Lee County school district قدم دور از Oakes مزارع پس از مدیر عامل رسانه های اجتماعی پست های

پاملا McCabe فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:36 PM EDT Jun 11, 2020Lee County school district است "قطع روا

توسط ABTINNEWS در 23 خرداد 1399

Lee County school district است "قطع روابط" با Oakes مزارع — یک اطلاعیه بود که ملاقات با کف زدن با یک انگشت شماری از معترضان مسالمت آمیز جمع آوری پنج شنبه در مقابل درب مرکز آموزش لابی.

"این یک نقطه عطف و ما خوشحالیم که آنها ساخته شده این خبر گفت:" لیزا Shamma. او خالق تظاهرات مسالمت آمیز از لی شهرستان Facebook صفحه است که بیش از 1700 عضو و کمک به سازماندهی تظاهرات در این منطقه در تلاش برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش است.

این تجمع در مدرسه دفتر منطقه برنامه ریزی شده بود پس از الفی Oakes, صاحب Oakes مزارع و دانه به جدول بازار در ناپل نوشت: در رسانه های اجتماعی پست های که COVID-19 و سیاه زندگی مهم جنبش هستند مضر و به نام جورج فلوید "ننگین حرفه ای جنایتکار است."

"ما می خواستیم روابط با الفی Oakes به طور کامل تعطیل و با هر دولت, تماس با هر یک مدرسه قرارداد" Shamma گفت.

دقیقه پس از تظاهرات آغاز شده منطقه منتشر شد بیانیه ای اعلام جدایی.

سیستم مدرسه در آن گفت: "به زودی کار با تامین کنندگان دیگر به اطمینان حاصل شود که میوه و سبزیجات تازه در ادامه به ارائه به دانش آموزان ما."

اگر چه سال تحصیلی است و در صورت شکسته شدن تابستان در این منطقه همچنان برای تغذیه کودکان محلی به عنوان بخشی از یک تابستان برنامه تغذیه. منطقه است در پاسخ به پرسش دیگری در مورد تاثیر شکستن قرارداد از جمله چگونه تولید را در خدمت در روزهای آینده.

پیش از آن در هفته مدرسه سیستم اعلام شد بررسی قرارداد خود را با جنوب غربی فلوریدا ،

ولسوالی صورت موشکافی بیش از Oakes' پست: Collier, Lee مدارس صورت واکنش پس از Oakes مزارع مدیر عامل پست

این منطقه در سه سال قرارداد با تامین کننده بود و سالانه تجدید گزینه برای ادامه خدمات از طریق 2024. خدمات در طول سال اول این قرارداد از ماه جولای تا ژوئن 2018 2019 شد برآورد هزینه $4.9 میلیون, با توجه به هیئت مدیره مدرسه اسناد و مدارک.

عضو هیئت مدیره مدرسه Gwyn gittens می که صحبت یکشنبه شب با اخبار مطبوعات شد و در رابطه با مشروعیت این منطقه می تواند با شکستن قرارداد.

"من نه صرف پول مالیات دهندگان را برای مبارزه با یک موضوع حقوقی ما باید به مراقبت از گرفته شده در آغاز" او گفت:.

که می تواند به معنای تقویت قراردادها و روند استخدام و بررسی فروشندگان.

پوشش مرتبط: Oakes مزارع دانه به جدول مالک می گوید: او زیر فرماندار سفارش در میان COVID-19

مقامات می گویند قرارداد می تواند شکسته شود "در هر زمان و به هر دلیلی" و مقابله با Oakes مزارع شامل یک مرجع به هیئت مدیره مدرسه سیاست 6.071 می دهد که سرپرست حق لغو قرارداد باید یک وضعیت بوجود می آیند که "آنقدر جدی و قانع کننده به عنوان تاثیر اعتبار" از فروشنده.

"هر زمان وجود دارد چیزی است که می رود اشتباه است فرصت" gittens می گفت. "آن را یک فرصت و در عین حال دوباره نگاهی به سیاست های ما."

'بسیار غیر مسئولانه": Oakes' Facebook پست در ذغال سنگ کمیساریای COVID-19 خبرنامه تساوی انتقاد

بررسی و تنظیم سیاست ها و روش های او اضافه شده است چه هفت مقامات منتخب را انجام دهد.

"اگر سیاست کار نمی کند و ما در حال باز کردن خودمان برای پرونده های حقوقی و یا هر آنچه که ما نیاز به رفع آن" gittens می گفت. "اگر ما نیاز به تغییر و سپس ما نیاز به ایجاد تغییر است."

او امیدوار است که به "بحث در مورد آن را" جمعه به عنوان بخشی از هیئت مدیره 1 p. m. کارگاه. این مورد در دستور کار نیست.

اعضای هیئت مدیره مدرسه می گویند قرارداد شکسته شد در یک حرکت توسط سرپرست گرگ Adkins و کارکنان خود را که به نام هر مدرسه عضو هیئت مدیره قبل از شنبه را اعلام.

عضو هیئت مدیره مدرسه Cynthia Morgan "تقدیر" کارکنان "در حال حرکت به سرعت به اطمینان زنجیره تامین با کیفیت بالا در تولید مواد غذایی ما برنامه وقفه خواهد بود."

این تکرار دبی اردن که گفت او پشتیبانی تماس به قطع روابط با مزرعه.

"...خواندن این پست که بسیار ناراحت کننده به من گفت:" اردن گفت. او و اعضای دیگر مانند مری فیشر و بتسی Vaughn, ذکر شده در جامعه پاسخ آنها را دیده بود از مردم نوشتن به هیئت مدیره مدرسه ،

"هنگامی که ما می گویند که ما در حال رفتن به متعهد به ارزش های ما از تنوع و شمول و محکوم کردن نژادپرستی در همه اشکال ما به stand by که" اردن گفت. "ما نمی توانیم یک بیانیه است که می گوید یک چیز است و اجازه می دهد دیگر ایستاده است."

فیشر رئیس هیئت مدیره مدرسه تایید کرد که این تصمیم نیاز نیست رسمی هیئت مدیره رای اما این گونه جدید فروشندگان در آورده با این منطقه به ارائه تازه تولید نیاز به قرارداد تایید شده توسط هیئت مدیره.

بازتاب بیانیه او به اخبار مطبوعات پیش از آن در هفته Oakes گفت که "این یک روز غم انگیز در امریکا زمانی که یک سازمان دولتی تصمیم می گیرید که آنها انجام کسب و کار با آنها بر اساس وابستگی سیاسی."

Oakes گفت که او "در برابر" سیاه و سفید زندگی مهم جنبش زیرا او معتقد است که در "وحدت و حاکمیت قانون" و پشتیبانی نمی کند فشار بسیاری در جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت و یا پیاده کردن ادارات پلیس. Oakes گفت: از آن می رود "در برابر ارزش خود را."

در حالی که او در مخالفت با جنبش Oakes گفت: او یک نژادپرست است.

"من می دانم که من نمی نژادپرستانه و هر کسی که مرا می شناسد می داند که" او گفت:, و اضافه کرد که او را تحسین کارکنان خود را که ممکن است در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

"این که چیز زیادی در مورد این کشور — ما می توانید انتخاب کنید که کدام طرف هستیم," او گفت:.

جزئیات: Robert E. Lee مجسمه نیم تنه باید منتقل می گویند اعضای یک Lee County موسس خانواده

اگر چه او غم انگیز است برای دیدن کسب و کار نهفته است, عقاید سیاسی Oakes گفت که او دریافت کرده است یک "مقدار قریب به اتفاق از حمایت از جامعه."

این چیزی است که او امیدوار است به شیر با یک "وحدت و حاکمیت قانون جمع آوری در فروشگاه شنبه.

این رویداد آغاز خواهد شد در 1 p. m. در دانه به جدول 4835 ایممکلی جاده ناپل و بعد از 2 بعد از ظهر تظاهرات برنامه ریزی شده توسط فعال حفاظت لیگ SWFL.

این گروه معترض روز شنبه در دفتر منطقه گفت: در حال حاضر عطف توجه خود را به رستوران های محلی که با استفاده از Oakes مزارع.

"ما می خواهیم رستوران — هر کسی که با استفاده از خدمات خود را به صورت داوطلبانه متوقف کردن با استفاده از او" Shamma گفت. "در این زمان ما در حال هدف قرار دادن یکی یکی اما اگر ما آگاه آن است که بسیار ممکن است ما ممکن است نشان می دهد تا در این رستوران و همچنین مطمئن شوید که صدای ما شنیده می شود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن