نامه به سردبیر: مارس 16 سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT مارس 16 سال 2020تالاب دیگر مصدوم از coronavirusیک طرح برای بهب

توسط ABTINNEWS در 28 اردیبهشت 1399

نظر

تالاب دیگر مصدوم از coronavirus

یک طرح برای بهبود کیفیت آب از تالاب رودخانه هند از طریق ایجاد سروصدا ابزار در ساحل Vero به شدت پشتیبانی شده توسط رودخانه هندی انجمن محله و دیگر سازمان محیط زیست بوده و به دلیل تاخیر بررسی آثار اقتصادی از coronavirus. وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست به وظیفه شهرستان به کاهش مقدار نیتروژن و فسفر تخلیه به رودخانه هند تالاب. به تاریخ این شهر به دست آورد تنها 11 درصد از هدفمند نیتروژن و 8 درصد از فسفر کاهش. برای رسیدن به اهداف مورد نظر در پنج سال آینده این شهر را به آغاز گران قیمت آب در بهبود کیفیت پروژه های که در حال حاضر در بودجه شهرستان است.

این سروصدا سودمند خواهد جمع آوری کمک مالی برای پرداخت هزینه های مورد نیاز سرمایه بهبود به منظور کاهش آلاینده ها از جاده های ما وآمد و متری که وارد خندق تخلیه و کانال و در نهایت تا پایان در تالاب. فقط به عنوان آنها پرداخت فاضلاب هزینه درمان هر شهرستان صاحب ملک پرداخت هزینه به صورت رواناب فاضالب های سطحی بر روی سطوح نفوذ ناپذیر از اموال خود را (حدود 5 دلار در هر ماه به طور متوسط به اندازه املاک شهرستان). این منبع اختصاص داده شده از بودجه را به این شهرستان واجد شرایط برای 50 ٪ فدرال و دولت مطابق کمک های مالی برای بهبود کیفیت آب در نتیجه دو برابر شدن مقدار پول در دسترس است.

ما همدردی با خانواده ها و صاحبان کسب و کار که در حال حاضر در صورت سخت گیری های مالی. همه ما مشتاقانه منتظر بازگشت به حالت عادی. متاسفانه سروصدا و آلودگی است و نه دور از هر زمان به زودی. شهر باید به عضویت آن جوامع همسایه (که در حال حاضر فاضالب آب و برق) و ایجاد چارچوب ورو, ابزار, از جمله فرمان و ساختار هزینه. اجرای ابزار تعیین می شود در تاریخ بعد. در ضمن تابستان باران loom جلوتر و ما بخشی از این تالاب همچنان به اختلال آب بدن است.

ژان Catchpole ورو بیچ است رئیس آب و تالاب کمیته رودخانه هندی انجمن محله.

در حال حاضر از همه زمان ها, زمان مناسب برای سرویس هوایی به ورو از نیوآرک?

چه ورو بیچ شورای شهر و فرودگاه مدیر فکر ؟

از ما خواسته شده است به منظور محدود کردن تماس با ما با دیگران و برای جلوگیری از سفر غیر ضروری. ما مغازه های کوچک ورزشگاه آرایشگران و دیگران بسته شده اند و در حال حاضر تمام بار ما می رویم به شروع به مستقیم خدمات مسافرت هوایی و از نیوآرک, نیوجرسی?

رودخانه هند تا به حال در مجموع 1-2 تایید coronavirus موارد در کل شهرستان به عنوان از آوریل 11. نیوآرک دروازه ورود به فرودگاه شهر نیویورک و نزدیک به شهر. در پایان آوریل ایالت نیویورک به طور تصادفی مورد آزمایش قرار 3000 نفر و منتشر شده تخمین می زند که 21 درصد از شهروندان در شهر نیویورک پنج بخش نیویورک آزمایش مثبت برای ویروس. این بدان معناست که اگر 50 نفر بودند در هواپیما به شهر ما شانس هستند که 10 تا از آنها را coronavirus با آنها.

هستند شهر ما پدران و مدیریت فرودگاه دنبال ما بهترین منافع است ؟ من بسیار قدردانی از داشتن خدمات مسافرت هوایی به شهر اما آیا این بدترین زمان ممکن برای ایمنی از ورو ساکنان? چه ورو بیچ شورای شهر و فرودگاه مدیر فکر ؟

استیو Barnhouse ورو بیچ

DeSantis' اولویت نیست فلوریدا' ایمنی, اما سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis متحده "ما نیاز به تمرکز بر حقایق و نه ترس" را به عنوان او در ادامه به اجرای خود را در "بازگشایی فلوریدا" طرح. او ممکن است ایجاد ترس کمتری اگر او را فراهم فلوریدا با صاف و پوست کنده حقیقت و جلوگیری از انتقاد رسانه ها و چرخش حقایق برای توجیه اقدامات خود را.

DeSantis شادی در فلوریدا تعداد کم به عنوان اگر آنها در حال پایین به دلیل اقدامات خود را. در فلوریدا تعداد کم هستند چون فلوریدا ماندم, به در اواسط ماه مارس سال قبل از ما فرماندار بسته دولت است.

در بیشتر توجیه DeSantis سیاهی فلوریدا بیمارستان و یک ظرفیت برای رسیدگی به هر گونه افزایش موارد جدید. ما باید ترس زمانی که فرماندار ما بداند آن را OK به اقدامات است که باعث خواهد شد فلوریدا موارد و مرگ و میر را افزایش می دهد و قرار می دهد فلوریدا کارگران و خانواده های خود زندگی می کند در معرض خطر فقط به خاطر اینکه ما ظرفیت.

اگر DeSantis می خواهم برای فلوریدا به کمتر ترس او باید استراحت خود bromance با مغلوب ساختن پیشی جستن که احساس می کند همه ما باید خودمان را در نظر به عنوان رزمندگان که باید حاضر به فدا کردن زندگی ما در این جنگ است که او توانسته است ضعیف. DeSantis' دیدار اخیر با تهمت نیست کاهش فلوریدا' ترس; اما سفر خود نشان می دهد اولویت خود را در بازگشایی فلوریدا نیست عمومی ایمنی و بهداشت فلوریدا بلکه آنچه که مصلحت سیاسی و مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تلاش.

ما می خواهیم برای بازگشایی دولت; اما ما سزاوار یک برنامه است که امنیت عمومی و سلامت همه فلوریدا به عنوان یک اولویت است. ما باید ترس از رژیم صهیونیستی است. DeSantis برنامه چرا که حرف و عمل نشان می دهد که او و تهمت تبدیل شده اند خیلی راحت با تعدادی از افرادی که فوت کرده اند و یا می میرند به دلیل coronavirus. این است که نشان داده شده توسط DeSantis' کنایه که فلوریدا است که "خدا را در اتاق انتظار" را به عنوان اگر که باعث می شود تعداد مرگ و میر قابل قبول است.

کاترین ادواردز پالم سیتیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن