نامه به سردبیر: 29 جولای سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 29, 2020Kozell خواهد بود 'fresh جدید سیاسی دینامو" برای خا

توسط ABTINNEWS در 8 مرداد 1399

نظر

Kozell خواهد بود 'fresh جدید سیاسی دینامو" برای خانه منطقه 82

بیایید آوردن یک چشم انداز جدید و تازه به فلوریدا سیاست ساخت سیاسی سلسله. بار بسیاری از مردم به من بگویید اگر ما فقط به حال تازه و دیدگاه های جدید در سیاست است. ما باید این گزینه در این سال در فلوریدا در مجلس نمایندگان 82. ریک Kozell مظهر زندگی در رویای آمریکایی از طریق کار سخت و فداکاری است. او برای اولین بار از خانواده اش به فارغ التحصیل از کالج. او ساخته شده خود را برای اولین بار کسب و کار موفق در صنایع دریایی و سپس آن فروخته شده خود را از طریق قانون مدرسه در سی که در آن او clerked برای قابل توجه رهبران محافظه کار سنسور. جورج LeMieux و تام کوبورن. Kozell پرشور در مورد محدود کردن مقررات دولت در کسب و کارهای کوچک از طریق تجربه ساختمان خود را کسب و کار و مبارزه شدیدی مقررات به عنوان یک وکیل. ریک به یک معلم در مدارس دولتی قبل از رفتن وقفه به افزایش دو فرزند خود را. Kozell جدید نیست به صحنه سیاسی او شده است عمیقا درگیر در محلی حزب جمهوری خواه برای دهه گذشته و زندگی در منطقه 82 برای بیش از 30 سال است. مشتری است اما خود قانون است و در استوارت.

منطقه 82 شامل مارتین و پالم بیچ شهرستان. زندگی و کار بین هر دو شهرستان به Kozell بینش منحصر به فرد به نمایندگی از همه ما. او می داند که منطقه 82. متاسفانه جان اسنایدر مبارزات انتخاباتی است برای اطمینان از این صندلی نشان دهنده Martin County بیان دیگر نامزدها در حال تلاش برای حرکت این صندلی به پالم بیچ کانتی و او "نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد." این صندلی متعلق به هر دو شهرستان است. به عنوان بنیانگذار فلوریدا نه همه روی من می دانم که قدرت همراه با وحدت ندارد و سوراخ سوراخ شدن یک جامعه در برابر دیگری. به عنوان لینکلن گفت: "یک خانه تقسیم شده علیه خود را نمی تواند ایستاده." Aug. 18 شانس خود را برای ارسال یک تازه سیاسی جدید دینامو به نمایندگی از ما در تالاهاسی. رای Kozell.

KC Ingram مولن نخل شهر

جنی زمینه سال تجربه مربوط به اموال ارزیاب کار

آیا همه این سیاسی تاییدیه برای Kelli شیشه لیتون به نظر می رسد عجیب و غریب به هر کس دیگری ؟ چگونه ممکن است که بسیاری از ما سیاستمداران محلی را حمایت از یک نامزد برای ملک ارزیاب بدون تحقیق خواهد بود که بهترین راه حل مناسب برای مارتین شهرستان ؟ جنی زمینه دارای 31 سال تجربه کار در ارزیاب و تایید شده توسط ما در زمان ملک ارزیاب لورل کلی.

میدان را به حریف صفر تجربه و بدون آگاهی از نحوه اجرای تقویم اموال ، این است چگونه آن کار خواهد کرد در حال حاضر در اینجا در این شهرستان — شما من و به نفع من انجام خواهد داد به شما نفع ؟

آیا نمی شود فریب سیاسی تاکتیک های استفاده شده توسط این دستگاه سیاسی. این چه Martin County ساکنان می خواهید یا نیاز دارید ؟ من فکر می کنم نیست. اموال ارزیاب دفتر شده توسط لورل کلی از 28 سال او انجام داده است یک کار فوق العاده. او تایید کرده است, جنی, زمینه, دستیار تقویم اموال. که بهتر است بدانید که بهترین خواهد بود برای مارتین شهرستان ؟

من شخصا می خواهم جنی زمینه به عنوان ملک بعدی ارزیاب چرا که او واجد شرایط است و خواهد بود یک رهبر برجسته به دنبال لورل کلی.

ماریا Bentel استوارت

تغییر جهان برای بهتر: سفید, امتیاز باید به پایان رسید

کن Carodine جولای 15 ستون توصیف امتیاز سفید درست بود.

من 63 ساله و بازنشسته و مربی یک مادر دو رشد دختران یک مادر بزرگ و یک تمرین مسیحی است. من نیز سفید است.

پس از رشد در کارولینا در دوران حقوق مدنی, من را دیده اند و شنیده شر از نژادپرستی نظاممند که مرا احاطه شده به طور مداوم. دیدن حمام و سرویس بهداشتی با علامت "سفید پوستان تنها" یا تفکیک آب چشمه و شنوایی بزرگسالان صحبت از برادران و خواهران از رنگ در موهن در شرایط معمول بود و مشمئز کننده.

چون من متولد سفید من هرگز دسترسی به دستشویی یک هتل, رستوران, یک باشگاه های کشور یا ورود به یک مدرسه. من ارائه یک بورس تحصیلی کامل به همه سفید خصوصی دبیرستان پس از پدر درگذشت. اگر من یک کودک از رنگ این فرصت را نداشته اند فراهم شده من.

ما که اتفاق می افتد به متولد شده سفید داده می شود یک لحظه عبور در بسیاری از مواقع فقط به خاطر رنگ پوست ما. برادران و خواهران ما از رنگ هستند فراهم شده این امتیازات است.

این فقط برای جلوگیری از. هیچ نژاد از مردم در این کشور به دست آورده است این حق را ممتاز تر از دیگری است.

سارا Grimke سفید طرفدار الغای برده داری به قلم این کلمات در 1837 در رابطه با برابری جنسیتی در مدارس: "همه از من بپرسید از برادران ما است که آنها را در پای خود را از گردن ما و به ما اجازه ایستاده بر روی زمین است که خداوند طراحی شده ما را به اشغال کند." این کلمات حلقه درست به امروز از وقایع جاری است.

من شما را تشویق به انجام برخی از درون گرایی و خواندن کتاب پرداختن به امتیاز سفید. باید قهوه با یک همکار از رنگ. گوش دادن. شما می توانید جهان را تغییر دهید برای بهتر است با یک چشم انداز وسیع تر.

میمی Rutland, ورو بیچ

به همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد یک "سوخت اضافه"?

متوجه شدم در FPL لایحه که آن شامل یک "سوخت اضافه کردن." من اعتقاد دارم که این آغاز شده بود به دلیل قیمت سوخت بالا بودند. در حال حاضر که قیمت سوخت پایین آمده اند بسیاری در طول این COVID-19 گیر نباید این هزینه اضافی حذف شود?

جان Spatuzzi استوارتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن