که بیشترین تأثیر را بر روی شما ؟

Antonucci: آنچه ما شاهد آن هستیم در اینجا این است که مانند در اختیار داشتن شش طوفان در یک ردیف که در آن بوده ایم در این در حال حاضر برای بیش از 30 روز است. حالت ارتجاعی از تیم حیرت انگیز بوده است هر دو در سطح رهبری و پس از آن عمدتا در خط مقدم سطح. آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که فقط فوق العاده ای در حل و فصل فوق العاده ای تعهد به شفقت است."

Sgarlata: آنها در حال فدا کردن بسیاری برای مراقبت از این بیماران که در آنها مراقبت عمیقا در مورد و مراقبت از هر یک از دیگر در همان زمان. آنها صادقانه خوش بین است. آنها خدا را شکر که آنها را به آنچه آنها نیاز دارند. ما بهترین را به اطمینان حاصل شود که آنها تجهیزات آنها نیاز دارید.

آنها نوآورانه به عنوان به خوبی. آنها می آیند تا با چیزهایی که شما ممکن است فکر می کنم که ما باید در طول یک بیماری همه گیر از آنجا که هیچ یک در یک در یک دوره طولانی از زمان.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

شما چه دوستان و خانواده خود بگویید در مورد این بیماری همه گیر?

Antonucci: تعداد یک چیز به ما بگویید که آنها را به ماندن در خانه و فقط نمی توان در جمعیت. در خانه بمانند و تنها زمانی که شما باید برای به دست آوردن مواد غذایی و چیزهایی مانند آن. و ما توصیه که آنها با پوشیدن ماسک. من گفتن که زمانی که شما در خارج از, آن را فقط یک راه امن تر برای رفتن. و آن را سازگار با جدید ترین دستورالعمل از CDC. وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد زمانی که این در حال رفتن برای پایان دادن به زمانی که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی. پاسخ درست وجود ندارد و در عین حال. ما واقعا نمی دانم. این مدل نشان فلوریدا اوج مارس 21 به علاوه یا منهای. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

بیشتر: فلوریدا راه اندازی یک زمان واقعی تخت بیمارستان ظرفیت ردیاب. در اینجا این است که چگونه بسیاری از در دسترس هستند در لی ذغال سنگ.

چگونه بسیاری از کارکنان قرنطینه می شوند و یا بیمار ؟ در چه نقطه ای که عدد آنقدر بزرگ است که آن را شروع می شود به علت واقعی مشکلات ؟ و اگر که اتفاق می افتد چه برنامه ای است که در محل به مقابله با آن ؟

Antonucci: ما 182 افرادی که در واقع قرنطینه. وجود دارد 12 تا 19 ساله هستند که در واقع مواجهه هستند که مربوط به کار. بقیه جامعه مرتبط است. آنها در خانه بمانند برای دو هفته و سپس آنها را دوباره. به طوری که به ما کمک می کند.

ما همچنین تثبیت برخی از خدمات ما به نقل و انتقال مرکز به طوری که اگر شما نیاز به جایگزین جای دیگری شما می توانید به کار ادامه دهد. من فکر می کنم ما مستقر 184 افراد و دیگر خدمات در بیمارستان به طوری که آنها می تواند به کار ادامه دهد.

اما اگر شما به یک نقطه که در آن وجود دارد مثلا 500 نفر بود که به علت کمبود نیروی انسانی و یا وجود دارد به طوری پزشکی بسیاری از مردم در این جامعه است که این یک تصور سناریو ؟

Antonucci: ما پیش بینی نمی, با ما 14,000 کارکنان است که ما را در رسیدن به یک نقطه که در آن است که این امر باعث تاثیر بر ما نیروی انسانی است. که خواهد بود بسیار غیر معمول است.

وجود دارد هر گونه نگرانی شما در حال رفتن به اجرا تجهیزات ؟

Antonucci: در زمان کنونی ما تجهیزات حفاظت شخصی است که به خوبی مواجه نگردند و ما در حال انجام هست. اما این نبرد هر روز. و ما باید در کل زنجیره تامین تیم کار بی وقفه هر روز به کشف هر منبع.

ما رو بدست پشتیبانی از محلی شهرستان اورژانس مرکز عملیات و همچنین از دولت مرکز عملیات. بنابراین همانطور که گفتم در حال حاضر ما در حال انجام هست و ما قصد داریم به نگه داشتن در آنچه که ما در حال انجام به مطمئن شوید که تجهیزات ما در آینده به عنوان ما به آنها نیاز دارید.

بیشتر: جدید فلوریدا داده های کروناویروس و مسابقه: توسط سربازان ارتش در مرگ و میر افراد سیاه و سفید شروع یک روند ؟

چه داخلی خود را تخمین می زند در مورد چگونه بسیاری از این موارد شما در حال رفتن برای دیدن بیش از ماه آینده ؟

Antonucci: آن را کمی سخت به پیش بینی چرا که شیب منحنی به نظر می رسد تغییر و مسطح کردن. بنابراین من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دو برابر است که ما دیدم (این هفته). این همه بستگی دارد چگونه جامعه پاسخ دهد و چگونه جامعه است و حفظ اجتماعی فاصله.

و آن را واقعا نمی آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر آن چیزی است که آنها پنج تا 14 روز پیش. آن را برای رفتن به انعکاس آنچه امروز اتفاق می افتد. و به عنوان ما به هفته آینده آن را به پنج تا 14 روز قبل از آن.

آیا شما به اندازه کافی هواکش?

Antonucci: ما حدود 200 هواکش در سیستم. آن را شامل نمی شود این فرصت را به استفاده از بیهوشی ماشین آلات که ما همیشه می تواند با استفاده از در خرج کردن. و در حال حاضر ما با استفاده از حدود نیمی از آنها کمی کمتر از نصف. بنابراین ما هنوز ظرفیت قابل توجهی. خواسته ما برای 150 از دولت است.

شما می رویم به نیاز اضافی پرستاران و اگر چنین است, شما قادر خواهید بود به آنها را پیدا کنید ؟

Sgarlata: ما 14,000 کارکنان. بیش از 4400 از آنها پرستاران. بنابراین ما باید توانایی به جلو و از آنچه ما در حال حاضر آن است که آیا جابجایی و یا نقل و انتقال. ما با استفاده از خارج از فروشندگان و همچنین به دنبال به دولت برای برخی از اضافی پشتیبانی می کند. بنابراین هیچ متفاوت از من فکر می کنم هر کس دیگری را در این نقطه است.

وجود دارد هر پیام دیگری شما می خواهم برای رسیدن به جامعه ؟

Antonucci: نیاز اجتماعی فاصله و واقعا با تاکید بر اینکه من فکر می کنم که واقعا تفاوت ساخته شده است. و ما درک که. من می دانم که خط مقدم ما کارکنان انجام دهد. من فقط فکر می کنم بسیار مهم است به خصوص در حال حاضر اگر ما شروع به دیدن که منحنی شروع به پهن کردن که ما نمی خود راضی می شوند. چرا که در یک ضربان قلب است که منحنی می تواند پرواز حق بازگشت اگر ما دقیق نیست.

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGluck.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن