'زندگی در حال تغییر رویداد' از COVID-19 می تواند تغییر چگونه ما کار صرف و بازنشسته

Paul Davidson and Jessica مانتون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:44 AM EDT Jun 1, 2020Wynne Beckmann کار

توسط ABTINNEWS در 12 خرداد 1399

Wynne Beckmann کار کرده است در خرده فروشی 13 سال از طریق تحول از رکود بزرگ دهه پیش. اما گرفتن furloughed از کار خود را در یک Westchester, نیویورک, بازار در ماه مارس احساس متفاوت است.

"این افشاگری. من نمی دانم چقدر دیگر می توانم خرده فروشی" می گوید: Beckmann یک 32 ساله دستیار مدیر در انبار یک فروشگاه لباس زنان. "اگر همه چیز را تغییر ندهید من را به من درجه بازاریابی در جایی دیگر. شاید آمازون و یا Glossier جایی قرار می دهد که تجارت الکترونیک اول."

پس از سلامت عمومی را تهدید مطرح شده توسط COVID-19 همه گیر برطرف بحران می تواند خار تغییرات پایدار در چگونه آمریکایی ها از کار, صرف, صرفه جویی و سرمایه گذاری ،

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

مانند بسیاری از Beckmann در حال دست و پنجه نرم کردن با آینده ای که ممکن است به معنی شغل کمتر در فروشگاه ها و رستوران ها و تکنولوژی بیشتر موقعیت. این آینده ای است که در آن یک نسل از متزلزل جوان آمریکایی ممکن است به جلو و عقب در هزینه و کارگران مسن تر ممکن است قرار دادن کردن بازنشستگی برای دوباره پر کردن تخلیه لانه تخم مرغ است. و آن را به یک جهان که در آن کل یک صنعت و کسب و کار سفر می تواند خشک شدن.

"من فکر می کنم این است که یک زندگی در حال تغییر رویداد می گوید:" علامت زندی اقتصاددان ارشد از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. "مردم shell-شوکه کرد."

در بیشتر کشورهای صادر stay-در-خانه سفارشات و تعطیل کسب و کارهای غیر ضروری را برای جلوگیری از گسترش این ویروس تا حد زیادی سازندگان: رستوران ها مراکز تئاتر و کارخانجات. این اثر موج دار شدن منجر به یک رکورد 20.5 میلیون اخراج در مارس و 14.7% نرخ بیکاری بالاترین پس از رکود بزرگ و بالاتر از نیم قرن پایین از 3.5% در ماه فوریه است.

به عنوان بسیاری از 10 میلیون بیشتر کار کاهش انتظار می رود در ماه مه هل دادن بیکاری به حدود 20 درصد قبل از اقتصاد احتمالا شروع به بهبود می یابند در اوایل ماه ژوئن به عنوان ایالت ها اجازه می دهد کسب و کار به تدریج بازگشایی شده است.

اما دوباره بجای اول برگشتن است به احتمال زیاد به توقف. بسیاری از آمریکایی ها باقی می ماند ترس از ابتلا به این ویروس تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس احتمالا نیمه دوم سال آینده. آنها انتظار می رود به بازگشت به رستوران ها و دیگر جمع آوری لکه های از روی احتیاط.

بحران می تواند پایدار آسیب می رساند. اگر چه در حدود 90 درصد از کارگران بیکار در ماه آوریل گفت: آنها به طور موقت در اخراج برخی از اقتصاددانان نگران است که بسیاری نمی توان به نام. کسب و کارهای کوچک بسته اند با وجود یک برنامه فدرال ارائه آنها بخشایش وام. و بیکاری بسیاری از آمریکایی ها در حال کاهش هزینه های خود را ترکیب این درد برای کسب و کار در تلاش برای کوه گشت.

پس از عقد قرارداد در 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه اول اقتصاد آمریکا پیش بینی برای کوچک کردن 32.7 درصد در زمان یک مودی برآورد بدترین عملکرد را در تاریخ مدرن است. زندی انتظار اقتصاد برای جبران حدود نیمی از آن در سه ماهه سوم به عنوان کشور صعود از رکود خارج اما پس از آن فقط آج آب تا زمانی که آن را musters قوی تر گشت اواخر سال آینده است. هنوز زندی نمی کند و انتظار می رود که تولید ناخالص داخلی یا خروجی بالا خود را قبل از همه گیر اوج تا نیمه دوم سال 2022.

در اینجا آنچه که برای آمریکایی ها امور مالی شخصی:

هزینه و صرفه جویی در

خانواده های آمریکایی را به طور قابل توجهی کاهش هزینه های خود و افزایش پس انداز خود را در طول بحران. آنها socked دور 13.1 درصد از درآمد خود را در ماه مارس بالاتر از 8 درصد در ماه فوریه و به بالاترین سطح خود از سال 1981 دولت آمار و ارقام نشان می دهد. در ماه آوریل فروش کاهش یافت و 79% در فروشگاه لباس, 61% در الکترونیک و لوازم خانگی فروشگاه ها و 59 درصد در مبلمان رسانه ها. فروش خودرو یک سوم کمتر از یک سال پیش.

بسیاری از افت تعجب آور نیست با توجه به بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها بسته شد. اما با 39 میلیون آمریکایی گذاشته furloughed و یا مجبور به کار کمتر ساعت, 30% از بزرگسالان دیده می شود خود درآمد خانوار سقوط به گفته های اخیر Bankrate بررسی. با وجود squirreling دور بیشتر از درآمد خود را نزدیک به یک پنجم بزرگسالان کمتر در پس انداز اضطراری نسبت به قبل از بیماری همه گیر. شانزده درصد گرفته اند در ادامه بدهی.

میشل لیو فروش دیپلم در دیلرد فروشگاه در Charlotte, North Carolina, او را دیدم ساعت قطع در اواسط ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر رسید. سپس 36 ساله که با این نسخهها کار در SouthPark مرکز خرید بود furloughed در عرض چند هفته.

لیو که stashing پول دور برای مدرسه و کار دندانپزشکی, تلاش برای دریافت نرخ بیکاری چک برای بیش از یک ماه و مجبور شد به جلو و از پس انداز برای کمک به پرداخت حق بیمه همراه با مواد غذایی و تعمیرات ماشین پدرش.

"این سخت است. من پس انداز را به طور کامل کاهش یافته است" لیو می گوید. "در حال حاضر من باید برای شروع از ابتدا."

لیو که در ابتدا furloughed حداقل تا ماه جولای در حال حاضر خواسته شده است برای بازگشت به کار. اما او مضطرب است. "من نگران بودن در تماس با مردم است," او می گوید. "هر کسی می تواند ویروس."

ضربه مالی از دست دادن شغل مثل لیو می تواند تخم ریزی کردن و محتاط تر از طرز فکر و به خصوص برای grads کالج و همچنین وای که مشاغل بودند detoured زمانی که آنها وارد نیروی کار در طول رکود بزرگ و در حال حاضر چهره دیگری شکست.

"صرفه جویی و ریسک احتمالا تغییر برای یک نسل کامل می گوید:" اندرو چمبرلین اقتصاددان ارشد Glassdoor کار ارسال سایت. "افراد جوان تجربه از این خواهد بود شبیه به آنچه رخ داده پس از رکود بزرگ" در هنگام گسترده فقر منجر به یک عمر frugalityamong آمریکایی ها که تجربه مشکلات.

جمعیتی را نیز به احتمال زیاد در مهار صرف زیرا بسیاری از آنها به سرعت در حال نزدیک شدن بازنشستگی و 401(k)s صدمه شده اند با فروش در بازار پس از ماه فوریه است.

"افراد در حال رفتن به مجبور به صرفه جویی در مقدار زیادی بیشتر و صرف مقدار زیادی کمتر" زندی می گوید. هر 1 دلار کاهش در سرمایه گذاری های خود را به طور متوسط ترجمه را به 4.5 درصد کاهش در هزینه های او می افزاید.

مصرف کنندگان همچنین به نظر می رسد leery در مورد جسارت به مکان تجمع یک هریس نظرسنجی نظرسنجی نشان می دهد. سهم از آمریکایی ها گفت: آنها صبر کنید یک سال یا بیشتر قبل از از سرگیری فعالیت های خاص و قابل توجهی است: 27% می گویند آنها را خاموش نگه دارید در پرواز; 18% رفتن به سینما و 11 درصد از رفتن به شام.

لیلی Rodzen, 31, قصد ندارد به حضور در سینما یا مراکز ورزشگاه در هر زمان به زودی.

The Enfield, کانکتیکات, ساکن, که با این نسخهها کار به عنوان یک حمایت از خانواده هدایتگر در بخش توسعه خدمات در ماساچوست با استفاده از یک مشتاق طرفداران با شوهرش. در حال حاضر انتخاب کردن آنها به صرف وقت آزاد خود را در رانندگی-در تئاتر یا فیلم های جریان در صفحه اصلی به لحاظ اجتماعی فاصله خود از دیگران است.

"در ابتدا این احساس غم چون رفتن به سینما چیزی بود که ما دوست" Rodzen می گوید. "سپس ما نمیفهمد که ما فقط می تواند اجاره همان فیلم در خانه. آن را بسیار آسان تر و ارزان تر است."

او قصد دارد برای حفظ خرید آنلاین به جای رفتن به مراکز هنگامی که بیشتر کسب و کار بازگشایی شده است. و او نمی تصور شرکت در گروه تمرین در کلاس های آینده است.

"من قطعا با من لغو عضویت در بدنسازی. من شاهد مردم نه پاک کردن تجهیزات و حتی قبل از همه گیر" Rodzen می گوید. "مردم در حال عرق کردن و تنفس سخت و ... من فکر کردن در مورد این قبل از, اما من در حال حاضر."

افزایش اخیر در آنلاین تحویل مواد غذایی و دیگر اقلام را به سهولت به عنوان اقتصاد بازگشایی اما در دراز مدت تغییر از فروشگاه های فیزیکی را تسریع می گوید: اینا کوزنتسوا موقت مدیر عامل شرکت 1010data تحقیق و مشاوره شرکت.

این کار در صفحه اصلی جنبش که به دست آورده کشش در طول همه گیر خواهد متقاعد کردن شرکت ها برای تشویق به عمل در دراز مدت به عنوان آنها تلو تلو خوردن در ساعات اداری برای جلوگیری از سرایت کارشناسان می گویند. این بدان معناست که کمتر خرید لباس های فانتزی و بیشتر در لباس های گاه به گاه فروش می گوید مارشال کوهن رئیس صنعت تحلیلگر NPD Group.

شغل

هر دو رستوران ها و سالن های تئاتر می تواند کمتر کاربران به دلیل تقاضا کمتر و بیشتر فاصله مورد نیاز بین جداول یا صندلی. کوزنتسوا انتظار رشد در ناهار خوردن در سینما شاید با برخی از رستوران ها و سالن های تئاتر ادغام شد. که معنی شغل کمتر بیش از مدت طولانی. در همان زمان, او پیش بینی امکان رنسانس در رانندگی-در سینما ارائه شغل جدید است.

زندی انتظار خرده فروشان به سفارش نصب کیوسک و دیگر سیستم های خودکار برای افزایش بهره وری بهتر و مقاومت در برابر یکی دیگر از رکود یک استراتژی است که کاهش بیشتر شغل. مک کینزی پیش بینی سریع تر گسترش کار صرفه جویی در اتوماسیون سراسر اقتصاد است.

حرکت به بانکداری آنلاین در طول خاموش کردن نیز به احتمال زیاد به تحمل تا حدی نیاز به کارکنان کمتر در شعب بانک و یک مک کینزی مطالعه می گوید.

و سفر کسب و کار صنعت است به احتمال زیاد به کوچک شدن در حال حاضر که شرکت ها به جای مربا بسته بندی همایش ها و رویدادهای دیگر با ویدئو کنفرانس می گوید: Jed Kolko اقتصاددان ارشد در واقع کار جستجو در سایت. این بدان معناست که شغل کمتر در خطوط هوایی و هتل ها و رویداد برنامه ریزی شرکت.

که در آن خواهد شغل رشد می کنند ؟ فن آوری موقعیت که ممکن است مبتنی بر خانه دیجیتال و آنلاین خدمات و همچنین مراقبت های بهداشتی به عنوان ویروس باقی می ماند یک تهدید و جمعیت سنین Kolko می گوید. آمازون و مواد غذایی تحویل خدمات ادامه خواهد داد به عنوان یک شغل موتور.

بسیاری از furloughed رستوران کارگران می تواند این صنعت را قبل از آنها گذاشته است. از آنجا که بحران آغاز شد تعدادی از سرورهای رستوران به دنبال موقعیت خود را در بخش های دیگر را در صدر کسانی که به دنبال سرویس غذا مواضع Glassdoor داده ها نشان می دهد. جستجوهای خود را افزایش داده اند sevenfold برای شغل در آمازون و پنج برابر برای ورود اطلاعات موقعیت در حالی که سه برابر برای انبار شغل.

به طور کلی بازار کار خواهد شد به مراتب کمتر مطلوب به کارگران از آن بود که قبل از همه گیر زمانی که فرصت های شغلی ماند در نزدیکی بالاترین رکورد وجود دارد و بیشتر خالی از کارگران Kolko می گوید. که تحت فشار قرار دادند به طور متوسط دستمزد سالانه سود به حدود 3 درصد و به متقاضیان کار که اغلب پژوهشگر متعدد ارائه می دهد بیشتر اهرم در مذاکره حقوق. به طور ناگهانی وجود دارد مازاد از کارگران و, که به احتمال زیاد برای محدود کردن پرداخت افزایش Kolko می گوید.

برنامه ریزی بازنشستگی

بسیاری از کارگران بازنشستگی پس انداز قصد دارد یک ضربه گرفته اند از آنجا که بحران آغاز شد. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص حدود 10 درصد کمتر از آن Feb. 19 اوج. در اواخر ماه مارس 63 درصد از کارگران با اعتماد به نفس مورد نیاز به اندازه کافی پول برای زندگی در بازنشستگی به راحتی از 69 درصد در ماه ژانویه با توجه به بررسی های به نفع کارمند موسسه تحقیقات.

در میان آن گذاشته و یا furloughed — یا که انتظار می رود در شش ماه آینده — فقط 47 درصد گفت: آنها اعتماد به نفس در دوران بازنشستگی خود را در امور مالی.

Amtrak, La-Z-Boy و ماریوت در میان شرکت هایی که به حالت تعلیق و یا کاهش کمک به برنامه های بازنشستگی به صرفه جویی در پول نقد در طول بحران. حدود 55 درصد از آمریکایی ها برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات به بازنشستگی خود سهم با قصد کنار کمتر جرم متقابل می گوید. و 20 درصد را آغشته به پس انداز بازنشستگی خود را به دلیل اثرات COVID-19 با توجه به هریس نظرسنجی نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مه برای ایالات متحده آمریکا امروز.

ایالات متحده کارگران متوسط $50,000 در حساب های بازنشستگی با توجه به مطالعه انجام شده توسط Transamerica مرکز برای بازنشستگی مطالعات منتشر شده در اواخر سال گذشته.

"بازنشستگی آماده سازی خوب نبود قبل از بحران می گوید:" ریچارد جانسون مدیر برنامه های بازنشستگی سیاست برای موسسه شهری. "این قطعا بدتر از امروز است."

جانسون معتقد است بسیاری از کارگران به تعویق انداختن بازنشستگی. حتی فقط یک سال تاخیر می تواند عملکرد دستاوردهای قابل توجهی در بازنشستگی توازن و افزایش سالانه مزایای امنیتی اجتماعی او می گوید. چهل درصد از بزرگسالان که در برنامه ریزی برای بازنشستگی و یا کاهش ساعت طول دهه آینده در حال حاضر برنامه ریزی برای به تاخیر انداختن بازنشستگی هریس نظرسنجی نظرسنجی نشان می دهد.

در همان زمان او می گوید: اکثر کارگران بیش از 62 که مشاغل از دست رفته در طول بحران بازنشسته خواهد شد.

"افراد مسن تر باید در یک زمان بسیار دشوار است که دوباره شاغل" جانسون می گوید.

بازار سهام

بازار سهام و اقتصاد گسترده تر شده اند در تقابل با یکدیگر پس از مارس. در حالی که سهام را تقویت بیش از 35 درصد از آنها در ماه مارس پایین بیکاری افزایش یافت, پایان دادن به طولانی ترین در ایالات متحده گسترش در ضبط.

"من زبانم بند آمده راه بازار سهام معامله نسبت به وخیم اقتصادی می گوید:" پاتریک هیلی موسس و رئيس جمهور از کالیبر مالی همکاران. "همه ریشه برای یک واکسن اما بدجور زود به این خوش بینانه که بخش های بزرگی از کشور باقی می ماند و خاموش شدن است."

بیش از دو سوم از سرمایه گذاران حرفه ای در حال شک و تردید به بازار سهام اخیر دستاوردهای گذشته, با توجه به, بانک مرکزی آمریکا, تحقیقات جهانی مدیر صندوق بررسی است.

در حالی که سرمایه گذاران در حال اجتناب از ریسک دارایی مانند سهام و سرمایه گذاری پول در ادامه به جریان به بازار پول و اوراق قرضه وجوه.

گلدمن ساکس انتظار شاخص S&P 500 شاخص است که معیار برای بسیاری از وجوه متقابل برای رسیدن به 3000 تا پایان سال 2020 در مقایسه با 3,036 در مارس 27 و پایین آن نقطه از 2,237 در بازار فروش در ماه مارس ، اما گسترده شاخص می تواند افت نزدیک به 20 ٪ از سطح فعلی که نرخ ابتلا به عفونت در خارج از نیویورک همچنان به رشد و عدم اطمینان سیاسی در یمن پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

دیجیتال بانکی

همه گیر آماده است برای تغییر نحوه مصرف کنندگان بانک موبایل و بدون لمسی خرید شتاب.

بیش از 45 درصد از آمریکایی ها با حساب های بانکی باید به طور دائم تغییر نحوه تعامل آنها با موسسه مالی خود را پس از همه گیر شروع شد و با توجه به سالانه مطالعه از FIS, ارائه دهنده خدمات مالی و فن آوری است. حدود 46 درصد از متولدین 39 درصد از ژنرال Xers و 35 درصد از millennials می گویند آنها با استفاده از گزینه های جدید مانند آنلاین و تلفن همراه برای انجام امور بانکی خود را بررسی نشان داد.

"این بحران است که اثبات دیجیتال بانکی یک ضرورت است. این باعث می شود یک تفاوت بزرگ اگر شما نیاز به اورژانس محرک و تا به حال به صبر در اطراف برای یک مقاله بررسي می گوید:" Mladen Vladic مدیر کل وفاداری در FIS. "ما به احتمال زیاد تلفن همراه ارائه دهندگان و موسسات مالی کار می کنند یا با هم یا جداگانه به آن را بیشتر مقرون به صرفه به طوری که گوشی های هوشمند خود را در دست گسترده تر مردم است."

در ضمن حدود 24 درصد از مشتریان برنامه ریزی برای استفاده از شاخه های کمتر و یا متوقف بازدید به طور کامل به دلیل همه گیر ترس با توجه به یک مطالعه اخیر منتشر شده توسط گروه مشاوره بوستون جهانی شرکت مشاوره مدیریت.

استفاده از کاغذ چک برای کسب و کار به کسب و کار پرداخت کاهش یافته است از 60 درصد از یک دهه پیش به 40 درصد از رفتن به این سال که بیشتر شرکت ها به تصویب رسید پرداخت الکترونیکی با توجه به جاش Cyphers معاون رئیس جمهور از محصول و استراتژی در Nvoicepay یک حساب های پرداختنی شرکت نرم افزار. شرکت های انتظار استفاده از کاغذ چک به رها کردن اضافی 7% فقط در ماه اول از خاموش شدن ناگهانی شروع در اواسط ماه مارس و یا تقریبا یک سوم کاهش تورم در 10 سال گذشته او اضافه شده است.

کمک: Dalvin قهوه ایtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن