نامه به سردبیر: 9 مه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT 9 مه سال 2020سیوال نقطه کمیسیون در تلاش برای جلوگیری از مشارکت

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

نظر

سیوال نقطه کمیسیون در تلاش برای جلوگیری از مشارکت عمومی

این سیوال نقطه کمیسیون دیدار خواهد کرد فقط چند روز در ماه مه 12 به بحث بسیار تغییر قابل توجهی به شخصیت این شهر است. اجازه می دهد تمام کامیون وانت همواره بسیار تفرقه موضوع است. آخرین بار آن پیشنهاد شد آن را به سرعت کاهش یافته و با توجه به غلیان احساسات ساکنان ابراز مخالفت در یک شهر نشست. در حال حاضر آنها در حال ارائه یک تغییر شدید بدون دادن تمام شهر را ساکنان این فرصت را به می آیند برای دیدار و بیان دیدگاه های خود. این نشست خواهد بود محدود به تنها کسانی که با مهارت های لازم برای شرکت از طریق کامپیوتر و یا شاید تلفن.

چرا سه کمیسیون احساس آنها می خواهید به عجله این فرمان از طریق قبل از همه ساکنان در مورد آن می دانیم و در واقع قادر به حضور در این نشست به بیان علاقه خود را و یا در برابر این بسیار چشمگیر تغییر به شخصیت و استانداردهای بالا شهر را حفظ کرده است پس از آغاز به کار ؟

داشتن زندگی در سیوال نقطه برای 44 سال و به عنوان یک شهردار و کمیسر من فقط دیده می شود این اتفاق می افتد زمانی که کمیسیون می داند فوق العاده ای وجود دارد مخالف و مایل به دریافت آن گذشت قبل از عمومی آگاه است. من باید توجه داشته باشید که همانطور که من نوشتن اطلاع از جلسه نمایش داده نمی شود, در شهر, سایت و نه یک کپی از فرمان پیشنهاد. در این کارگاه جلسه این بود قرار گذشته در دستور کار. در حال حاضر یک بار دیگر این کمیسیون در حال تلاش برای جلوگیری از مشارکت عمومی در تاون هال نشست. این یک کلاسیک آموزش و پرورش در چگونه برای جلوگیری از شفافیت.

فرمان این قدر باید این فرصت را برای همه به بیان دیدگاه های خود در یک انجمن عمومی. من مصرانه از شهر کمیسیون حداقل صبر کنید تا نوامبر برای جلوگیری از هر گونه ظاهر ناشایستگی.

همین Winer سیوال نقطه

متحده ضربه طوفان دریافت کمک; بنابراین باید متحده ضربه گیر

سناتور. ریک اسکات تحویل چشمگیر "رها کردن مرده" به کشورهای ویران انسانی و اقتصادی تلفات ساخته شده توسط COVID-19. ایالات متحده مهمترین نیویورک به دنبال به کنگره برای همین کمک های مالی داده شده به شرکت های هواپیمایی, خدمات مالی و شرکت های بزرگ است.

اسکات باید تجدید نظر کند. در غیر این صورت فلوریدا ممکن است به پرداخت قیمت در پایان.

نیویورک راه انداختن یک جنگ شدید در برابر ویروس و دچار بزرگترین ضرر و زیان است. خود را به بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران EMTs آتش نشانان و پلیس تاکید دارد فراتر از فیزیکی و روانی محدودیت. آنها قهرمانان واقعی.

آن است که طنز غم انگیز است که بدون فدرال کمک های نیویورک و دیگر به شدت ضربه متحده ممکن است مجبور به کاهش بودجه است که از بین بردن بسیاری از این مشاغل است.

اسکات و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نیست نگران ویران متحده در غرب برای آنها رنج می برند بیماری بدتر از COVID: آنها عمدتا دموکراتیک است. آنها آبی هستند.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هل دادن به عقب singling از اسکات نفاق. به طور متوسط در فلوریدا طول می کشد 29 میلیارد بیشتر از آن را می پردازد در جمعی مالیات به دولت فدرال در حالی که نیویورک می دهد $116 میلیارد دلار است. کنتاکی طول می کشد $148 میلیارد! بنابراین برای "سهیم خواهد بود."

اجازه دهید به یاد داشته باشید که COVID-19 یک فاجعه طبیعی فقط به عنوان طوفان است. فلوریدا بستگی به فدرال کمک به بهبود است. چرا نیویورک نیوجرسی و میشیگان ؟ عادلانه و منصفانه است.

اسکات باید در نظر بگیرید که در حالی که میلیون ها نفر بازنشسته به فلوریدا آن را واقعا نمی خانه. نیویورک خانه نیوجرسی است. خود را فرزندان و نوه ها وجود دارد, ماندم, به. پدربزرگ و مادربزرگ طولانی دوباره آنها را ببینید.

گردشگری فلوریدا زندگی خون است. بدون سویفت بهبود اقتصاد خانواده ها از شمال نمی خواهد که لوکس تعطیلات فلوریدا.

فلوریدا می ایستد به از دست دادن میلیاردها دلار. و شما سناتور و برادران خود را از دست خواهد داد و همچنین.

ریچارد لئونارد ورو بیچ

که این به طور موقت 'قوانین'?

در مارس 1, من رفت و به یک سنت لوسی ساحل. در ورودی به ساحل یک نشانه خوبی بود اطلاعات در مورد چه چیزی است و مجاز نیست. من می توانم دویدن, پیاده روی, شنا, اما نمی تواند نشستن در ساحل, را یک صندلی ناهار یا پتو.

من فکر کردم من فقط می خواستم برای رفتن به هر حال. بسیار نزدیک به ورود به ساحل بزرگ شد محل سکونت و ساختمان. متوجه شدم کاملا چند نفر نشسته روی پتو و صندلی در ساحل.

پس از ترک ساحل از من خواسته یک مرد میانسال صحبت کردن به یک نجات غریق, نجات غریق در داخل کلبه ، "چرا این افراد مجاز به نشستن در ساحل؟" او گفت: کسانی که مردم از آپارتمانهای و آنها مجاز به نشستن در پتو و صندلی در ساحل.

من پرسید: "آنها خاص است؟" من فکر کردم آنها ممکن است به یک طبقه خاص از افراد که سیستم ایمنی بدن به قوانین برای "hoi polloi" و یا فقط سیستم ایمنی بدن به coronavirus.

مرد فریاد زد: "من فقط کار من!"

برای من که جواب داد "این است که نه تبعیض آمیز در برابر همه داشتن محل سکونت?"

مرد دوباره پاسخ داد: با رفتن به شعار "من فقط کار من!"

این باعث می شود من فکر می کنم که چگونه ناعادلانه و مغرضانه موقت این قوانین هستند. سیستم تقلب است. یا آن را می تواند با ارائه اطلاعات غلط بود یا نمی دانم ، در هر صورت او خود را نقض شش فوت از جدایی به عنوان نجات غریق زیستن واقعا کوچک است. من فکر می کنم که بعد از من سرپرست هیئت نجات غریق و او باید بیشتر متبحر در سخنرانی خود و درک درستی از قوانین.

آخرین فکر کردم: چه کسی این قوانین ؟

Sean Mulcahy, جنسن بیچtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن