نامه به سردبیر: 7 مه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT مه 7 سال 2020ما آزادی به چالش کشیده شده توسط واکنش به این بیما

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

نظر

ما آزادی به چالش کشیده شده توسط واکنش به این بیماری همه گیر

آزادی پیوند مشترک میان آمریکایی ها که مظهر روح ارزش های آمریکایی.

یکی از 56 مردانی که امضا اعلام استقلال بنجامین فرانکلین نوشت: "ما باید شجاعت به چسبیدن به هم و یا ما باید همه چسبیدن به صورت جداگانه!"

ما آزادی را به عنوان یک جمهوری مبتنی بر قانون اساسی به چالش کشیده شده توسط جریان همه گیر دادن "ما مردم" نمونه ای از ما از دست دادن آزادی های تضمین شده توسط قانون اساسی است.

ما مردم اعمال ما آزادی برای رای دادن به یک نامزد که به نمایندگی از انکار و یا مقاومت مواجه از "سیاست به طور معمول" در آخرین انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان یک نتیجه, ملت ما با تجربه بی سابقه بازار آزادی با محدود کردن قدرت از یک دولت متمرکز ارائه ثبت فرصت های شغلی و شکستن رکورد بیکاری و بازار سهام, سود.

مهم نیست که یک حزب وابستگی ما به عنوان یک مردم باید تصمیم بگیرند که اگر ما به زندگی ما زانو مماشات با دشمنان ما و یا می میرند در پاهای ما دفاع ما پیوند مشترک آزادی ،

بنیامین "پل" Zelno ورو بیچ

تعلیق موقت ویزای کار به طوری آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار

رئیس جمهور تهمت های اخیر اجرایی منظور به طور موقت به حالت تعلیق در انواع خاصی از کارت سبز اولین گام خوب است. اما او باید بیشتر اگر او می خواهد برای کمک به بیکاری آمریکایی ها برای بازگشت به کار. ایالات متحده مسائل مربوط به صدها نفر از هزاران نفر از موقت ویزای کار در هر سال و رئیس جمهور باید تعلیق این برنامه اگر او نمی خواست بیکاری آمریکایی ها به رقابت در برابر ارزان تر کارگران موقت خارجی. این شغل خوب و پردرآمد.

لطفا برای ارسال یک پیام به تهمت و اصرار او را به حالت تعلیق ویزای موقت طرح های مانند H-1B, H-2A H-2B-و انتخاب کردن برنامه های پس آمریکایی ها نیازی به رقابت در برابر کارگران خارجی که اقتصاد بازگشایی.

تام تاملینسون پالم سیتی

معاونت مایک پنس باید پوشیده, ماسک, زمانی که او در بازدید از کلینیک مایو

کلینیک مایو اشتباه بود.

اگر یک بیمارستان و یا دیگر نهاد سیاست در این مورد که هر کسی وارد بیمارستان که نیاز به پوشیدن یک ماسک و سپس سیاست باید اجرا توسط بیمارستان — حتی معاون رئیس جمهور ایالات متحده است. و حتی اگر این بدان معنی است که این معاونت را نداشته اند اجازه ورود به ساختمان است.

می گویند هیچ چیز از این واقعیت است که معاون رئیس جمهور فرصت از دست رفته به عنوان یک مدل نقش برای شهروندان ایالات متحده مطابق با سیاست بیمارستان و انجام آنچه باعث می شود بسیاری از حس را به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

کلینیک مایو در حال حاضر به هیچ وجه رجوع باید هر کسی از جمله کسی که ممکن است آلوده به ویروس خود را وارد کنید بیمارستان امتناع از پوشیدن ماسک.

شرم بر مایو کلینیک اجازه می دهد معاون رئیس جمهور برای دور زدن سیاست خود را.

ادوارد غرفه پورت سنت لوسی

اگر معلمان کار فوق العاده ساعت و روز آنها باید جبران شود

به عنوان یک جانباز از 34 سال با داشتن فقط خواندن مارس 28 ستون نظر توسط هریس کوپر من خشمگین. پروفسور کوپر extols مهارت های حرفه ای معلمان و توانایی خود را برای تعامل با دانش آموزان از تمام سطوح مناسب استفاده از استراتژی های یادگیری. او اذعان می کند که تحصیل در خانه کار نمی کند تا به خوبی اما اذعان ادامه تلاش معلمان برای آماده سازی و ارائه کار مدرسه با استفاده از فن آوری های در دسترس است. معلمان در برخورد با مشکلات مشابه دیگر stay-در-خانه شهروندان روبرو هستند از جمله نگه داشتن فرزندان خود را در کار.

او پیشرفت این ایده است که مدارس باید با اضافه کردن روز و ساعت به تقویم سالانه و در عین حال او صفرا به نوشتن "معلمان نیاز به همکاری و شاید برای پرداخت اضافی." شاید در واقع.

اگر شما ارزش خود را از معلمان و زحماتی آنها را برای فقرا پرداخت بیشتر, دریافت, چگونه جرات او پیشنهاد خود را برای افزایش روز آموزش, آموزش در سال آماده سازی و برنامه ریزی زمان و بی پایان مدرسه همایش بدون مناسب جبران است ؟

نه چند ماه گذشته از تلاش برای هر دو پدر و مادر و معلم فرزندان خود را در حالی که شاید کار از خانه خود را افزایش قدردانی خود را برای آنچه که معلمان انجام دهید ؟ معلمان نیاز به دریافت غرامت آنها سزاوار است. اگر آنها "همکاری" و توافق برای چند ساعت و سپس پیدا کردن کمک های مالی برای جبران آنها است.

جوآن Spiegelman, پورت سنت لوسی

در سالگرد 75 بعد از اینکه افتخار کسانی که خدمت در جنگ جهانی دوم

در اوایل ماه مه 1945 75 سال پیش در ارتش آلمان تسلیم شدند. می شود آن را ممکن است به افتخار زندگی Treasure Coast نظامی ایالات متحده خدمات پرسنلی که خدمت در تئاتر اروپا از عملیات است ؟ اجرای یک داستان برای درخواست نام, خدمات, شاخه, شاید, عکس برای استفاده در یک ادای احترام ویژه. این مردان/زنان عمدتا در 90s و یا کمی بزرگتر و به رسمیت شناخته شود در طول این زمان از عدم قطعیت در حال حاضر نشان می دهد شجاعت آنها در زیر تلاش مرگبار شرایط.

من می دانم که آرام در حال حاضر-102 ساله Floridian بومی که در خدمت به عنوان یک مبارزه با مهندس معروف 42nd ارتش رنگین کمان تقسیم آلمان و فرانسه او در حال حاضر در زندگی کمک مرکز در ورو بیچ. با توجه به کروناویروس قرنطینه یک مارس جشن تولد در انتظار قرار داده شد. طرح بودند به اصل دریافت کلمه برای دیدن اگر مردم در این منطقه خواهد او ارسال کارت تولد.

ویژه 75 VE anniverary افتخار (یا 75 جنگ جهانی دوم پیروزی و افتخار برای هر دو ETO و انجمن اولیا و مربیان پرسنل هنوز با ما) در این مقاله برای این همیشه رو به کاهش بازماندگان از بزرگترین نسل و جنگ جهانی دوم را نشان می دهد که آنها را فراموش نکرده و مردم مراقبت. پدر من در اوکیناوا هنگامی که کلمه آمد که ژاپن تسلیم شد. او با اولین نیروهای ایالات متحده برای ورود به ژاپن.

جان Kuczek ورو بیچtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن