نامه به سردبیر: ژوئیه 22 سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 22, 2020با تشکر از مارتین کمیسیون برای اتخاذ countywide ما

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

نظر

با تشکر از مارتین کمیسیون برای اتخاذ countywide ماسک دستور

من نوشتن برای گفتن "متشکرم" به مارتین کانتی کمیسیون برای آنها به اتفاق آرا توافق به عمل در جهت منافع عمومی و پیاده سازی یک countywide ماسک قیمومیت.

یکی از دلایل coronavirus شده است سخت به کنترل است که مردم می توانند دیگران را آلوده قبل از آنها شروع به توسعه علائم. ما می تواند آسیب شخص دیگری حتی اگر ما احساس نمی شوند.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC.gov) می گوید: "پارچه پوشش صورت ممکن است کمک به جلوگیری از افرادی که COVID-19 از گسترش این ویروس به دیگران" و "به احتمال زیاد به کاهش گسترش COVID-19 زمانی که آنها به طور گسترده ای توسط مردم در تنظیمات عمومی."

ما همه در این با هم. اقدام به حفاظت از یک دیگر ممکن است ساده یا راحت است اما لازم است. بیایید متحد برای آمدن به کمک کشور ما است. در حال حاضر زمان است.

تام Fucigna, حوب ساند

حفاظت از دریاچه ای و باتلاقی از خواسته های قند-رشد امپراتوری

بیست سال پیش جامع باتلاقی طرح مرمت مجاز بود یک سوئیت 60-به همراه پروژه های طراحی شده برای بازسازی باقی مانده باتلاقی. دریاچه اوکیچوبی مایع قلب چند دهه است با آن برخورد شپشو دست توسط یکی از ذینفعان که همیشه می خواهد بیشتر از آن خواهد شد اما نه قربانی آن.

فلوریدا را شکر در حال رشد امپراتوری خواستار الحاق به اصطلاح بند پس انداز به زبان بعدی توسعه منابع آب عمل می کنند.

بند تضمین تولید کنندگان مورد نظر خود را آبیاری آب از این دریاچه به عنوان CERP پروژه ها برنامه ریزی و اجرا شده است. این تضمین می کند که 1000 مایل مربع از قند زمینه آبیاری آمده جهنم و یا کم آب بدون توجه به نیازهای آب از اکوسیستم طبیعی.

اما آن را متفاوت تر و اختلال در باتلاقی در حال حاضر. ساحلی و مصب ها و جوامع رنج می برند عظیم آب شیرین ترشحات و اغلب سمی سیانو باکتری ها شکوفه از دریاچه O. خلیج فلوریدا است که هنوز هم با توجه به کمبود مزمن تاریخی جنوب sheetflow از دریاچه — طبیعی مسیر قبل از بسیاری از رودخانه چمن نابود شد برای ایجاد زمین های کشاورزی و در نهایت شکر را mega-مزارع.

شکر را خواستار همیشه ملاقات کرد. اما این تقاضا برای یک نابرابر سهم از آب این معنی است که بقیه از ما در مقابله با بالاتر دریاچه در طول سال. که مگس در برابر نیاز به ارسال آب تمیز جنوب به خلیج فلوریدا. این افزایش نیاز به تخلیه به سواحل. آن می تواند کشتن دریاچه چمن مارش و اثرات ماهی تخم ریزی.

اجازه دهید ما خواسته های خود را روی میز قرار داده و سلامت باتلاقی دریاچه اوکیچوبی های ساحلی و مصب و سلامت فردی و رفاه اقتصادی میلیون ها نفر از فلوریدا ، نوشتن در خود قانون گذاران, فرماندار, U. s. Army Corps و جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه ای اعضای هیئت مدیره و تقاضای آنها به نگه داشتن پس انداز بند از قانون.

مایک کانر هند ice watch ltd, زندگی در استوارت.

نامزد هیچ یک از نیاز به ارزیابی آموزش و یا تجربه

به عنوان یک سابق املاک و مستغلات ارزیاب کار هر دو به طور مستقل و تحت لورل کلی در شهرستان مارتین ملک ارزیاب دفتر کنجکاوی من شد بهینه سازی وقتی دیدم آشنا سبز Kelli برای ملک ارزیاب نشانه. من توجه داشته باشید که Kelli شد املای متفاوت از سبز تیره "کلی برای ملک ارزیاب" نشانه هایی که من استفاده می شود برای دیدن در گذشته است. من همچنین اشاره کرد که من نمی دانم هر ارزیاب که املای نام او Kelli بنابراین من فکر کردم من می خواهم نگاه او را تا در وب سایت خود را و ببینید که چه کسی او بود.

از وب سایت من شگفت زده به یاد بگیرند که او مطلقا هیچ ارزیابی تجربه یا آموزش ندارند. Kelli گوید که او تنها تجربه کاری برای منشی در ارزش تنظیم جلسات هیئت مدیره. متاسفانه فروشنده نقش در این جلسات هیچ ربطی به با ارزیابی روند.

بودن صالح ارزیاب نیاز به سالها تجربه و خاص ارزیابی ترم. من حتی نمی توانید تصور کنید لورل تیم از اولین وبزرگترین کار و رهبری "کارآموز" با مطلقا هیچ ارزیابی تجربه. آنها را برای آموزش Kelli و اجرای دفتر در حالی که او با حضور در کلاس برای یادگیری پایه ارزیابی عمل. آنچه را که مالیات دهندگان بود در بازگشت به صورت نسبتا سالم و دستمزد به علاوه هزینه های تحصیلی آنها خواهد پرداخت در حالی که Kelli یادگیری مهارت های پایه کار?

دیگر نامزد جمهوری خواه جنی زمینه در حال حاضر دارای صلاحیت لازم برای انجام این کار است. او دارای شهرت بسیار عالی بود و دیگر ارزیابی دفتر کارکنان احترام حتی زمانی که من بازنشسته تقریبا 15 سال پیش.

من فکر می کنم به خصوص که امروز در فضای سیاسی ما وظیفه دارند که برای رای دادن تنها برای مقامات منتخب با تجربه و آموزش های لازم برای انجام این کار آنها در حال اجرا است.

جیمز Broadhurst نخل شهر

ما No. 1 در coronavirus موارد

زمانی که رئیس جمهور تهمت انتخاب شد او وعده داده ما را به پیروزی و پیروزی. او گفت: ما برنده خواهد بود بسیار ما خواهد بود خسته از برنده شدن است.

خوب او حق است. ما شماره 1 در جهان با موارد جدید COVID-19 و در حال حاضر فلوریدا شماره 1 در ایالات متحده به عنوان ما رفت و بیش از 15000 در COVID-19 نفر در یک روز.

بنابراین من خسته از برنده شدن است. بر خلاف آنچه شما تمام شده است به ما گفتن آن نه فقط رفتن دور. که من استفاده می شود به من بگویید کارکنان "انجام کار خود را." صرف نظر از آنچه شما می گویند علم همیشه برنده است. و در حال حاضر علم برنده "bigly."

آلن Millstein ورو بیچ

انتخابات نامه

آخرین مهلت برای غیر عمل متقابل اولیه انتخابات نامه 5 p. m. در 22 ژوئیه. نامه قبل از آن ممکن است برای انتخاب, انتشار, بر اساس اخبار ارزش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن