نامه به سردبیر: 7 ژوئن 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jun 7, 2020اقتصاد همدلیدر "عشق در زمان وبا" گابریل گارسیا مارک

توسط ABTINNEWS در 18 خرداد 1399

نظر

اقتصاد همدلی

در "عشق در زمان وبا" گابریل گارسیا مارکز صحبت از عشق شکوفا در طول یک طاعون و همدلی قطعا شکوفا در این زمان از COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان یک کودک من دادن مطلع شد با همدلی که انسان توانایی درک و اشتراک احساس دیگران است. در حال حاضر که من یک فرد بالغ و یک عضو هیئت مدیره جامعه بنیاد مارتین-سنت لوسی, آن را هنوز هم است. در هارپر لی "کشتن مرغ مقلد," Atticus سهره می گوید: "شما هرگز نمی توانید درک کنید مگر اینکه کسی شما را در درک نقطه نظر خود را از صعود به که پوست فرد و یا ایستادن و راه رفتن در آن فرد است." که همدلی است.

همدلی در کسب و کار و رهبری است به همان اندازه مهم است. چگونه رهبران کسب و کار کوچک و یا شرکت های بزرگ ارتباط برقرار خبر بد امروز را تحت تاثیر وفاداری, بهره وری, همکاری, استخدام و تعامل در بهبود. Arne Sorenson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ماریوت ملی است و ستایش برای او همدلانه تصویری به ماریوت جامعه مورد شدید اقدامات زیان دررفتگی تعطیلی و تعدیل این شرکت مجبور شد به عنوان یک نتیجه از COVID-19. با وجود اخبار بد و شخصی شکست او در پیام خود تأکید مشترک درد و رنج. چگونه نیروی کار درمان می شود امروز در میان همه گیر را تحت تاثیر قرار خواهد عملکرد آینده.

ما اندازه گیری به نفع انسان دوستی به دلار و سنت, اما ما چگونه تعیین کمیت ارزش و تاثیر است که انسان عنصر همدلی? مایا آنجلو ما را به یاد "من آموخته ام که مردم را فراموش کرده ام آنچه شما گفت:, مردم را فراموش کرده ام آنچه شما انجام, اما مردم هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه شما را احساس می کنم."

همدلی را فراهم می کند یک راه برای همه, برای بزرگ یا کوچک تا چه حد به کمک و بخشی از راه حل است. اجازه دهید همدلی خود را ادامه بلوم و ما را از طریق این زمان از COVID-19 بیماری همه گیر.

اسم حیوان دست اموز Webb پورت سنت لوسی

مدرسه منشور قرارداد نمی کند چین با سنت لوسی منطقه نیاز دارد

یک مارس 27 عنوان خوانده شده "منشور جدید مدرسه OK می خواهم در شهرستان سنت لوسی" که تمایل به منجر به فکر می کنم این یک چیز مثبت نه تنها برای شهرستان بلکه برای شهرستان پورت سنت لوسی به عنوان مدرسه واقع خواهد شد در سنت.

اما جزئیات کمی بیشتر و شیطان در جزئیات است. زیرا این مدرسه منشور آن را ندارد به ارائه حمل و نقل. وجود دارد و بنابراین کل یک بخش از جامعه است که نمی خواهد بود قادر به حضور در این مدرسه به دلیل عدم حمل و نقل. سوال این است که چرا یک منشور مدرسه مجبور به ارائه حمل و نقل در حالی که هر مدرسه دیگر در منطقه است که نیاز به ارائه حمل و نقل ؟

بعدی جزئیات: معلمان جایگزین ندارد و به گواهی در یک مدرسه منشور. منطقه خواست به منظور محدود کردن تعدادی از غیر خبره معلمان جایگزین استفاده شده توسط مدرسه این بود که رد منشور مدرسه.

نهایی جزئیات: مدیر مدرسه را ندارد به یک کارمند این شرکت در حال اجرا است ،

مدرسه منطقه تا به حال به این سه مورد به عنوان بخشی از پتانسیل قرارداد با رنسانس اما آنها رد رنسانس و قوانین دولتی محدود کردن منطقه مدرسه توانایی شامل چنین مورد نیاز در یک مدرسه منشور قرارداد.

این یک هولناک سوء استفاده از قانون دولت حاکم چگونه منشور مدارس می تواند تنظیم شود تا در محلی مدارس. منطقه مدرسه باید قادر به تعیین شرایط قرارداد با منشور مدرسه.

شاید آن زمان به نقد و بررسی این فرایند دوباره و ایجاد تغییرات لازم است که چین قرارداد با مدارس با نیازهای واقعی منطقه مدرسه و جامعه ای که در آن فعالیت می کنند. این است نمونه دیگری از صفحه اصلی قانون در حال تضعیف و تخریب دولت ما قانونگذاران.

ادوارد غرفه پورت سنت لوسی

هشدار در مورد چشم انداز برای توسعه فورت پیرس

در نوامبر. 12, 2019, من صحبت کرد و به شهر فورت پیرس در مخالفت با Audubon توسعه پیشنهاد برای پادشاهان نيروگاه سایت.

شهرستان انتخاب یک نرم و صاف کردن رسانه ها ارائه و با وعده های غیر واقعی به جای پول نقد در دست ارائه از ویرجین.

در ماه مارس سال 2020 اضافه کردم نامه نهایی از هشدار به شهرستان با اشاره به شکست Audubon توسعه را انجام الزامات قرارداد. در این آخرین نامه من با اشاره به قبلی خود را شکست علت سعی و کوشش در سال 2005 زمانی که شهر به تصویب یک "Condo-هتل" در متلاطم درایو. در آن صورت موفق توسعه reneged در بازگشت صدها هزار دلار آن به دست آمده بود در سپرده.

در این وضعیت کنونی شهر ممکن است مسئول برای سپرده هنوز تهدیدی برای پادشاهان "فرود" توسعه است. من بررسی دیل متسن و خود را به اتمام پروژه در لاس وگاس هشت سال پیش بودند به این شهر منتقل شده در مارس.

شده است وجود دارد مطلقا هیچ انطباق با Audubon توسعه با شرایط قرارداد و بدون ارائه برای محافظت از شهرستان از نتایج انتخاب های بی حد و حصر توسعه با نرم و صاف کردن رسانه ارائه دوباره به جای پول نقد در دست چیز مطمئن با باکره.

در این روز از همه گیر نگرانی های ما نباید اجازه این لغزش از طریق ترک. شهر باید فورا اجرای مفاد قرارداد و جلوگیری از در حال حاضر در خط حمایت از "سراب" محل سکونت واحد رزرو سپرده است.این است که هنوز هم در "کینگز لندینگ" سایت "A $2,500 به طور کامل قابل استرداد سپرده خواهد خود را رزرو خانواده ما به جای فروش روند."

من نفرت را به می گویند: "من به شما گفته" اما من دوباره به هشدار به شهر.

مارسیا بیکر فورت پیرس

خبر خوب در مورد کسانی که خزانه داری چک — و خبر بد هم

خبر خوب: ما در وزارت خزانه داری ایالات متحده فرستاده شده بیش از 2 تریلیون دلار در اقتصادی و کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

خبر بد: که بیش از 2 تریلیون دلار به اضافه فدرال با کسری بودجه.

همچنین رئیس جمهور تهمت قرار دادن نام خود را در چک شد ارزان شگرد سیاسی.

جری Nashel ورو بیچtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن