لی شهرستان کلانتر ماهیگیری برای شناسایی مردی که شروع به پریدن کرد به Bass Pro بومی تانک ماهی

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 10:58 AM EDT مارس 14 سال 2020دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر در حال

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر در حال بررسی است که شروع به پریدن کرد به بومی ماهی مخزن در باس طرفدار مغازه ها در سواحل خلیج فارس مرکز شهر در روز یکشنبه.

ادعا غواص یک مرد بود در یک دوربین تلفن همراه ساخت پرش و می تواند جنایت, جنایی, فساد اتهامات اگر شناخته شده است.

یک گزارش از کلانتر, گفت: این حادثه گزارش شده به آنها را در روز سه شنبه صورت گرفت اما در مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر یکشنبه.

کلانتر گفت کسانی که مورد پرسش که شاهد فرو رفتن به آنها گفت که گمان می پرید به نمایش و سپس فرار کرد.

یک ویدیو ارسال شده در Facebook گروه فلوریدا Boyz شکار و ماهیگیری است که به عنوان ضرب گلوله یک فرد ناشناس را نشان می دهد و مرد بالا رفتن بیش از یک روکش پلاستیکی و پریدن به داخل مخزن و سپس صعود بازگشت.

کلانتر گزارش گفت: Bass Pro مقامات شرکت به آنها گفت که decontaminating آکواریوم در مورد هزینه $3,000 دلار است. یک کلانتر دفتر سخنگوی گفت که هزینه خود را از جرم و جنایت به جنایت خاک.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: منشور ماهیگیری کاپیتان مذاکرات در مورد تاثیر COVID-19 همه گیر در کسب و کار

یک شاهد عینی گفت: محققان که او در عبور از مسیر و برخورد با مشکوک بلوز او را با ضربه زدن به کف او به عنوان scampered از فروشگاه.

بلوز توضیح داده شده است که در حدود 5 فوت و 8 اینچ قد بلند با موهای قهوه ای.

یک مدیر در فروشگاه در زمان از محققان گفت: او به دنبال مظنون از فروشگاه و او را دیدم وارد یک نقره سدان قبل از او در سمت چپ این منطقه است.

یک سخنگوی Bass Pro ارتباطات گفت: حوادث مانند این یکی غیر قانونی خطرناک و بسیار دلسرد شده است.

"ما با اجرای قانون کار به بررسی تمام افرادی که شخصا تلاش و یا درگیر با چنین فعالیت های" بیانیه ای گفت:. "علاوه بر این در حالی که حوادث از این طبیعت بسیار نادر است ما عمیقا در مورد تلاش برای ترویج و sensationalize آنها."

یک حادثه مشابه اتفاق افتاده در فروشگاه در سال 2011 شامل چندین استروئ دانش آموزان دبیرستانی. یک ویدئو در یوتیوب نشان می دهد سه نفر پریدن و در حال اجرا پس از آن از فروشگاه.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

آیا می دانید؟: ماهی غیر بومی هستند در سراسر فلوریدا freshwaters

خبر خوب: Lee County معاون wades به Matlacha تصویب به حل کردن خط ماهیگیری و نجات عقابtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن