Lee, مدرسه, مدیره تصویب Aug. 31 عنوان جدید تاریخ شروع

پاملا McCabe فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:26 PM EDT Jul 23, 2020Aug. 31 جدید تاریخ شروع برای لی در مدار

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

Aug. 31 جدید تاریخ شروع برای لی در مدارس شهرستان.

اعضای هیئت مدیره مدرسه به اتفاق آرا تصویب سه هفته تاخیر در طول یک جلسه ویژه شنبه یک حرکت است که همچنین نیاز ترفند به سایر نقاط 2020-21 سال تحصیلی مانند بعد از بازگشت به کار تاریخ برای معلمان کلاس درس و شکستن تابستان شروع نمی کنند تا اواسط ماه ژوئن.

همچنین در این جلسه سرپرست به اطلاع هیئت مدیره است که او قصد دارد به نیاز به ماسک صورت پوشش یا محافظ برای تمام دانش آموزان و کارکنان در محوطه مدرسه, مگر اینکه آنها را به یک دلیل پزشکی و انتخاب کردن از این مورد نیاز است.

تاریخ شروع تصمیم به معنی ارومیه خواهد به بازگشت به کار در اوت. 18 گسترش معمولی قبل از مدرسه در هفته برای یک دوره.

بیشتر: Lee هیئت مدیره مدرسه برای رای دادن امروز در اوت. 31 تاریخ شروع

فوق العاده چهار روز از توسعه حرفه ای و آموزش در آمد در درخواست از نمایندگان که خدمت در منطقه تقویم کمیته گفت: آنجلا Pruitt رئیس منابع انسانی است.

منطقه کارکنان گفت: معلمان نمی خواهد بدون حقوق در طول تاخیر.

در اوایل این هفته سرپرست گرگ Adkins اعلام کرد او می خواست به عقب راندن شروع از مدرسه توسط دو یا سه هفته ساخت اولین روز یا Aug. 24 یا Aug. 31. توصیه شد موجب افزایش COVID-19 اعداد در سراسر کشور.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت گزارش داد که لی شهرستان در حال حاضر دارای 13,768 موارد تایید شده و کل COVID-19-مرگ و میر ناشی از این است که 247.

بیشتر: سوال کردم در مورد روز اول مدرسه ؟ ما باید پاسخ.

اما این که چرا تقویم کمیته دیدم Aug. 31 عنوان یک بهتر است, تاریخ شروع, Pruitt گفت: آن همه آمد به این امید که تعداد مثبت COVID-19 موارد شروع به پایین که توسط نقطه در این ماه و کمک به معلمان بیشتر احساس آماده برای چالش های چهره آنها در جهان همه گیر آموزش و یادگیری است.

تاخیر نیز می دهد بیشتر اتاق تکان دادن به منابع انسانی به استخدام باید کارکنان احساس نمی راحت بازگشت به کار.

"اگر ما به اندازه کافی کارکنان در یک منطقه خاص است که پنج روز می تواند تمام تفاوت در جهان اگر ما نیاز به استخدام معلمان بیشتر و یا استخدام بیشتر paras (مص) به دلیل از افرادی که ممکن است تصمیم به بازگشت به کار" Pruitt گفت.

با شروع جدید, تاریخ این منطقه را به پدر و مادر برخی از زمان اضافی در ارسال خود را انتخاب و چگونه کودکان خود را یاد بگیرند در این پاییز. چهار گزینه ای طرح شامل فرد در دو مجازی گزینه ها و پدر و مادر-led homeschool.

خانواده ها در حال حاضر تا تاریخ 30 ژوئیه به این تصمیم.

Adkins گفت که 27,681 از پدر و مادر نظرسنجی انجام شده تا کنون. این منطقه در حدود 85,000 دانش آموزان در 97 مدرسه سنتی سایت و بیش از 95,600 countywide هنگامی که با اضافه کردن ثبت نام در 23 منشور مدارس.

کسانی که با پر کردن نظرسنجی را به طور پیش فرض به کلاس های حضوری.

بیشتر: Lee منطقه مدرسه برنامه ریزی 'محافظه کار' چالاک بودجه پیش از بازگشت به مدرسه گمنام

ماسک دستور نمی خواهد نیاز به یک هیئت مدیره رای اما Adkins است "امید برای نشان دادن حمایت خود از" از مقامات منتخب به عنوان منطقه حرکت در این جهت است.

قبلا بازگشایی دستورالعمل مشخص شده است که دانش آموزان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش بیش از بینی و دهان در حالی که در اتوبوس مدرسه, پس از ورود به مدرسه در کلاس تغییرات در راهرو و در طول اخراج. آنها را تشویق و در زمان های دیگر مانند کلاس درس شلوغ فضاهای.

چگونه تقویم را تغییر دهید

با تصویب جدید اولین روز مدرسه دیگر تقویم تغییراتی را امضا کرده است. در اینجا کلید جدید خرما برای پدر و مادر به نگه داشتن در ذهن:

  • آخرین روز مدرسه است, ژوئن 17, با معلمان در آخرین روز 18 ژوئن.
  • سه روز تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی شده در اطراف پس از تعطیلات: روز کارگر (Sept. 7), یوم کیپور (Sept. 28) دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور بعد (Jan. 18) رئيس جمهور روز (Feb. 15) و روز یادبود (31 مه).
  • چهار روز آخر هفته برنامه ریزی شده است در اطراف عید پاک با به روز کردن از جمله آوریل 2 و 5 آوریل.
  • شکرگزاری شکستن خواهد بود Nov. 23-27.
  • تعطیلات زمستانی خواهد بود Dec. 21-Jan. 1, 2021. مدرسه سر گرفته خواهد شد Jan. 5 باید وجود داشته باشد بدون نیاز به استفاده از یک طوفان روز برنامه ریزی شده در Jan. 4.
  • رخصتی بهار: مارس 15-19
  • اخراج زود روز: Oct. 30 آذر. 29, مارس 16 ژوئن 15-17.
  • طوفان آرایش روز در حال برنامه ریزی برای نوامبر. 11 (جانبازان) و ژان. 4 روز قبل از مدرسه رزومه پس از تعطیلات زمستانی.

فارغ التحصیلی تاریخ بخشی از این طرح است.

اورژانس جلسه هیئت مدیره مدرسه صورت گرفت عملا بیش از زوم پلت فرم و زنده پخش شد بیش از منطقه کانال یوتیوب. یک تعداد انگشت شماری از نظرات عمومی ارسال شد تقریبا و تنها در شخص سخنران بود و باد از جنوب کیپ کرال ساکن آنجلا نیکولز.

مادر سه ابتدایی-سن پسران می خواستم مدیره برای حفظ تاریخ شروع Aug. 10.

"من نمی دانم آنچه که شما می توانید در دو یا سه هفته است که شما شده اند قادر به انجام این کار در پنج ماه اما از آن است که مضحک به درخواست پدر و مادر در آخرین لحظه برای ادامه ساخت ترتیبات برای کودکان خود را زمانی که ما توافق نامه ای که در مدارس تدریس خواهد شد فرزندان ما در طول سال تحصیلی" او گفت:.

Gwyn gittens می عضو هیئت مدیره مدرسه, پشتیبانی از سه هفته تاخیر اما ابراز نگرانی از شکاف دستاورد ویژه برای دانش آموزان اقلیت ها و کسانی که از پایین اجتماعی و اقتصادی خانوار که "بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار" با محور دور از چهره به چهره آموزش.

"ما برخی از دانشجویان که خارج از مارس 13th و واقعا شرکت های زیادی در یادگیری دیجیتال و سپس ما برای تابستان" gittens می گفت.

او پیشنهاد انجام کاری "ما برای کمک به پدر و مادر و خانواده ها با منابع اضافی یا کمک" برای کمک به دانش آموزان "دوباره به جریان" از سال تحصیلی جدید.

عضو هیئت مدیره مدرسه بتسی Vaughn در حمایت از این ایده به خوبی و گفت: هیچ یک فرصت به برخی از آنلاین یا مجازی آموزش و یا آزمون عملی در دسترس بنابراین دانش آموزان می توانند "بازگشت در شیار."

منطقه گفت: کارکنان منابع iReady است که هنوز هم در دسترس برای دبستان و مدرسه راهنمایی خانواده ها در این زمان. منطقه اجازه دهید دانش آموزان خود را حفظ Chromebooks در طول تابستان باید آنها می خواهند برای ادامه آموزش از راه دور برای ماندن در مسیر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب