نامه به سردبیر: 21 ژوئن 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jun 21, 2020اجرای قانون محلی باید فرم وظیفه نیروهای متمرکز در

توسط ABTINNEWS در 1 تیر 1399

نظر

اجرای قانون محلی باید فرم وظیفه نیروهای متمرکز در حیوانات ظلم و ستم

من سوگواری برای قربانیان انسانی از زمان همه گیر. من هم سوگواری برای بی صدایان حیوانی که قربانی در حال نابود سالانه در پناهگاه با توجه به یک جریان همه گیر از غیر مسئولانه پرورش است. سهم من از خشم و انزجار بشر از قربانیان خشونت پلیس و همچنین اجرای قانون جدا کردن صندلی حیوانات ظلم و ستم موارد به پایین لیستی از جنایات.

من مبارزه برای عدالت برای یک سگ به نام بو که داشت با یک زنجیره به طوری تعبیه شده در گردن او معدوم به دلیل تلاش برای حذف آن خواهد او را بکشد. او فراموش نشدنی آخرین تصویر یکی از ناامیدی مطلق. من سوال دولت وکیل انکار حکم بازداشت و تکان دهنده bodycam تصویری است که در آن مردان متعدد در حال حاضر چیزی به او کمک کند. به ویژه نگران کننده است یک صحنه بو را صاحب پله بیش از او را به عنوان او نهفته در خود را فروس در یک رنج بی حسی. بو شده بود در آنجا به مدت شش روز. او را بازداشت او داده شد بلیط شما می دانید مانند پارکینگ بلیط ؟

من تماس های متعدد ملی حیوانی سازمان ارسال bodycam ویدئوها و متن و تکان دهنده بدست کمی کمک کند. چرا ما کمک به سازمان هایی که دارای ذخایر چند میلیون هنگامی که آنها علاقه کمی به ما کمک می کند به صورت محلی با ظلم و ستم حیوانی موارد ؟

دلیل من گفت چرا این موارد نیست مجدانه دنبال اجرای قانون و دولت وکلای عدم کارکنان آموزش و بودجه.

ما باید برای جلوگیری از هدر رفتن پول در حیوانات موسسات خیریه که نیست به ما کمک کند به صورت محلی و صندوق اجرای قانون محلی و ایالتی وکیل ادارات به ارائه ابزار آنها نیاز به قالب اختصاصی حیوانات ظلم و ستم نیروهای وظیفه.

این فقط در مورد بو است. آن را در مورد آینده تحقیقات از ظلم و ستم موارد و صدور حکم بازداشت نه بلیط.

سوزان پری فورت پیرس

معترضان در سمت راست از تاریخ

برش معترضان برخی از کساد. می گویند که این اعتراضات تنها شورش و هیچ چیز بیشتر — فقط ارزان عکس در یک دولت با مکر و شر ظالمان — هر دو ریاکارانه و مخرب.

زمانی که بزرگ مسلح عمدتا سفید گروه از معترضان با هجوم دولت کاپیتول ساختمان در سراسر کشور خشمگین است که آنها تا به حال به پوشیدن ماسک آنها فقط "اعمال حقوق خود است." وجود دارد هیچ تیراندازی گارد ملی نبود نام آن مشخص شد که آنچه در آن بود: یک اعتراض. ظاهرا سیاه معترضان در این کشور را دریافت نمی همان نفع شک.

فیلم خشونت پلیس نسبت به این معترضین شده است به خوبی مستند شده است. هیچ کس نمی تواند منطقی انکار است که معترضان هستند که به طور سیستماتیک مورد آزار قرار گرفته. گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, و ضرب و شتم با باتوم در حال عادی است. در واکنش به این اعتراضات پلیس نشان داده اند دقیقا همان چیزی بود که اعتراض کردند. خبرنگاران در حال ضربه بودن مورد ضرب و شتم و بازداشت به طور کامل در تظاهرات صلح آمیز است. این استبداد ؟

زمانی که هنگ کنگ برای اولین بار شروع به اعتراض آشکار ظلم و ستم دولت چین و آمریکا و ستایش آن را به صورت ایستاده تا برای خود و هجوم دولت است. ظاهرا که ستایش نمی کند گسترش به نگرانی های مشروع از شهروندان آمریکایی چرا که آنها دیدگاه های مختلف سیاسی. این نفاق است و باعث خشم و معاملات آن آسیب جدی به ما دموکراسی و همبستگی ما به عنوان یک جامعه است.

اگر شما باور نمی کنم که جامعه ما جدی نژادپرستی و مشکلات است که پلیس آمریکا یک مشکل نیست در نظر بگیرید: Antifa تعیین شد یک سازمان تروریستی در هوی و هوس از رئیس جمهور اما یک طومار با بیش از یک میلیون امضا برای تعیین KKK یک سازمان تروریستی است و در عین حال به انجام هر کاری است.

این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه, اجتماعی, سیاسی و پلیس اصلاحات در حال آمدن است. در سمت راست از تاریخچه و حمایت از این اعتراضات است.

Ivor زیمرمن ورو بیچ

فلوریدا باید برنامه های موسسه برای مسئول مالکیت اسلحه

در ژوئن 12, 2016, چهار سال پیش, من ماندن در رنسانس اورلاندو هتل در سی ورلد برای ژوئن کنوانسیون از VFW بخش از فلوریدا به دیدن مادر من نصب شده را به عنوان رئیس جمهور از منطقه 8 کمکی.

من به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب در صبح روز بعد و دیدن اخبار از تیراندازی در نبض کلوپ شبانه. آنها تا به حال گزارش شده تعداد مرگ و میر است. اخبار سمت چپ من وحشت دارم. پس از آن مقامات گزارش داد که 49 مرده است. 49 انسان ذبح بدون هیچ دلیل دیگر از جهت گیری جنسی خود را برای ابراز و آنها را دوست داشت. کشته جشن غرور ماه. برادر من تا به حال رانده گذشته پالس قبل از تیر اندازی در حالی که گرفتن مواد غذایی در حال بارگذاری. چه اگر آن را به حال اتفاق افتاده در آن وجود دارد و یک گلوله ولگرد ضربه او ؟

در عین حال علی رغم وجود دارد که 49 نفر مرده در اورلاندو دولت چیزی برای جلوگیری از تیرباران های دسته جمعی تا 2018 پس از 17 بیشتر زندگی می کند بی گناه از دست داده بودند در Marjory Stoneman داگلاس بالا در فوریه. 14 سال 2018 است. حتی پس از آن اقدامات صورت گرفته توسط دولت شد, حداقل, بهترین چیزها آمدن دولت "عمل" بودن حداقل سن برای خرید تفنگ رو به افزایش از 18 به 21 ممنوع انداز سهام مورد نیاز (بسیار سبک) چک های پس زمینه و دوره انتظار و اختصاص 300 میلیون دلار به مدرسه ایمنی.

اما ما نیاز داریم. من افتخار تفنگ صاحب و حامی متمم دوم اما دولت باید آغاز برنامه های مسئول مالکیت اسلحه اجرای کامل چک های پس زمینه و اطمینان از حفاظت از مدارس ما از طریق قرار دادن پول به سلامت روان برنامه ها — نه مسلح کردن معلمان است.

ما به سادگی باید انجام دهید بهتر توسط مردم فلوریدا و اگر انتخاب من را به مطمئن شوید که همه این چیزها و بیشتر انجام می شود.

Scot Fretwell ورو بیچ یک نامزد در مقدماتی حزب دموکرات برای دولت سنا منطقه 17.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب