لی و ذغال سنگ جنایات بلیط پایین به طور قابل توجهی بیش از گذشته ماه

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:38 PM EDT May 13, 2020فقط به عنوان رمان coronavirus نهفته است روز به ر

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

فقط به عنوان رمان coronavirus نهفته است روز به روز فعالیت های, ترافیک بلیط و فعالیت های جنایی کاهش یافت در لی و ذغال سنگ شهرستان در ماه گذشته است.

رزرو در هر دو شهرستان' زندان افتاده اند قابل ملاحظه ای در 30 روز گذشته به دلیل در بخشی به کمتر جنایات و صدور اعلامیه به نظر می رسد در ازای دستگیری به جرائم غیر خشونت آمیز.

در هفته گذشته به تنهایی رزرو در لی شهرستان کاهش یافته است به طور متوسط 30 دستگیری در روز در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. ذغال سنگ شهرستان که می بیند کمتر دستگیری از همسایه شمالی به طور متوسط 5.4 روزانه رزرو در هفته گذشته نسبت به متوسط 20 در سال 2019.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: لی و کلیر زندان شمارش کاهش طول همه گیر

محلی کلانتر دفاتر عمومی دفتر مدافع و دادستانی را ساخته اند یک تلاش هماهنگ برای شناسایی جرمهای زندانیان واجد شرایط منتشر خواهد شد به پایین زندان شمارش به عنوان سیستم عدالت کیفری کاهش پیدا کرده است.

هفته گذشته فلوریدا رئیس دیوان عالی عدالت چارلز Cannady معلق منصفه تا زمانی که ممکن است. جلسات هنوز هم در حال وقوع است اما در درجه اول از طریق ابزارهای الکترونیکی است.

همراه با انتشار بیشتر زندانیان ذغال سنگ شهرستان زندان را ثبت تک رقمی رزرو برای همه اما دو روز در ماه گذشته. در حالی که لی شهرستان روزانه رزرو باید کاهش یافته و به بچه خود عدد کم رنگ در مقایسه با آن در این زمان در سال گذشته است.

در آوریل 10, 17 نفر وجود دارد رزرو نسبت به 65 سال قبل است.

در حالی که عدم رزرو است که کاملا نشان دهنده سطح جرم و جنایت رها کردن به کسانی که سطوح شده است وجود دارد زیادی کاهش جنایت جنحه و جنایی نقض ترافیک در هر دو شهرستان که در مقایسه با سال گذشته با توجه به داده ها از منشی دادگاه ها و دفاتر.

بیشتر: Collier زندان شهرستان رزرو سقوط دو سوم در میان coronavirus بحران

جرم و بزه اتهامات ذغال سنگ در شهرستان کاهش یافته است 60% در ماه گذشته در مقایسه با سال گذشته را داده است. جنایی نقض ترافیک دیدم کمی بزرگتر کاهش در 63% است.

لی شهرستان نرخ جرم و جنایت نیز افزایش و کاهش طول چند هفته گذشته. به اتهام جنایت برای مثال کاهش یافته است نزدیک به یک سوم در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

بیشتر: فلوریدا را امن تر در خانه جهت جلوگیری نمی کند snowbirds از ترک اما می توانید آنها را دریافت کنید ؟

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور اقامت در خانه, منظور, موثر به عنوان از آوریل 3 نیز نهفته فراوانی از نقض ترافیک.

منظور محدودیت حرکات فلوریدا به خدمات ضروری و فعالیت های خود و ایجاد یک لیست از ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند برای یک دوره 30 روزه و در نتیجه کمتر ترافیک با توجه به ترافیک محلی می شمارد.

در ذغال سنگ شهرستان نقض ترافیک کاهش یافته است نزدیک به 60 درصد از ماه گذشته است. مشابه کاهش رخ داده در لی شهرستان که در آن کاهش دیده می شد با شروع چهارمین هفته از ماه مارس است.

اگر چه جرم و جنایت کاهش یافته است به طور کلی شایع ترین نوع از دستگیری برای باتری و DUIs.

ذغال سنگ شهرستان کلانتر کوین Rambosk گفت: شهرستان کمیسیون در ماه گذشته که در دفتر کار خود دیده بود 30 درصد افزایش در خشونت تماس به عنوان مردم شروع به تنظیم بودن در خانه گیر کرده هر چند این افزایش در خشونت بازداشت کرده است پس مخروطی کردن تا حدودی.

بیشتر: اول Lee شهرستان فرد متهم به نقض فرماندار امن تر-در صفحه اصلی-سفارش

در حالی که نقض فرماندار سفارش دوم-مدرک جرم تخطی از قانون سازمان های محلی گفته اند که آنها با استفاده از دستگیری به عنوان آخرین چاره برای اطمینان از انطباق

Lee County سازمان های اجرای قانون باید بازداشت دو نفر به اتهام نقض نظم پس از آن آمد.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن