نامه به سردبیر: ژوئیه 24 سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 24, 2020رای گیری از طریق پست ساده است و شما می توانید به م

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

نظر

رای گیری از طریق پست ساده است و شما می توانید به مطمئن شوید که شما در حال شمارش

من فقط رای دادند. آن را ساده و امن و لذت بخش. من نشسته در خانه من با من, رای, نگاه آنلاین برای نامزد من نمی دانم برای دیدن فلسفه خود را نسبت به دیگران پر در دایره کوچک کنار گزینه های من با جوهر سیاه و سفید قرار داده و رای من در آستین پنهان کاری و سپس هر دو در خطاب پاکت. بعد من امضا پشت پاکت بنابراین سنت لوسی شهرستان انتخابات هیئت مدیره می تواند بررسی آن را به من رای دادن, قرار دادن یک تمبر بر روی پاکت و رفت من رای به صندوق پستی. انجام می شود! حالا من چند روز صبر کنید بازگشت به سرپرست سایت انتخابات (https://www.slcelections.com/) و ببینید اگر من پاکت دریافت شد و شمارش.

من شده است با رای گیری از طریق پست پس از سال 2005 زمانی که SLC Board of Realtors تشویق ملکی به نظرسنجی کارگران بنابراین ما می تواند دیده می شود در جامعه است. من به املاک و مستغلات باقی ماند اما با کمک SLC مدیره از انتخابات چون من تحت تاثیر قرار گرفته بود با این روند و چگونه رای من به کار گرفته شده است و افزایش و بهبود آنها در طول سال ها ساخته شده. اتمام سرپرست از انتخابات' سایت.نه تنها شما می توانید درخواست یک رای-با-ایمیل رای شما می توانید ببینید, انتخابات, تاریخ, حوزه, مکان, اطلاعات در نامزدها پول خود را مطرح و اطلاعات دیگر را به تصمیم گیری آگاهانه.

من عاشق کار با گرترود واکر و حرفه ای کارکنان. آنها و صدها نظرسنجی کارگران وجود خواهد داشت به شما کمک کند. در نظر بگیرید که یک نظرسنجی کارگر. این پاداش برای کمک به دیگران در سنت لوسی شهرستان که در آن همه رای ماده.

جین Johansen فورت پیرس

حقوق اساسی با قانون اساسی مسئولیت

ما را به تماشای مردم خط در شهرستان کمیسیون' جلسات در اینجا در فلوریدا اصرار بر حقوق قانونی خود را به پوشیدن ماسک. من را بخواهید این افراد را برای خود در نظر قانون اساسی مسئولیت. هر کسی که خدمت کرده و در هر شاخه ای از نیروهای مسلح درک این مسئولیت به عنوان آنها سوگند به محافظت و دفاع از قانون اساسی با زندگی خود را. قانون اساسی سند است که ایجاد این جامعه آمریکا است. همه قوانین باید در برابر آن است.

ما حق حمل سلاح اما ما لازم نیست که حق به شلیک به مردم در خواهد شد. ما حق را به درایو یک ماشین اما نه حق رانندگی که خودرو در یک بی پروا شیوه ای که شهروندان را تهدید می کند و فرزندان خود را با مرگ و یا شدید آسیب فیزیکی.

و پس از آن با ماسک. حقوق خود را نه حق شما را به یتیم و کودکان و کشتن پدربزرگ و مادربزرگ و یا به مخاطره می اندازد اقتصاد آمریکا. من راحت نیست در عراق در کویت, در سومالی و یا در ویتنام, اما من درک مسئولیت همه ما تا به حال برای محافظت از کشور ما است. ممکن است ناراحت کننده است اما این مسئولیت شما است.

جان حسون استوارت

کلانتر کن ریمل مژه و ابرو است که مربی به بسیاری از و دارای یک پیشینه ثابت

به عنوان یک اصطلاح کلانتر Indian River County من می دانم آنچه در آن طول می کشد به یک کلانتر.

به عنوان سرپرست سابق ریچارد ویلیامز از یکی از نامزدها به دنبال جمهوری خواه نامزدی برای دفتر کلانتر در سنت لوسی County, من می خواهم به شما هشدار می دهند از رفتار گذشته و به اشتراک گذاری با شما است که او فاقد همه صفات و ویژگی های لازم برای اداره عمومی است.

من او بود کاپیتان سابق و رفتار غیر اخلاقی در نهایت منجر به او توصیه می شود ختم را از فلوریدا بزرگراه گشت. برای صرفه جویی در چهره او تصمیم به استعفا قبل از نهایی مدارک خود را برای فسخ پردازش شد.

کلانتر کن ریمل دارای سابقه بودن ثابت رهبر نه تنها در سنت لوسی County, اما در سطح ایالت در بسیاری از موقعیت های که او برگزار کرده است در فلوریدا کلانترها انجمن.

کلانتر کن ریمل مژه و ابرو است که یک مربی برای بسیاری باور نکردنی کلانتر.

Leigh Loar است که کلانتر Indian River County است.

عضو هیئت مدیره مدرسه کاترین Hensley است که در سراسر جامعه

به عنوان نماینده یک سازمان غیر انتفاعی در جلسات محلی من ملاقات کاترین Hensley 28 سال پیش. این که آیا آن یک مدرسه مدیره کمیسیون یا اتاق ملاقات با او شد و در ادامه به ارائه ورودی در آرایه ای از مسائل مهم جامعه ما به خصوص با ارزش به تلاش های لابی گری در تالاهاسی و سی

کاترین آغاز و/یا پشتیبانی برنامه های متعدد محلی را به دانش آموزان دسترسی به هنر و فرهنگ و تاریخ است. هنگامی که همسایه ها به تصویب رسید نوزاد دوقلو, کاترین کارگردانی خانواده به فلوریدا برنامه کمک هزینه تحصیلی برای کودکان به تصویب رسید. دوقلوها در حال حاضر دانشجویان ممتاز در لینکلن پارک آکادمی.

چند سال پیش یک دانش آموز محلی می خواستم به تجدید نظر در سیاست مدرسه, اما هیچ پاسخ تا زمانی که کاترین به کارگردانی او شخصا به ارائه پیشنهاد خود را به هیئت مدیره مدرسه که تجدید نظر در سیاست. که در حال حاضر در نیویورک.

فراتر از مدرسه و دانشگاه کاترین نیز "وجود دارد" برای بسیاری از جامعه فرهنگ و هنر برنامه های. کاترین حمایت از هنر در مکان های عمومی فرمان زمانی که صرف پیشنهاد کمک به ایجاد و پیاده سازی یک مینی گرانت برنامه به آغاز محلی, رویدادهای فرهنگی رایگان به مردم است. یکی از تنها نیاز به دیدار کاترین را به نمایش یک مجموعه فوق العاده از او حمایت زیادی از هنرمندان محلی است. فقط قبل از آسیب رساندن به طوفان های قدیمی (سیل) هیئت مدیره مدرسه محل کاترین کمک حذف/نجات است که مجموعه بزرگی از هنر است.

به دلایل ذکر است در اینجا و بسیاری از من می تواند سهم من امیدوارم که هر کس می خواهد رای برای حفظ کاترین در هیئت مدیره مدرسه. ما همه تحت تاثیر موفقیت و شکست ما سیستم مدرسه و بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به اعضای هیئت مدیره مدرسه که در هر جنبه ای از جامعه ما و قادر به شناسایی و مستقیم هر ممکن است به نفع مدارس ما.

Tonianne واینر فورت پیرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن