نامه به سردبیر: 5 مه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT مه 5 سال 2020وزارت امور خارجه ایران با مقامات اتلاف وقت و پول

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

نظر

وزارت امور خارجه ایران با مقامات اتلاف وقت و پول در تلاش برای جلوگیری از رای گیری حقوق

دو سال پیش توسط قریب به اتفاق فمن فلوریدا رای دهندگان به تصویب متمم 4 با پشتیبانی از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. هدف از این پیشنهاد بود به enfranchise حدود یک میلیون فلوریدا که یک سابقه کیفری. هیچ گذشته قاتلان و یا متجاوزان شدند. بسیاری از این مردمی بودند خدمت طولانی زندان محکوم ساده در اختیار داشتن مواد مخدر و غیره. بخش مهمی از توانبخشی است که ورود مجدد به زندگی سیاسی.

در حال حاضر ما خواه فرماندار ما خواه دادستان کل و ما جمهوریخواه مجلس قانونگذاری تلاش شده اند در هزینه های بزرگ برای خنثی کردن اراده مردم است. آنها را به ثبت سه مورد و کاملا شکست خورده است. برای اولین بار در ایالات متحده منطقه قاضی در تالاهاسی حکم داد که قانون به پیشنهاد جمهوری خواهان بود نادرست نظرسنجی مالیاتی و در نتیجه غیر قانونی است. او دستور داد فلوریدا به آغاز ثبت نام این مردمی. پس از آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis و دیگران اعتراض به مدار پنجم در آتلانتا که در آن آنها به سرعت از دست داده و با یک رای از 3 به 0. این سیاستمداران و سپس خواسته en banc شنوایی در پاسخ به سوال قبل از همه نه فدرال قضات در مدار 5. رای به اتفاق آرا در برابر این تلاش برای سرکوب آرا در فلوریدا. در حال حاضر یک کلاس اقدام شده است ثبت شده توسط این زندانیان سابق در برابر دولت که ممکن است در نتیجه یک قضاوت ما در برابر دولت است.

به اندازه کافی در حال حاضر.

DeSantis و همدستان او باید جلوگیری از اتلاف وقت و پول مالیات دهندگان و شروع به کمک به ثبت نام رای دهندگان این. سپس آنها می توانند وقت خود را صرف در چند چیزهای واقعا مهم مانند رفع فلوریدا شکسته بیکاری سیستم.

راجر N. Messer پورت سنت لوسی

اجازه دهید انتخاب رهبران که خواهد شد در سراسر راهرو به پیدا کردن راه حل

همه چیز امکان پذیر است اگر ما متحد شوند. ما در حال رفتن به بسیاری از مشکلات بزرگ را حل کند پس COVID-19. ما به طور بالقوه می تواند رو به نرخ بیکاری که منجر به برتری که از رکود بزرگ.

دو اخیر در سطح بالا دو حزبی مکالمات در حال حاضر آنلاین در دسترس هستند به عنوان مثال بسیار خوبی از چگونه ما می توانید به کار بر روی حل این مشکلات است. برای اولین بار اجرا شد در روز زمین, مارس 22 در WashingtonPost.com با دو نفر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, جان کری, و جان Kasich. دوم این است که در MillerCenter.org برجسته سیاسی وابسته به دانشگاه ویرجینیا که در آن دوباره دو سطح بالا و سیاست مشاوران از طرف مخالف از راهرو اشفتگی فکری موقتی ایده ها و راه حل های. این نمونه های هیجان انگیز وحدت نگاه به جلو. ما باید خیلی بیشتر مشترک با هر یک از دیگر نه.

من چالش هر یک از ما برای مهار تفرقه و پلاریزه اطناب و تمرکز انرژی ما به جای تلاش در جهت راه حل های مشترک. بیایید با هم متمدن و احترام بحث در این مسائل. ایالات متحده آمریکا رهبر جهان و آنچه ما دارای یک اثر موج دار شدن.

اجازه دهید انتخاب رهبران که خواهد شد در سراسر راهرو به پیدا کردن راه حل. بیایید بیشتر از COVID-19 بیدار کردن تماس. اگر آن را طول می کشد یک بیماری همه گیر به ما متحد آن خواهد شد که ارزش آن بوده است.

کارن Greb استوارت

دموکرات جو بایدن را تجربه محدود به انتخاب شدن

زمانی که من هنوز هم فعال در کسب و کار من ساخته شده من می خواهم بگویم من کارمند: "آیا به من بگویید که این مشکل را مگر اینکه شما می توانید به من بگویید که یک راه حل است." امروز من می بینم دموکرات ناله در مورد کار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است. ما در حال برخورد با یک مشکل است که ما هرگز در برخورد با قبل و من خدا را شکر مغلوب ساختن پیشی جستن است در راس. بر خلاف بایدن او دارای تجربه در تصمیم گیری است.

من خواندن جو بایدن زیستی. مرد هرگز انجام هر چیزی غیر از انتخاب به دفاتر مختلف. پس از گوش دادن به او, من واقعا باور نمی کنم او می تواند زنده ماندن بخش خصوصی است. برای برخی از این دلیل به نظر می رسد دموکرات ها برای جذب مردم می خواهم که (هیلاری کلینتون یکی دیگر از مثال). بخش خصوصی نیاز به کمی نتایج.

من نظامی رفقا یک بار از من پرسید چند سال پیش که من را برای رای دادن به هنگامی که جیم وب, سناتور از ایالت ویرجینیا بود نامزد اصلی حزب دموکرات. دوستان من می دانستم که من یک جمهوری خواه بود اما همچنین می دانستم که من رفت و به آکادمی نیروی دریایی با Webb (او فارغ التحصیل شد و سه سال زودتر از من) و ما هر دو تفنگداران دریایی. من بمب سوال و جواب داد: "جیم تزئین دریایی یک رهبر و یک کارگر خستگی ناپذیر. بنابراین او هیچ شات گرفتن نامزدی حزب دموکرات." من درست بود.

در این سال من فکر کردم دموکرات ها را یکی دیگر از تاجر در بلیط. اگر چه من یک فن از نیویورک سیاستمداران من گوش دادن به ایده های مایک بلومبرگ را پس از او تا به حال موفقیت در دنیای واقعی است. البته دموکرات ها دوست ندارند مردم می خواهم که. آنها ترجیح می دهند حرفه ای سیاستمداران که وعده چیزهای رایگان و بدون تلاش. در ارتش ما قادر به کسب درآمد دانشگاه های ما آموزش و پرورش و مراقبت های پزشکی. چرا دموکرات بنابراین مخالف به کار چه می کنید ؟

فرانک فوکس ، Fellsmeretinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب