نامه به سردبیر: مه 26, 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:19 PM EDT 26 مه سال 2020اگر ما در جنگ با دشمن پنهان است که در طرف دیگر?م

توسط ABTINNEWS در 6 خرداد 1399

نظر

اگر ما در جنگ با دشمن پنهان است که در طرف دیگر?

ما یا ما نه در جنگ با یک دشمن پنهان (در ووهان ویروس)? اگر ما نه کویسلینگ سیاستمداران و روزنامه و رسانه های الفبا ایستگاه های تلویزیونی, et al., صحیح هستند.

اگر ما پس از آن Quislings هستند cheerleaders برای هر چیزی ضد آمریکایی و سهوا تبانی کردن با سازمان های خارجی از جمله چینی دولت کمونیستی روسیه و دیگر رژیم های مایل برای دموکراتیک ما راه زندگی به شکست است.

به هدف و پخش انواع پخش اخبار بسیار مأیوس کننده است. منفی در بخشی از تبلیغ نادرست حقایق در دولت ایالات متحده و رئیس جمهور در طول زمان جنگ به مثابه تخریب دموکراتیک ما راه زندگی است. انتقاد با حقایق اساسی (و نه برگشت به اصطلاح اخبار, شخصیت, et al.) باید قبول با شک.

که در آن است این منفی نشات گرفته است ؟

در جنگ زمانی که مردم استفاده موهن شرایط و گرداندن شخص دیگری افکار دیگر از ایشان آن را مغرضانه و یک دیدگاه تحریف شده است که دشمنان ما در حال کارشناسی ارشد در. هنگامی که یک تضعیف یک روند دموکراتیک از حقایق و بدون تشریفات از حقوق آن فساد و از بین می برد.

"هیچ کس بالاتر از قانون" این را گفت اما به نظر من باید آن را ادامه داد: "مگر شما هستند ... ."

چندین تلاش شده علیه شهروندان آمریکایی توسط سازمان های سیاسی مانند IRS FBI CIA NSA; وزارت دادگستری و دادگاه FISA; و کمیته های کنگره. این ترسناک است. هزینه میلیونها میلیون از مالیات دهندگان دلار توسط این احزاب (هیچ کس حساب برای هر پروب) با بیان ایده "Gotcha!" ساخته شده است که وکلای ثروتمند مالیات دهندگان فقیر و دشمنان ما جسارت چرا که آنها با موفقیت پاشیدند بذر نابودی کشور ما از درون.

به یاد داشته باشید اگر این جنگ به نتیجه است یا برنده و یا از دست دادن.

اد وینسلو پورت سنت لوسی

برایان دکل های غم انگیز حمله پایدار محلی مزارع

یکی از این بیشتر تعجب آور پاسخ به جهانی COVID-19 همه گیر شده است Rep. برایان ماست صفحه نمایش (آنلاین ستون, مه 7) از دیرینه اهانت به مردان و زنان در فلوریدا کشاورزی است.

به جای جلسه تعهد خود را به رشد پایدار و برداشت مواد غذایی در وسط یک کمبود مواد غذایی با قدردانی او دو برابر شده است توسط حمله به آنها را از طریق رسانه ها و حتی تهدید را به آب خود را.

چه کشاورزان جنوب دریاچه اوکیچوبی انجام دهید به طوری خشم نماینده کنگره دکل? آن چند دهه خود را از تکمیل رشد محصولات غذایی مردم می خواهند و نیاز. همراه با تمیز کننده آب ؟ و یا تعهد خود را به رشد یک تنوع از مواد غذایی از جمله میوه های تازه مانند موز و انبه, سبزیجات مانند کاهو و لوبیا سبز و ذرت شیرین و همچنین به عنوان عصاره برنج?

چون زمانی که به او حمله بزرگ "شکر" او همچنین حملات همه کشاورزان که رشد نیشکر همراه با این محصولات که در حال رشد در چرخش با عصا.

خوشبختانه کشاورزان محلی ما نمی زمانی که دولت تعطیل غیر ضروری کسب و کار. است که چرا ماست را ضد کشاورزی شعارهای بسیار تعجب آور است. او باید انجام دهید بهتر به خاطر همه.

لیزا واکر فلوریدا

زمانی که جامعه بازگشایی انتظار داریم نیاز برای بیشتر پدر و مادر رضاعی

در شناخت پدر و مادر رضاعی قدردانی ماه, من می خواهم برای تشکر از ما محلی مراقبان که — حتی در طول یک بیماری همه گیر — خوش آمدید صدمه زدن به کودکان را در زندگی خود را. بچه محل ما به خانه های خود در میان شهروندان آسیب پذیر در جامعه ما است. آنها مورد آزار قرار گرفته را نادیده گرفته و برخی از آنها رها شده است — همه توسط مردم به آنها اعتماد کرد.

COVID-19 و احتمال این که پدر و مادر رضاعی ممکن است بسته خانه های خود را در ترس از سرایت این کودکان از همه بیشتر آسیب پذیر است. اما ما مراقبان نمی درهای بسته خود را.

هر سال, هر روز پدر و مادر رضاعی را به کودکان بیمار بدون تردید. آنها را با آنفولانزا با سرفه و سرماخوردگی است. آنها را با روانی و رفتاری مسائلی که مطرح خطرات بهداشتی خود را. پدر و مادر رضاعی باز خانه های خود را به این کودکان به دلیل چیزی است که آنها را به انجام این کار. آنها با شنیدن این تماس به عمل و اجرا سر به ناشناخته. این بیماری همه گیر را تغییر هیچ یک از این.

مراقب تماس به عمل هرگز مهم تر بوده است. تماس به دولت سوء استفاده از رجیستری کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول shutdown — چیزی است که ما انتظار می رود زمانی که مدارس بسته و معلمان دیگر نمی تواند خود را ببینید, دانش آموزان هر روز. ما می دانیم که انزوا و استرس منجر به سوء استفاده و بنابراین ما در حال آماده سازی برای بیشتر کودکان برای ورود مراقبت های پس از همه گیر به پایان رسیده است و جامعه ما به طور کامل بازگشایی شد.

موجود ما پدر و مادر پرورش در حال انجام بهترین آنها می توانند در طول این مدت تلاش اما کودکان در ادامه آمده است به مراقبت و نیاز به خانه. اگر شما به فکر در مورد پدر و مادر رضاعی اما نگرانی در مورد COVID-19 نگه داشته اند شما را از حرکت رو به جلو ما از شما درخواست برای تجدید نظر کند. ما در حال ارسال تماس با ما برای درخواست کمک خود را.

کارول Deloach پورت سنت لوسی

کارول Deloach رئیس اجرایی از جوامع متصل برای کودکان و نوجوانان در پورت سنت لوسی.

ساخت مرجانی مصنوعی برای محافظت سواحل

با شهرستان شدن دوباره به حالت عادی من مطمئن هستم شهرستان و محلی خواهد بود نیازمندان است. اورژانس و دیگران واقعا به حال بسیاری از اضافه کاری بدون شک راه از آنچه در بودجه شد.

یک نگاه سریع در, که در آن ما می توانید صرفه جویی در پول به نظر می رسد آزادسازی شن و ماسه در اقیانوس. شهرستان صرف صدها هزار نفر در شن و ماسه. بیایید فکر می کنم در این مورد.

وجود دارد ساخت و ساز در رفتن در اطراف شهرستان. Mapp جاده و تجارت جنوب شرقی خیابان هر دو پروژه های ساخت و ساز در جریان است. چرا که همه قدیمی بتن آنها حفر کردن به صورت مصنوعی صخره?

شهرستان باید خود را کنار بگذارند آسان برای رسیدن به بسیاری از زمین برای شهروندان به ارمغان بیاورد قطعات بتنی. هنگامی که شما یک توده بزرگ از قطعات بتن آنها را بر روی یک بارج و فقط کمی دریایی کمپرسی قطعه در یک خط. در هیچ زمان و طبیعت را با استفاده از این و مرجان رشد خواهد کرد و خرچنگ دریایی زندگی می کنند در لوله های شکسته.

بهترین از همه, آن را به حفاظت از سواحل برای سال های بسیاری آمده و صرفه جویی در پول در روند.

جان Spatuzzi نخل شهر

تظاهرات علیه دولت محلی و یا سفارشات غلط و حقوق اساسی

به تازگی در کشور ما شاهد یک پارگی بین کسانی که احساس می کنید که خود را به آزادی های فردی است که نقض محلی و یا دولت دستور به ماندن در خانه و کسب و کار و کسانی که احساس می کنید که این محدودیت ها مهم نیست چقدر شخصا طاقت فرسا آنها ممکن است لازم است به صورت مشترک خوب و ایمنی.

در نتیجه ما به عنوان خوانده شده از اوباش مسلح حمل AR-15 نیمه تفنگ اطراف اطاق نشیمن خال کوبی, در اودسا برای محافظت از مالک است که هجوم دستور دولت است. همه ما دیده می شود به طور مشابه مسلح اوباش طوفان به دولت و کنگره آمریکا در لانسینگ, میشیگان, به تلاش برای ارعاب دولت فرماندار به او را مطابق با تفسیر خود را از حق قانونی خود را به هر کجا که آنها می خواهند هر زمان که آنها می خواهند.

آنها اشتباه خود را در مورد قانون اساسی و به ویژه در مواقع اضطراری مانند این بیماری همه گیر. و نه آنها حق دارند به بازوی خود را به عمد ارعاب شهروندان خود را و یا خود را بموقع-مقامات منتخب در تلاش برای حفاظت از عموم مردم. این عمل از اراذل و اوباش که نشان دهنده دیدگاه اقلیت اما فکر می کنم آنها می توانند خود را تهدید شهروندان با اسلحه به راه خود.

در نامه اخیر من به عنوان خوانده شده "بسته شدن سواحل در اینجا در فلوریدا است مانند outlawing نماز در کلیسا. قابل قبول نیست تحت هیچ شرایطی." در اینجا ما باید همان مجموع سوء تفاهم از ما حقوق فردی (به علاوه وحشتناک قیاس!). به عنوان یک بازنشسته معلم تاریخ من افسرده خواندن این نظرات در مورد این vigilante اقدامات و تعجب می کنم که آنچه ما معلمان باید موفق به انجام به آموزش شهروندان ما.

سه نمونه اشاره کنم همه نشان از یک مشکل جدی بسیاری از آمریکایی ها را در قرار دادن تمایلات شخصی خود را بیش از معمول خوب واهی بر علم و نظر بیش از حقایق است. از آن زمان به رشد!

اندرو Sorbo, سباستین

فلوریدا پزشکان دفاتر باز هستند و آماده ارائه مراقبت

در حال حاضر که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برداشته شده منع انتخابی روش های پزشکی در فلوریدا, مهم این است که برای افرادی است که قرار دادن آزمون مهم و درمان برای پزشکان برای مراقبت از آنها نیاز است.

در حالی که ممنوعیت لازم بود برای اطمینان از فلوریدا سیستم بهداشت و درمان قادر به دست زدن به COVID-19 بحران یک نتیجه ناخواسته این بود که بسیاری از افراد با شرایط اعم از درد شکم به تروما در خانه مانده به جای گرفتن اولیه درمان است که می تواند به حداقل رساندن خسارت و بهبود نتایج بیمار.

برای جلوگیری از دوم بحران بهداشت و درمان مردم باید بدانند که پزشک شیوه های بازگشایی در هر بخشی از دولت با پروتکل های در محل برای اطمینان حاصل شود که بیماران برای مراقبت با خیال راحت.

فلوریدا انجمن پزشکی همراه با انجمن پزشکی آمریکا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری را ارائه دستورالعمل ها و چک لیست برای پزشک شیوه به دنبال اطمینان حاصل شود که بیماران حفاظت شده به بیشترین حد ممکن است. نیاز بیماران به سایش پوشش صورت محدود و غیر بیمار بازدید کنندگان و غربالگری بیماران قبل در فرد بازدیدکننده داشته است در میان پروتکل های جدید که قرار داده شده است به جای خود. تست پزشکان و کارکنان افزایش یافته و افزایش مایع روش اجرا شده اند.

پزشک شیوه مصرف این اقدامات احتیاطی اضافی برای تشویق بیماران خود را به ادامه اخذ فرد در مراقبت از زمانی که نیاز به توجه پزشکی است — به خصوص کسانی که با شرایط موجود که نیاز به مراقبت با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

بیماران مبتلا به مشکلات پزشکی مزمن نیاز به چک آپ منظم به مطمئن شوید که آنها به خوبی انجام می دهند. به تعویق انداختن مراقبت به دلیل COVID-19 بحران قرار می دهد بیماران در معرض خطر ابتلا به عوارض بعد از آن و در نهایت می تواند به علت یک بیماری قابل درمان تبدیل به غیرقابل درمان.

در نتیجه عوارض می تواند در نهایت بدتر از این (COVID-19) بیماری است.

رونالد Giffler, تالاهاسی

رونالد Giffler M. D. J. D. M. B. A. رئيس جمهور از فلوریدا انجمن پزشکی

تحویل مردم دیگر دست کشیدن به ما بگویید ما بسته های وارد شده اند

چرا تحویل مردم دیگر دست کشیدن هنگام خروج بسته در خوابگاه?

در گذشته آنها همیشه زدم به هشدار ما این است که ما تا به حال تحویل است. یک سیستم خوب, من فکر می کنم. در چند ماه گذشته ما تا به حال چیزهای زیادی تحویل داده و راننده را به دست کشیدن. این شامل یو پی اس های آمازون و خارج, در میان دیگران.

من از یک راننده که چرا او نمی گویی و او گفت: آن بود چرا که او تا به حال گرفته شده یک عکس را نشان می دهد که در این مورد وارد در مقصد مناسب. من توضیح داد که این به هیچ وجه محافظت من از داشتن این اقلام به سرقت رفته است.

برخی از شرکت ها ارسال به روز رسانی ثابت به عنوان به که در آن حمل و نقل خود است و زمانی که آن را تحویل در درب خود را. که همه به خوبی و خوب است اما نه یک دلیل به دست کشیدن بر روی درب خانه وقتی بسته است کاهش یافته است. من نمی نشستن در کامپیوتر من در تمام طول روز. نه من به طور مداوم با استفاده از یک تلفن هوشمند.

در یوتیوب شما می توانید تعداد زیادی از فیلم دزد سرقت از بسته های درب-مراحل و ایوان. آنها شناخته شده به عنوان "ایوان دزدان دریایی است." تحویل شرکت می دانم که این اتفاق می افتد. در <url> شما می توانید راننده دراز بسته کردن یک عکس و سپس انتخاب کنید تا آیتم و راه رفتن دور با آن.

بیا تحویل شرکت شما باید و می توانید بهتر انجام دهید. در گذشته من تحسین رانندگان به دلیل آنها بسیار اندیشمندانه است. هفته گذشته یک راننده در سمت چپ یک بسته حاوی دارو در خورشید هنگامی که دو پا دور سایه در دسترس بود در تمام طول روز. بدون او نمی کشیدن.

جری آبجو فورت پیرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن