نامه به سردبیر: مه 31 سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT 31 مه سال 2020آثار عمومی تیم در پورت سنت لوسی شده است فوق العا

توسط ABTINNEWS در 11 خرداد 1399

نظر

آثار عمومی تیم در پورت سنت لوسی شده است فوق العاده برای کار با

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن افکار من در مورد پورت سنت لوسی عمومی آثار بخش. پس از حرکت به پورت سنت لوسی از بوستون بیش از پنج سال پیش من تا به حال این فرصت را به کار با PWD در موارد متعدد در مورد مسائل در داخل و اطراف من اوج درایو و تورینو محله. زمانی که من تماس آنها همیشه سریع به تماس پاسخ دهید و بسیار سریع برای پاسخ به این مسائل در دست است. کارکنان, از کارکنان اداره به کارگران و کارکنان مدیریت فوق العاده هستند و بهترین من تا کنون کار کرده ام.

خود اشتغالی با گسترده کسب و کار و ساخت و ساز, پس زمینه من با اطمینان می توانید گزارش که مالیات دهندگان از پورت سنت لوسی شده است و ادامه خواهد داد به خوبی خدمت با پورت سنت لوسی عمومی آثار بخش.

من می خواهم به فریاد بزرگ و به رسمیت شناختن به جو Velardo طوفان آب مدیر و کارکنان خود و تیم. مردم بزرگ.

Paul A. حیاتی پورت سنت لوسی

اطلاعات در موارد و مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات محدود است

در حال حاضر که Rebekah جونز اخراج شده برای "نافرمانی" (او آن را به نام "امتناع به صورت دستی تغییر شماره") به COVID-19 مورد اعداد در فلوریدا وزارت بهداشت سایت شروع به نگاه بسیار بهتر برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. جونز گزارش طراحی ساخت و مدیریت بسیار مورد ستایش سایت. حدس من این است که تنها DeSantis " نزدیک ترین عوامل در حال حاضر می دانید چه چیزی در پشت شماره های جدید.

او روزانه موارد گزارش شده بر روی داشبورد در طلا شامل موارد جدید از زندگی کمک و پرستاری در خانه ؟ من متوجه آنها گزارش شده و در جای دیگر در وب سایت. اگر آنها گنجانده شده بر روی داشبورد ، خواهد که به صحت تصویر از موارد در فلوریدا?

با توجه به فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط است. وجود دارد 691 خانه های پرستاری و 3,080 به کمک امکانات زندگی در فلوریدا. فلوریدا وب سایت بهداشت نشان می دهد تنها 533 گزارش COVID-19 موارد و یا فقدان آن است. این نشان دهنده 14 درصد از کل. چرا فاصله? این مردم نیست اما به سادگی شماره های انتظار برای پذیرش خود "نشان افتخار"?

برای خود گزارش ALFs و NHs متوسط ميزان عفونت در حدود 1 درصد و میزان بستری شدن است 1.2 درصد و هر دو به نظر می رسد به طرز مشکوکی پایین. اگر آنها خود گزارش دهی و اگر هیچ کس چک کردن آنها به سادگی ممکن است قهرمانانه underreporting حامیان ولایت.

موارد گزارش در واقع در حال تست کرده ؟ آنچه واجد شرایط آنها را برای گنجاندن در آمار ؟

ما فلوریدا مالیات دهندگان نیاز به شنیدن حقیقت را در مورد آنچه که دولت به ما گفتن. وجود دارد فلوریدا Whistleblower قانون حفاظت و امیدوارم مطبوعات انجام خواهد شد کار خود را برای پیدا کردن آنچه در جریان است. با این وجود آیا این شرم آور است که در طول همه گیر که همه ما باید با هم کشیدن برخی از به نظر می رسد عمدتا کشیدن برای خود.

دنیس لیندون استوارت

مغلوب ساختن پیشی جستن سپر دشنه باعث می شود من ترس برای ما دموکراسی

من متوجه یک مغلوب ساختن پیشی جستن سپر دشنه امروز که تا به حال یک عکس از رئیس جمهور ما کوه در می رم پرنده با هر دو دست و چاپ بیش از تصویر "مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال 2020 (expletive) احساسات خود را." من می خواهم اگر من دروغ گفت: که این نمونه ای از آزادی بیان و فعالیت های انتخاباتی را به من داد احساس فازی گرم و یا ساخته شده من افتخار می کنم به آمریکا. به جای آن بیمار من می دانم که مردم این سپر-دشنه نوع کالیبر احتمالا تعیین رئیس جمهور بعدی ما, و در نهایت سرنوشت ما دموکراسی است.

من معتقدم که ما در حال حاضر وضعیت سیاسی ناشی از این واقعیت است که بسیاری عمومی و homeschool برنامه را شامل نمی شود اجباری مدنی کلاس است که به نوبه خود منجر به درصد زیادی از مردم ما که نمی توانید حتی نام این سه شاخه از دولت ما. من متوجه شده ام که بسیاری از مردم تمایل خود را برای دولت افزایش بهره وری واقعا مایل به رئیس جمهور قدرت را به انجام به عنوان او را دوست دارد به می گویند: "تقریبا هر چیزی که او می خواهد" و نیز مایل به او اجازه مسدود کردن چک و توازن ساخته شده بودند که به سیستم ما. در واقع بدون مدنی آموزش این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است به دانستن هر چیزی در مورد چگونه ما دموکراسی قرار است به کار و یا که دموکراسی بیشتر یا کمتر پذیرفته شده به عنوان ذاتا ناکارآمد نسبت به دیکتاتوری.

من نمی دانم که چگونه بسیاری از در غیر این صورت تحصیلکرده آمریکایی من شنیده ام می گویند که آنها "می خواهم برای دیدن این کشور اجرا مانند یک کسب و کار" بدون همه ثابت مجادله و ناکارآمدی ناشی از کنگره است. متاسفانه اکثر کسب و کار موفق در حال اجرا به عنوان دیکتاتوری که به نظر می رسد که در آن نیروی محرکه ای است که مصرف ما در حال حاضر.

جیمز Broadhurst نخل شهر

همه پست الکترونیکی-در برگه های رای باز به تقلب'?

اجازه دهید من را ببینید اگر من این راست است. رئیس جمهور تهمت است و گفت که پست الکترونیکی-در-برگه های رای باز به تقلب. فلوریدا و بسیاری از کشورهای دیگر استفاده از پست الکترونیکی-در-برگه های رای. اگر آن برگه های رای باز به تقلب معنا است که ما رای نمی شد و مشروع در انتخابات گذشته?

مراقب باشید آنچه شما می گویند آن را می توان پر هزینه.

جین Gilson, جنسن بیچtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن