نامه به سردبیر: 31 ژوئیه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 31, 2020محاکمه اجباری ماسک در مکان های عمومی می تواند نشان

توسط ABTINNEWS در 10 مرداد 1399

نظر

محاکمه اجباری ماسک در مکان های عمومی می تواند نشان دهد که اثربخشی آنها

فولاد ماسک مورد نیاز در اتاق عمل به عنوان یک عامل بازدارنده به آلودگی است. باید فولاد پرسنل حق انتخاب برای پوشیدن یا نه پوشیدن ماسک در یا ؟ اگر من بیمار من احساس خطر بیافتد ؟

چرا که نه قرار دادن یک جدول زمانی در اجباری ماسک در مکان های عمومی, شاید شش تا هشت هفته برای دیدن اینکه آیا تعداد موارد جدید را پایین می رود ؟ ما باید چیزی به جای اسب و گله از گسترش این عفونت ویروس!

این است که یک جامعه به موضوع سلامت و نه سیاسی است.

Ann Marie McCrystal ورو بیچ شده است دیرین عضو Indian River County مراقبت های بهداشتی جامعه است.

با تشکر برای این کار بزرگ اینصورت روزولت پل

Big-time تجلیل به بسیاری از افراد مسئول برای باز کردن روزولت پل پس از آن مختصری بسته شدن. این یک ماموت تعهد به پیکربندی مجدد ترافیک و مطمئن شوید که اتومبیل و مسافر امن هستند. به معنای واقعی کلمه هزاران نفر و هزاران نفر از مردم سپاسگزار هستند و من باید اعتماد به نفس کامل آن زمانی بازگشایی خواهد شد که در آن امن و مطمئن است. من قدردانی از تلاش های بسیاری ساخته شده است که این اتفاق می افتد. همه ما عشق را به گله — من از آن زمان به می گویند با تشکر.

کی Harvey, جنسن بیچ

Matheson ترویجی برای رودخانه به دست آورده است او را دوباره در انتخابات

بسیاری از ما داوطلبان برای انتخاب منشی خواهم به بحث در مورد چگونه آنها برای رودخانه و من هنوز به شنیدن در مورد یک نامزد که می گوید آنها در برابر رودخانه است.

به عنوان رای دهندگان آن است که بار ما را به شناسایی که نامزد است که در واقع کاری برای نجات رودخانه و کدام نامزد است که در puffery. برای شهر استوارت کمیسیون نژاد برای گروه 3 انتخاب روشن است: کمیسر مریت Matheson سزاوار به انتخاب مجدد به عنوان یک استوارت کمیسر شهر. Matheson است که منجر محلی و مقامات منتخب بودن از جلوی در متوقف کردن جلبک سمی ترشحات در بودجه و حمایت است. وجود دارد به انجام کار بیشتر و کمیسر Matheson به دست آورده است این فرصت را برای دو سال دیگر به آن را انجام دهد.

در مقابل حریف خود برنامه ریزی مناسب است از این راهکار است که شکست خورده است و این جامعه برای حداقل 70 سال است. گفته شده است که شهروندان در یک دموکراسی گرفتن دولت آنها سزاوار است. من امیدوارم که جامعه ما می شود دولت سنت لوسی رودخانه سزاوار توسط re-elect مریت Matheson.

الکس Gillen, استوارت

Zorc در زمان سرب در استخدام دائمی سرپرست برای IRC مدارس

لورا Zorc اول را به دست آورد توجه ما در سال 2017 هنگامی که ما در زمان توجه داشته باشید که او تنها عضو هیئت مدیره مدرسه که در مورد بودجه پیشنهادی توسط سرپرست علامت Rendell. بدون حمایت از شخص او اعضای هیئت مدیره او را تحت فشار قرار دادند در برابر تصویب بودجه با شفافیت.

او به هیئت مدیره بنابراین این نشان داد که یک رهبر قوی نمی ترسم به ایستادن و صحبت کردن. او خواستار استعفای علامت Rendell و در طول جدایی مذاکرات او کشف کرد که او تا به حال گرفته شده در یکی دیگر از شهرستان. او را نجات داد Indian River County مالیات دهندگان $67,000 نه تحت فشار بودن به قبول Rendell مشکوک مهلت برای پاسخ سریع.

زمانی که Rendell ناگهان به سمت چپ با هیچ اطلاع قبلی تحت لورا رهبری هیئت مدیره استخدام استثنایی موقت سرپرست. این به هیئت مدیره این زمان آنها نیاز به استخدام دائمی سرپرست که دارای مهارت و تجربه به Indian River County Schools رهبر آنها سزاوار است.

به عنوان فارغ التحصیلان ورو بیچ دبیرستان و پدربزرگ ها و مادربزرگ Indian River County دانش آموزان ما به شدت حمایت لورا Zorc برای انتخاب مجدد به عنوان Indian River county, عضو هیئت مدیره مدرسه و ما امیدواریم که شما بیش از حد.

سام و لیندا بلوک ورو بیچ

رئیس جمهور شده است به طور مداوم مورد حمله کسانی که می خواهند او را

در جنگ سال 1812 ما بودند دوباره مورد حمله توسط انگلیسی. آنها تا به حال سوزانده ما کاپیتول در سال 1814. در حال حاضر خود را در ناوگان نیرومند کشتی که قرار بود به بمب فورت مک هنری در بندر بالتیمور. برای بیش از 24 ساعت آنها انداخت همه چیز آنها تا به حال در او. صبح روز بعد از طریق ترکیبی از مه و دود آنها نه به ما "پرچم پرستاره" بود و هنوز هم وجود دارد و با تکان دادن بالا بیش از قلعه است. خواهد بود وجود دارد هیچ تسلیم این روز و یا هر روز بعد از.

فقط می خواهم که پرچم رئیس جمهور ما هنوز هم می ایستد حتی پس از گذشت چهار سال از بمباران به حذف او را از دفتر. اتهام پرتاب رئیس جمهور ما شده است همه چیز از تبانی برای اینکه ذهنی نامناسب امنیت ملی خطر فقط به ذکر چند. این همه بمب بودند duds چرا که آنها ساخته شده نهفته است و تنها مردم آنها صدمه دیده بودند مالیات دهندگان. تحقیقات میلیون ها دلار هزینه و اتلاف زمان است که می توانست بهتر کار خدمت با رئیس جمهور ما به جای کار به استیضاح او.

این که آیا شما به او رای دادند یا نه یک دموکرات یا جمهوری خواه هیچ مردی سزاوار سوء استفاده است که این مرد تا به حال قرار داده تا با. او حمله شده است به طور مستمر از کسانی که می خواهند او را و خیانت های برخی که او فکر او می تواند اعتماد. بسیاری از مردان را پرتاب در کلاه توسط شرکت و به نام آن واریز شده گفت: من لازم نیست این زباله ها هر بیشتر. این مرد ضرب و شتم همه شانس برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. کتاب مقدس می گوید خدا کسی است که تعیین می کند که قوانین است. شاید شما باید تجدید نظر کند که شما واقعا در حال مبارزه با. به یاد داشته باشید بریتانیا از دست داد.

جورج مورگان فورت پیرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن