لی سرپرست می گوید: تاریخ شروع مدارس می تواند بسته به تغییر در COVID-19 اعداد تصمیم جولای 20

پاملا McCabe فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:59 PM EDT Jul 8, 2020Lee County دانش آموزان برای شروع مدرسه A

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

Lee County دانش آموزان برای شروع مدرسه Aug. 10 اما این تاریخ می تواند تغییر کند.

سرپرست گرگ Adkins گفت: اعضای هیئت مدیره مدرسه یکشنبه طی عملا برگزار شد جلسه کارگاه آموزشی که او آماده است که تماس با جولای 20. تصمیم خود را مبتنی بر چگونگی روند COVID-19 ویروس موارد نگاه در لی شهرستان که در آن زمان.

"در حال حاضر آخرین اطلاعاتی که من دریافت کرده اند این است که ما نیاز به ادامه به نظارت بر این اطلاعات — که ما یک کمی از عقل به امید ما به اوج رسید و شاید شروع به در فلات" Adkins گفت. "اما ما باید به مانیتور نگاه کنید و در آن بیش از دو هفته آینده برای دیدن اگر آن را در واقع در این مورد."

Aug. 10 ادامه خواهد داد تا این منطقه را شروع تاریخ در تمام دوباره باز کردن برنامه های که رفت و قبل از مدرسه مدیره برای بررسی در بعد از ظهر چهارشنبه در کارگاه.

برجسته از بعد از ظهر حفر شد به چهار گزینه ای طرح که جزئیات چگونه سیستم مدرسه قصد دارد به ارائه با کیفیت بالا و آموزش و پرورش به بیش از 95,000 دانش آموزان آن را در خدمت.

بیشتر در این: امکان بازگشت به مدرسه برنامه ریزی برای رفتن قبل از اینکه لی هیئت مدیره مدرسه یکشنبه. چه چیزی می تواند از آن نگاه مانند?

این طرح شامل به صورت تمام وقت و حضوری گزینه دو نوع از آموزش مجازی به عنوان به خوبی به عنوان پدر و مادر-led مدرسه در منزل. این گزینه به طور مستقیم آینه آنچه مورد بحث قرار گرفت سه شنبه شب توسط PK-12 آموزش و پرورش همه گیر واکنش نیروی کار یک جامعه مشورتی هیئت مدیره است که به اتفاق آرا به حمایت از طرح.

پوشش مرتبط: Lee مدارس ممکن است ارائه کامل حضوری و آموزشهای مجازی در پاییز 'نیاز' ماسک صورت در اتوبوس

در اینجا گزینه های:

 • چهره به چهره آموزش: سنتی بازگشت به کلاس درس و پنج روز در هفته با ایمنی فوق العاده و اقدامات امنیتی در محل قرار داده.
   
 • لی صفحه اصلی ارتباط: به تازگی ایجاد شده مجازی آموزش مدل که جفت های فردی دانش آموزان که ترجیح می دهند برای تحصیل از راه دور حداقل در ابتدا با یک معلم در مدرسه ، معلمان را ارائه دهد زندگی می کنند مجازی آموزش با ترکیبی از گوگل و گوگل را ملاقات کند. در این مدل دانش آموزان می تواند انتقال به مدرسه زمانی که آنها احساس راحتی انجام این کار ایده آل بعد از یک ربع یا نه-هفته دوره است.
   
 • لی مجازی مدرسه: به طور کامل آنلاین-بر اساس K-12 مدرسه اجرا شده توسط منطقه مدرسه. دانش آموزان باید یک صندلی ذخیره شده در خانه خود را از مدرسه به طوری که آنها می توانید انتقال در پایان یک ترم. تا به امروز حدود 4000 دانش آموزان را از برنامه های ارائه شده برای این گزینه است.
   
 • مدرسه در منزل: پدر و مادر می توانید انتخاب برای تدریس به دانش آموزان خود را در خانه.

وجود ندارد و تاریخ اعلام کرد که دانش آموزان به امضا می شود تا برای یکی از این گزینه اما از آن است که به احتمال زیاد مهلت اعلام خواهد شد در یک هفته دیگر. اگر خانواده نتواند در مهلت کودکان خود را می توان به حضور فرد در خانه خود مدرسه.

در علاوه بر این به مدل های این منطقه می تواند محوری برای آموزش از راه دور که در بهار باید یک مدرسه و یا کل سیستم مدرسه نیاز به نزدیک به دلیل محلی, پزشکی, نگرانی های مطرح شده توسط وزارت بهداشت ،

Adkins گفت: ساختمان مدرسه طراحی شده برای آموزش کودکان با تعامل اجتماعی و نه انزوا و چالش های COVID-19 آورده مدارس دولتی است "دوز از واقعیت" به چه مدارس به کار گیرند.

"ما می توانیم اجتماعی فاصله و ما می توانیم با اقدامات احتیاطی که با نگه داشتن دانش آموزان ما امن و معلمان ما امن, اما ما همچنین درک می کنیم که وجود دارد این واقعیت است که مدارس نیست در اصل طراحی شده برای اهداف انزوا" Adkins گفت. "آنها طراحی شده برای موسسات آموزشی و وجود تعامل است که می گذرد."

خواستار طرح برای سطوح مختلف از ماسک صورت استفاده از فاصله خروجی میز در کلاس های درس و متوسط چک به محض ورود برای همه دانش آموزان است.

بیشتر: فلوریدا, نوجوانان COVID-19 قربانی دریافت درمان اثبات نشده در صفحه اصلی قبل از مرگ در بیمارستان گزارش می گوید

و: فورت مایرز کلیسا آتش سوزی در رسانه های اجتماعی ادعا می کند آن را عمدا در معرض اعضای COVID-19

یک نقطه کانونی برای بسیاری از اعضای هیئت مدیره بود که چگونه گزینه های مختلف نهفته کارکنان به طور خاص کاری از معلمان و همچنین جزئیات بیشتر در مورد اقدامات ایمنی مانند آنچه که در قوانین و عواقب خواهد بود مرتبط با ماسک صورت و پوشش.

گفت: کارکنان این خواهد بود گوشت در روزهای آینده و هفته های آنها به عنوان چکش دور در این منطقه نهایی دوباره باز کردن برنامه. برای کارمند-مسائل خاص این می تواند نیاز به چانه زنی با منطقه اتحادیه های کارگری.

دوباره باز کردن برنامه ای که در حال حاضر نشسته در بیش از 60 صفحه است و با توجه به دولتی وزارت آموزش و پرورش در ژوئیه 31. سرپرست برنامه به درخواست هیئت مدیره مدرسه برای ثبت نام در طرح نهایی قبل از آن نقطه.

یک هیئت مدیره مدرسه اجماع رای بود که تا اندکی با thumbs-up در طول این کارگاه جلسه نشان داد که شش نفر از مقامات منتخب پشتیبانی این طرح است. Gwyn gittens می گفت: "او می تواند با آن زندگی می کنند" تا زمانی که جزئیات بیشتر شناخته شده است.

در اینجا نگاهی به آنچه که پیشنهاد شده است به عنوان بخشی از این سند است.

ایمنی در اتوبوس

یک نظرسنجی به پدر و مادر در ماه ژوئن نشان داد که باید به مدرسه باز برای آموزش بیش از 40 درصد از والدین اعلام کردند که قصد دارید با استفاده از اتوبوس های مدرسه به کودکان و نوجوانان حمل و نقل به و از مدرسه.

دانستن است که منطقه هدف باید بین 20 و 40 بچه ها در یک مسیر اتوبوس. اما به دلیل اجتماعی در فاصله 6 فوت محدوده خواهد بود در نزدیکی غیر ممکن است تمرکز خواهد شد به گسترش کودکان و نوجوانان به "حد ممکن است."

دانش آموزان اختصاص داده خواهد شد صندلی و ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود در اتوبوس مدرسه.

این منطقه خواهد شد ارائه آنها به دانش آموزان و کارکنان که نیاز به صورت پوشش و دست عفونی ارائه خواهد شد و همچنین.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا بیمارستان ها در صورت کمبود COVID-19 دارو remdesivir

ایمنی در مدارس

ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود در کلاس انتقال زمانی که دانش آموزان و کارکنان حرکت از یک اتاق به بعد.

صورت پوشش خواهد بود و انتظار می رود فرسوده زمانی که گردهمایی های زیادی از مردم از جمله در کافه تریا سالن ها و یا کلاس های درس که در آن بچه ها نمی تواند فضای اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مانند در اتوبوس این پوشش صورت خواهد بود ارائه شده به دانش آموزان و کارکنان آنها باید نه خود آنها. سپر چهره یکی دیگر از گزینه های باز به کارکنان که اجازه خواهد داد که دانش آموزان برای دیدن معلم خود را با حالات چهره و حرکات دهان.

تمرکز کلید برای روز-به-روز عملیات خواهد بود برش پایین بر روی شانس برای دانش آموزان به جمع آوری.

زمان ورود به مدارس فقط مانند اخراج خواهد شد مبهوت.

به عنوان به زودی به عنوان دانشجو وارد دانشگاه آنها را به درجه حرارت خود را به عنوان خوانده شده. این خواهد بود قبل از تعیین نقاط در محوطه دانشگاه به صفحه نمایش کودکان و نوجوانان به عنوان آنها می رسند از طریق پدر و مادر رها کردن خطوط اتوبوس و یا از گردشگاهها خارج از محوطه دانشگاه.

برای ماه گذشته کارکنان خواسته شده است سوالات در مورد اینکه آیا آنها باید علائم شایع زمانی که آنها ورود به لی Clock پلت فرم کارکنان با استفاده از ساعت برای کار. این ادامه خواهد داد تا زمانی که مدرسه رزومه, اما هیچ دما چک خواهد شد گرفته شده برای کارکنان و معلمان پس از ورود.

هر کسی که با یک تب از 100.4 یا بالاتر ارسال خواهد شد صفحه اصلی و یا به یک COVID-19 جداسازی اتاق.

پس از ورود دانش آموزان خواهد شد به کارگردانی به "گرفتن و رفتن" صبحانه ای که خورده خواهد شد در یک اجتماعی دور محیط زیست است. ناهار خواهد بود مبهوت و بچه ها خواهد بود قادر به خوردن در کافه تریا اجتماعی فاصله و در تایید فضاهای باز.

دیگر بازگشت به برنامه های مدرسه عبارتند از:

 • پلاستیک و رفع موانع برای همه مناطق پذیرش
 • راهرو مشخص شده برای یک-راه سفر
 • اختصاص کرسی ها و از بین بردن بیش از حد مبلمان از کلاس های درس تا میز می تواند فاصله
 • محدود کردن اجتماعات بزرگ در راهروها و فضاهای عمومی
 • دانش آموزان را تشویق به آوردن آب خود را به محدود کردن سفر به چشمه آب
 • شستن دست ها دستورالعمل برای تمام سطوح درجه و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های قرار داده شده در نقاط کلیدی در اطراف محوطه دانشگاه. دانش آموزان قادر خواهد بود تا خود را به ارمغان بیاورد.
 • بازدید کنندگان به مدارس تنها محدود به ضروری مردم مانند قرارداد خدمات و یا درمانگران
 • IEP (فردی برنامه آموزش و پرورش) و جلسات اولیا و مربیان همایش برگزار شد تقریبا
 • تعداد محدودی از دانش آموزان در دستشویی در یک زمان
 • زمینه سفر و اجرای مجازی تنها
 • مشابه نمرات با هم نگه داشته در پردیس برای کاهش صلیب-پردیس سفر.
 • تجهیزات و مواد را نمی توان به اشتراک گذاشته شده توسط دانش آموزان
 • هیچ تلوان ماشین آلات یا مدرسه فروشگاه
 • با استفاده از فضای باز و سرپوشیده مناطق خوردن برای ناهار و ارائه وعده های غذایی در بیشتر مبهوت شیفت
 • افزایش روش های تمیز کردن از جمله آب چشمه

اگر کسی بیمار است ؟

اگر کسی یک دانشجو یا کارمند — است "مشکوک" به COVID-19 علائم آنها خواهد بود برداشته شده از کلاس درس و در انزوا اتاق که در آن یک پرستار مدرسه یا درمانگاه کارکنان عضو را تکمیل یک ارزیابی سلامت.

بیشتر: Lee بهداشت خواستار مراقبت ويژه کارکنان به عنوان 9 بیرون از 10 تخت ICU در حال حاضر کامل

دانش آموزان نیاز به برداشت بلافاصله توسط پدر و مادر اما کارکنان باید به خانه بروم. این وضعیت خواهد شد به گزارش وزارت بهداشت به شروع قرارداد ردیابی.

تمیز کردن عمیق خواهد بود مرتب از منطقه مدرسه که در آن دانش آموز یا کارمند شده بود و مدرسه را با هماهنگی با وزارت بهداشت در گام های بعدی از جمله اینکه آیا یک مدرسه نیاز به بسته شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن