لی شهرستان کمیسر برایان Hamman تست مثبت برای COVID-19

ملیسا مونتویا فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:29 PM EDT Jul 8, 2020لی شهرستان کمیسر برایان Hamman دارای آز

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

لی شهرستان کمیسر برایان Hamman دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در چهارشنبه Hamman نوشته شده یک ویدیو 2 دقیقه ای در Facebook اعلام کرد او آزمایش مثبت است اما تا کنون تجربه کرده تنها "خفیف" علائم.

"آنها بسیاری مانند سرد" Hamman گفت.

Hamman گفت: خانواده اش از جمله کودکان و نوجوانان به نظر می رسد در شکل خوب است. Hamman, یک Lee County بومی خدمت در این کمیسیون از سال 2013. مسکن مجاز او نشان دهنده منطقه 4 که شامل بخش شمالی Cape Coral. با توجه به سوابق او که 39 سال است.

تلاش برای رسیدن به Hamman تلفنی ناموفق بودند روز شنبه.

Hamman گفت که او غافل است او چگونه گرفتار این ویروس اما گفت او را پوشیده است و ماسک خود و به دنبال دستورالعمل CDC از جمله اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است.

"من نمی توانم بو یا طعم و مزه هر چیزی" Hamman گفت. "این یکی از نشانه های ثبتشده از COVID-19."

ماسک دستور?: عمومی, ماسک صورت نیاز به زودی برای جنوب غربی فلوریدا شهرها و شهرستانهای?

بیشتر: Lee سلامت رئیس جمهور خواستار جهانی ماسک استفاده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود

او خود را از دست داده و طعم و حس بویایی حدود شش ماه پیش و بلافاصله جدا شده خود و خانواده و ساخته شده و قرار ملاقات برای آزمایش او گفت:.

Hamman دوم رسمی در لی شهرستان به عموم اعلام آنها قرارداد ویروس. فورت مایرز عضو شورای کوین اندرسون بیمار شد و پس از یک تعطیلات در یک کشتی کروز در ماه مارس است.

ماه گذشته Hamman گفت: News-Press است که او خود quarantining پس از او تا به حال شده است در تماس نزدیک با کسی که تا به حال توصیه شده است به آزمایش می شود برای COVID-19.

در ژوئن 23, Hamman گفت: او تصمیم گرفت برای کار از خانه تا زمانی که او هم شنیده است که از فرد و یا تا به حال خود را تست.

کمیسر فرانک مان, نایب رئیس هیئت مدیره گفت: او برداشت تا وظیفه ثبت اسناد شهرستان در حالی که Hamman رئیس هیئت مدیره شده است به دور از county courthouse.

مان گفت که او صحبت می کرد با Hamman و آرزو او را به خوبی در بهبودی خود را از اثرات COVID-19.

مان گفت: کمیسیون ممکن است نیاز به شنیدن بیشتر از این مورد که آیا برای اقدام برای تشویق بیشتر استفاده از ماسک و پوشش.

در حالی که دفاع از نیاز به حفاظت صورت مان گفت که زمانی که به کسی که شناخته شده است به دست گرفته اند و اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus تست مثبت آن ممکن است باعث شود مردم به فکر می کنم بیشتر در مورد حفاظت از خود است.

"من نمی تواند باور کند که این نمی خواهد تمرکز توجه و حتی بیشتر در موضوع" مان گفت.

"من فکر می کنم یک نگاه دیگر (در صورت پوشش مورد نیاز) است در اطراف گوشه" مان گفت. "ما در حال گرفتن مقدار زیادی از ایمیل بر روی آن. وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که فکر می کنم زمینه وجود دارد و بسیاری از مردم که فکر می کنم وجود ندارد."

مان گفت: "آماده نیست" به درخواست برای یک جلسه ویژه ای را در نظر بگیرید که آیا شهرستان باید پیوستن به مراجع قضایی اتخاذ کرده اند که اجباری ماسک سفارشات اما گفت: بحث های عمومی می تواند "تمرکز جدید و روشن تر تمرکز بر کل موضوع."

Hamman شده است کار از خانه در روزهای اخیر گفت: کمیسر سیسیل Pendergrass.

"من به او صحبت کرد. او صدایی خوب است. او کار و گرفتن ایمیل و همه چیز است و هنوز هم مربوطه" Pendergrass گفت. "این مایه تاسف است اما هر کسی می تواند قرارداد آن است."

Pendergrass گفت: این خبر که کمیسیون همکار دارای آزمایش مثبت است هل دادن او به حمایت نیاز است که مردم با استفاده از ماسک ،

"آن بوده است و چهار ماه پیش و نبود حتی یک مسئله چهار یا پنج ماه پیش است اما در حال حاضر در دو هفته گذشته برخی از گروه های در حال هل دادن آن را برای برخی از دلیل" Pendergrass گفت. "این مایه تاسف است و راه آن نوشته شده است آن را می گوید در صورت پوشش و صحبت کردم به پلیس که می گوید مردم فقط جلو پیراهن خود را بیش از چهره خود را و آنها پوشش داده شده است."

اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه نظرسنجی از مقامات دولتی در هفته گذشته نشان داد که از 43 پاسخ دهندگان هشت تا به حال تست شده برای ویروس. اندرسون تنها مثبت است.

برخی از مقامات از جمله استروئ ایجاد کرد مدیر استیون سارکوزی رئیس پلیس ناپل تام Weschler و ذغال سنگ شهرستان کلانتر کوین Rambosk نیست پاسخ به سوال در مورد تست با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

جزئیات نتایج این تحقیق: COVID-19: خواسته ما 85 رهبران محلی اگر آنها با پوشیدن ماسک. تنها 1 گفت: هیچ

Hamman نیست شرکت در نظرسنجی.

"من می خواهم این را به عنوان یک درس به شما گفت:" در این ویدئو. "اجازه دهید آن را یک هشدار به شما که هر کسی می تواند گرفتن این و هر کسی می تواند به گسترش این. من همه درخواست لطفا به انجام بخشی خود را. شخصی خود را ایجاد کنید ماسک دستور."

Fort Myers Beach, miami gardens تصویب کرده اند, ماسک, حکم, اما دیگران مانند لی شهرستان و کیپ کرال نیست به جای امید بستن برای مردم به دنبال دستورالعمل CDC و به ماسک خود را.

روز چهارشنبه لی شهرستان گزارش اضافی 266 COVID-19 مورد مارک 15 روز متوالی موارد افزایش بیش از 100 موارد مثبت.

بیشتر در Coronavirus: COVID-19 در لی شهرستان: آنچه شما نیاز به دانستن در یکشنبه, جولای 8

به علاوه: فلوریدا, نوجوانان COVID-19 قربانی دریافت درمان اثبات نشده در صفحه اصلی قبل از مرگ در بیمارستان گزارش می گوید

در کمتر از دو هفته Lee County آن دو برابر شده است تعداد کل COVID-19 موارد از 4,062 در تاریخ 25 ژوئن به 8,125 چهارشنبه.

"هر علامت است که شما باید در حال حاضر به طور جدی" Hamman گفت: از جمله سرماخوردگی و علائم آلرژی. "اگر شما علائم خواهم که لطفا منزوی کردن خود است.

"لطفا فقط خود را محدود فعالیت های اجتماعی در حال حاضر. وجود دارد فقط خیلی از این وجود دارد. در حال حاضر زمان مناسبی برای رفتن به هر طرف و یا هر چیزی شبیه به آن."

Hamman گفت که او قصد دارد به قرنطینه در خانه با خانواده اش تا زمانی که او شفا است.

Lee County government خبرنگار بیل اسمیت کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن