نامه به سردبیر: 22 مه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT 22 مه سال 2020سواحل شد دیوار-به-دیوار مردمپس از چک کردن برخی ا

توسط ABTINNEWS در 2 خرداد 1399

نظر

سواحل شد دیوار-به-دیوار مردم

پس از چک کردن برخی از دیر موارد از "عسل" لیست کابین تب در نهایت با من. من و همسرم تصمیم به گرفتن یک سواری در امتداد رودخانه هند درایو و ساخت حلقه پشت در امتداد هاچینسون جزیره از طریق A1A.

ترافیک بود شروع به ساخت تا در جاده پل تا زمانی که آن را فقط متوقف کردن و رفتن. شکوه پل می بینم ترافیک جامد تمام راه را به چاک را غذاهای دریایی. پشتیبان گیری شد و مردمی به دنبال یک نقطه پارکینگ در حال حاضر کامل ساحل بسیاری است. اتومبیل بودند ریختن بیرون و پارکینگ در امتداد جاده. ساحل دیوار-به-دیوار مردم.

بنابراین برای "اجتماعی فاصله."

سفر به جنوب صحنه همین بود تقریبا در هر ساحل ما گذشت.

وجود دارد به نظر می رسد به مکاتب مختلف فکری در مورد کل این COVID-19 موضوع است. از یک سو برخی از به نظر می رسد فکر می کنم که این موضوع تمام شده است از نسبت دمیده شده و این وضعیت نیست که جدی است. سعی کنید و توضیح دهید که به نزدیک ترین خویشاوندان از 2000 فلوریدا که تا کنون از دست داده اند و زندگی خود را به این ویروس است.

چگونه در مورد "دولت نمی خواهید به من بگویید که چه باید بکنید: من رول تاس و شانس من." که یکی شبیه به بازی رولت روسی و امیدوار هنگامی که آن را به نوبه خود شما را به سیلندر می آید تا خالی است.

من را دریافت نمی اشتباه است! اگر وضعیت من به معنای به منظور تغذیه خانواده من و یا نگه داشتن یک سقف بالای سر من, من می خواهم که به نقض یک قانون من آن را در یک ضربان قلب. اما پرتاب یک Frisbee در اطراف در یک روز آفتابی فقط به ارزش خطر است.

جان کارل پورت سنت لوسی

که در خط بعدی برای ریاست جمهوری?

بسیاری از مارتین ساکنان شهرستان ئی که حاضر به پوشیدن ماسک نیز به نظر می رسد به تهمت حامیان. شاید این مثال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس تعیین کرده اند و با پوشیدن ماسک حتی در هنگام بازدید از آزمایشگاه که در آن دانشمندان و دیگر معقول مردم با پوشیدن آنها.

مضحک است که این رفتار باعث بیشتر COVID بیماری باعث می شود آن مطلب خاص که تهمت شکست خواهد خورد در نوامبر است.

مهمتر از آن افزایش خواهد یافت آمریکا و میر. این مقاومت است که در حال حاضر باعث عفونت بیشتر در کشورهای که "re-opened" قبل از موعد مقرر و آنها به زودی قفل کردن دوباره. مردم بیدار و انجام کار درست است. حتی یک پارچه گلدار می تواند زندگی شما را نجات دهد و زندگی شما عزیزان. وجود دارد نه "حق" را به مخاطره می اندازد دیگران است.

شاید تهمت بی اطلاع است که اگر هر دو او و پنس ناتوان شدن از جدی COVID-19 عفونت قانون اساسی می گوید که مجلس نانسی پلوسی صعود به ریاست جمهوری.

Robert A. گیبونز استوارت

ماست باید کل داستان در مورد کاهش دریاچه اوکیچوبی

من محلی کسب و کار Indiantown مارینا بستگی به آب از دریاچه اوکیچوبی به کار و اطمینان از محلی boaters دسترسی حیاتی به محلی آبراه. در حالی که من درک این واقعیت ما پیچیده مسائل مربوط به آب را حل کند, Rep. برایان دکل رویکرد به حل مسائل ما مسائل مربوط به آب خطرناک است به حداقل می گویند.

کاهش دریاچه اوکیچوبی و انکار جنوب فلوریدا آب و کاربران خود را به علت حقوق آب تنها باعث می شود مشکلات ما بدتر و تهدید به اخلال در کسب و کار من همراه با بسیاری دیگر بستگی دارد که دسترسی به این دریاچه در طول سال.

از همه مهمتر من نا امید شده بود تا ببینید که چگونه کنگره دکل ابلاغ اطلاعات نادرست به شمار می رود. در اخیر خود در ستون مهمان و Facebook posts او مجرد از یک صنعت است و رنگ آنها را به عنوان تنها گروهی که می خواهد برای دیدن CERP بند پس انداز در منابع آب و توسعه عمل می کنند.

او موفق به ذکر است که گروه بزرگی از بیش از 50 سازمان و امضای نامه ای خواستار بحرانی بند پس انداز. این سازمان ها شامل تمام شهرستانها, نرم افزار, کسب و کار, حمایت گروه ها و بیشتر. این واقعیت است که کنگره دکل عمدا ترک این بخش از داستان به من می گوید که او تا به یک دستور کار روشن خود را اجرا می شود که بر خلاف نیازهای آب از جنوب فلوریدا. من شوکه شده بود برای دیدن بسیاری از دوستان من صدای خود را به موکلین سکوت.

من می خواهم برای دیدن کنگره دکل تجدید نظر در دیدگاه های خود را در مورد چگونه به بهترین مدیریت دریاچه اوکیچوبی اما من تشخیص می دهم که بعید است. چه من اصرار بر این است که او حداقل بگویید که کل داستان در هنگام ساخت چنین اتهامات.

اسکات واتسون Indiantown

رسانه ها سکوت در مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت

من عاشق این واقعیت است که ما یک رئیس جمهور که مشکل شناسایی واکنش نشان می دهد به سرعت موسسات اقدامات و ارزیابی نتایج. اما شما ممکن است هرگز این را بدانید اگر شما گوش دادن به رسانه ها.

این رسانه ها ادعا می کنند تهمت بود بیش از حد آهسته به واکنش نشان می دهند به ویروس در عین حال او را به نام یک نژادپرست زمانی که او محدود سفر از چین و آنها را فراموش کرده ام او با تشکیل یک نیروی کار بسیار زود است.

این رسانه ها ادعا می کنند تهمت نمی گوش دادن به توصیه های کارشناسان. در عین حال او به تصویب رسید خود را در دستورالعمل های اجتماعی فاصله و تعطیل اقتصاد در توصیه های خود را.

وجود داشت گریه برای بیشتر فن های بیمارستان تخت و ماسک. تهمت استفاده خصوصی/عمومی همکاری برای ارائه این.

رسانه ها گریه نمی به اندازه کافی تست. بیشتر و سریع تر آزمایش طراحی شد. پنج میلیون نفر مورد آزمایش قرار گرفتند اما این به اندازه کافی خوب نیست برای رسانه ها.

رسانه ها گزارش آن را بیش از حد خطرناک برای استفاده از هیدروکسی کلروکین با وجود گزارش از پزشکان در اثربخشی آن است. چرا ؟

رسانه های گریه ما در حال باز کردن اقتصاد بیش از حد سریع است. شرط می بندم که نمی خواهید آن را باز کرد تا بعد از انتخابات.

رسانه ها سکوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردهای اما مشتاق به گزارش هر گونه درک اشتباه.

دموکرات ها به نظر نمی رسد می خواهید درمان موثر برای کشف شود و یا اقتصاد به بهبود می یابند. ممکن است آسیب شانس خود را در ماه نوامبر.

به یاد داشته باشید که نانسی پلوسی آهسته-نورد این لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کمک به افرادی که شغل خود را از دست. این بود که به افزایش نرخ بیکاری به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد امکان ؟

مهم نیست که چه تهمت انجام آن را هرگز خواهد بود به اندازه کافی برای برخی از. بنابراین به یاد داشته باشید در ماه نوامبر که مغلوب ساختن پیشی جستن بر مردم; دموکرات ها در قدرت خود را.

بتسی DiBenedetto ورو بیچtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن