دفتر لی شهرستان کلانتر طبقه بندی بازنشستگی رویداد هزینه به عنوان 'توسعه حرفه ای' آموزش

Devan پاتل فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:35 PM EDT مارس 13 سال 2020لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno و ش

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno و شش عالی رتبه آژانس از اعضای صرف هزاران دلار مالیات دهندگان در اوایل سال جاری برای حضور در این جشن بازنشستگی از فلوریدا گشت بزرگراه رئیس درک Barrs طبقه بندی سفر خود را به عنوان یک دوره آموزشی برای "توسعه حرفه ای است."

آموزش فرم های درخواست و هزینه ورق نشان می دهد Marceno رئیس جان هالووی ، ریچارد اشنايدر Cmrd. مایکل Tomisich و Capts. کریس Lalor, اندی پریسکو و کریستوفر ریوز با حضور Jan. 7 رویداد و ماند یک شب در Doubletree by Hilton تالاهاسی.

هر فرد اشکال از جمله Marceno این دوره به عنوان آموزش ذکر شده است به عنوان "FHP بازنشستگی."

بین دستمزد هر diems حمل و نقل و هزینه های مسکن, دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر استفاده می شود بیش از 5 ، 000 دلار در بودجه عمومی برای اعضای خود برای حضور در این رویداد.

دیگر از دو ساعت جشن بدون آموزش و یا اهداف آموزشی مورد توجه قرار گرفتند و یا افشا می شود.

آیا می دانید؟: بررسی Marceno به این نتیجه رسیدند هیچ شواهدی یافت می شود برای بیشتر پروب

تحت فلوریدا قانون بودجه عمومی صرف شود باید برای یک هدف عمومی با گذشته نظرات مشورتی صادر شده توسط دادستانی کل بیان کرد هزینه نیاز به بررسی مورد به مورد و بر اساس.

خاص یک نظر می گوید: "هزینه های سفر ممکن است پرداخت از بودجه عمومی تنها زمانی که این سفر برای یک هدف عمومی مجاز توسط قانون انجام شود توسط آژانس و یا رسمی در سوال لازم است برای انجام کسب و کار رسمی دولت است و لازم است برای عملکرد افسر وظایف رسمی."

Jan Jacobowitz مدیر مدرسه دانشگاه میامی قانون مسئولیت حرفه ای و اخلاق برنامه گفت: آنچه که در نظر گرفته شده است "هدف" منوط به تفسیر.

آموزشی و اهداف آموزشی به سقوط به رده که او گفت: اما از آن شده است توضیح داد که چگونه یک رویداد بازنشستگی می افتد تحت آموزش و یا چه عمومی خوبی وجود دارد برای حضور در آن است.

"این چیزی است که کمی مشکوک است چرا که آنها آن تماس بگیرید, آموزش," او گفت:.

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای, نظر, از جمله پرسش که چگونه بازنشستگی رویداد تشکیل آموزش چگونگی حضور آن را در خدمت یک هدف عمومی یا چگونه این سازمان می تواند توجیه هزینه برای هفت نفر از اعضای آن است.

در مقایسه با بزرگ مشروط از Lee County, هیچ یک از اعضای ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر با حضور در این رویداد رسمی ظرفیت ذغال سنگ کلانتر سخنگوی Karie Partington گفت.

Jacobowitz گفت: استفاده از بودجه عمومی برای بازنشستگی حوادث و یا هدیه آمده است قبل از.

در آن موارد, او گفت:, دولت های محلی می تواند با تصویب یک قطعنامه یا اعلامیه برای ایجاد عمومی خوب در ارج نهادن به خدمات عمومی مانند نشان دادن قدردانی و تشویق مشاغل در خدمات عمومی.

یک راهنمای منابع از موسسه برای دولت های محلی به نام چه Jacobowitz توصیف "امن ترین روش است."

اما در اعلام این جشن به عنوان یک آموزش بدون هیچ گونه توجیه او گفت: آن نیاز به توان پرسید: "چگونه است جشن بازنشستگی آموزش و یا چگونه آن را توجیه و آن را به عنوان با استفاده از بودجه عمومی برای عموم خوب است؟"

یک Dec. 18 ایمیل از Annmarie رنو, مدیر اجرایی دفتر لی شهرستان کلانتر خدمات پشتیبانی اداره است که در آن او درخواست دستیار پائول رابینسون ایجاد ترتیبات سفر نیز افزایش می دهد سوال دیگر.

رنو درخواست دو SUV اجاره هفت اتاق های هتل و هر diems قبل از بیان است که اعضا خواهد بود در نظر گرفتن لی کلانتر, هواپیما به جز Lalor و پریسکو که خواهد بود رانندگی وسایل نقلیه خود را.

که این مورد نیست.

تعداد دم از هواپیما گرفته شده است که با ثبت نام اداره هواپیمایی فدرال توسط افسر حمل و نقل هوایی, خدمات, LLC.

وزارت امور خارجه سوابق نشان می دهد که این شرکت ثبت شده است به Tomisich بود که یکی از اعضای آژانس به سفر.

"اگر هواپیما به مثابه یک هدیه شد آن را اعلام کرد?" Jacobowitz گفت.

این اولین اخلاقی یا حقوقی صادر شده مطرح شده در مورد Marceno.

در اوایل سال جاری وزارت فلوریدا اجرای قانون اعلام کرد هیچ مدرکی برای حمایت از تحقیقات بیشتر به ادعاهای تقلب احتمالی و untruthfulness در برابر Marceno.

سابق لی شهرستان کلانتر راد Shoap تماس گرفته بودند گروه ادعا Marceno تا به حال فاقد آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مامور اجرای قانون و "متقلبانه به دست آمده معادل آموزش زمانی که او نقل مکان کرد و از نیویورک به فلوریدا در سال 1999."

قبلی پوشش: سابق لی کلانتر راد Shoap فایل های دولت اخلاق شکایت علیه کلانتر Carmine Marceno

Shoap همچنین شکایتی که هنوز هم در انتظار با دولت کمیسیون اخلاق متهم Marceno از رفتار نامناسب در حالی که او undersheriff.

Marceno شده بود متهم تزریق خود را به جرائم مالی تحقیقات مربوط به دیانا ویلیامز یک زن با او بعد از شروع یک رابطه با و گفته می شود به هنگام تولد او مرده کودک.

Shoap ادعا ویلیامز بود یک قربانی در روند گزارش یک جنایت هنگامی که این ارتباط آغاز شد و که برخی از صمیمی فعالیت های رخ داده در Marceno را کلانتر, خودرو.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.com

ما پوشش: FDLE نمی خواهد دنبال تحقیقات جنایی در برابر Marceno به اتهام 'تهدید' در کت و شلوار پدریtinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن