دعاوی تظاهرات توطئه: چرا تا این حد خصومت به مارتین ماسک قوانین ؟ | گیل هوشمند

نظرگیل هوشمند Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:06 PM EDT Jul 10, 2020This ain't بیش از یک شات.گشته عصبانی مخ

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

نظر

This ain't بیش از یک شات.

گشته عصبانی مخالفت صدها نفر از ساکنان محلی که به تلخی شکایت در فرد عملا و یا از طریق ایمیل, Martin County کمیسیون در هفته گذشته در این دوره باقی ماند.

آنها رای دادند و به صورت ماسک الزامی است.

را که COVID-19!

و این بود که.

به جز آن نبود.

به جای ذوب دور مخالفت با قانون جدید است دارد.

پرونده های حقوقی در حال واصل تظاهرات برنامه ریزی شده در اعتراض به فرمان.

سیاسی ملی مفسران وزن در. نظریه پردازان توطئه در حال کمین در حاشیه.

به نحوی کمی Martin شهرستان تبدیل شده به یک flashpoint ما سیاسی ملی جیغ مطابقت.

و من ایده این سوار است فقط آغاز است.

بیشتر: Martin شهرستان ماسک دستور: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

بیشتر: Treasure Coast ICU تخت نزدیک شدن ظرفیت

شب جمعه, وکیل و دولت تشکر. آنتونی ساباتینی R-Howey-in-the-تپه راه اندازی شد برای به چالش کشیدن فرمان در دادگاه این ادعا را نقض فلوریدا اساسی است. منجر شاکی در مورد James P. کراکر صاحب گراز Technologies, یک شرکت چند ملیتی که مقر آن در استوارت.

با شور از واعظ — پدر او یک وزیر — کراکر ساخته شده پرونده او در صبح روز جمعه ، کراکر به حال COVID-19 مارس و بیمار بود به عنوان یک سگ برای حدود 10 روز است. او در مورد استخدام 150 نفر در Hog فن آوری های 10 یا حال ویروس.

در عین حال هفته گذشته او ضمیمه شده یک علامت در جلوی درب دفتر: "هیچ ماسک مجاز در این اموال بدون رضایت قبلی."

نشانه رفته است در حال حاضر و کراکر شد سریع به می گویند هر کارمند که می خواستم به پوشیدن ماسک اعطا شد رضایت.

او را در برابر ماسک نفسه. اما او قاطعانه مخالف دولت گفتن شما به پوشیدن یک.

"سه صد هزار نفر از چاقی هر سال" کراکر گفت. بنابراین اگر دولت می تواند دستور ماسک صورت — می توانید آن را با کف دست زدن یک چیزبرگر را از دست خود را ؟

کراکر حمایت تلاش برای اهدای پلاسما از COVID-19 بازماندگان به زمان بیماران است که می تواند کمک به آنها را دفع ویروس. او خود را اهدا پلاسما و میزبان پلاسما درایوهای گراز در دفتر مرکزی در 30 هر ماه.

اما او فکر می کند این ویروس شده است weaponized توسط کسانی که می خواهید به درایو جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. او می گوید: او می داند همه چیز در پنج شهرستان کمیسیون اما اصرار آنها تجاوز مرزهای خود ،

و او با ابراز تاسف از آنچه او می بیند به عنوان کشور ضعف در برابر سختی. Once upon a time, او گفت: آن را "Give me liberty or give me مرگ است." در حال حاضر آن را "به من آزادی... و یا من یک ماسک صورت."

یک مرد مذهبی کراکر می گوید: مرگ بخشی از زندگی است. که درست است.

اما من نمی تواند فکر می کنم که انگیزه کارکنان خود را برای رفتن به کار در صبح است.

در ضمن جداگانه GoFundMe حساب تعیین شد تا در هفته گذشته به پشتوانه دوم دادخواست; از این نوشتن در صبح روز جمعه آن را در حال حاضر بیش از هدف خود را از $10,000.

صبح روز شنبه در اعتراض برنامه ریزی شده بود در گوشه ای از آمریکا 1 و مونتری خیابان. سازمان دهندگان می گویند اگر Martin County نمی فسخ آن فرمان آنها ممکن است پول خود را در جای دیگر خرید در شهرستان سنت لوسی که نیست (هنوز؟) ساخته شده و ماسک الزامی است.

پس از آن وجود دارد دن richard shaw. یک محافظه کار سیاسی مفسر podcaster سابق عامل سرویس مخفی و گاهی فاکس نیوز عامل او ظاهرا زندگی در شهرستان مارتین. و هفته گذشته او شروع به پاره کمیسیون برای, ماسک, فرمان, گفته, در توییتر کمیسیون "به فروش می رسد به ما."

"ما نیاز نداریم پادشاهان سفارش ما را به پوشیدن ماسک" گفت: richard shaw, که گفت که او نمی خواهد مطابق با فرمان و متعهد به حمایت از هر کسی که به چالش می کشد نشسته کمیسیون آمده در زمان انتخابات.

به طوری که آزادی استدلال. اما در میان حداقل برخی از ماسک مخالفان وجود دارد بیشتر به این موضوع است.

برای چه اگر این فقط در مورد محلی "ظالم" رفتن بیش از حد? اگر این همه بخشی از برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه ریزی ؟

همیشه شنیدن از "QAnon?"

اگر نه دست و پنجه نرم کردن.

"س" را به عنوان او شناخته شده (حداقل بیشتر فکر می کنم آن را یک "او") یک ناشناس پوستر در اینترنت پیام/تصویر تخته که وانمود به پناه میبرند در حلقه وحش با یک صندلی ردیف جلو به دسیسه "دولت عمیق."

به گهواره یک خط از واشنگتن پست تراویس نمایش که نوشته شده و غالبا روی "س" پدیده اساسی جان کلام این است که "وجود دارد در سراسر جهان دوز و کلک شیطان-پرستش پدوفیل که بر جهان حکومت اساسا و آنها همه چیز را کنترل. آنها کنترل سیاستمداران و آنها کنترل رسانه ها."

و تنها یک مرد می ایستد در راه خود را. حدس می زنم که.

در این گفتن بسیاری از آنچه ما می بینیم در تیتر منعکس کننده تلاش های این غیرمنتخب دوز و کلک به مغلوب ساختن پیشی جستن را. راه بیشتر وجود دارد اما آن را قطعا یک چیز است.

و "س" ساخته شده است که ظاهر پس به صحبت اخیر در شهرستان مارتین جلسات. یکی از عینک "س" شرت; "من واقعا زبانم بند آمده در چگونه بسیاری از مردم ساخته شده مستقیم QAnon منابع در نظر عمومی گفت:" استوارت شهردار مایک مایر بود که heckled زمانی که او صحبت می کرد در کمیسیون' جولای 2 جلسه.

مایر یک طرفدار سرسخت از ماسک ها مورد انتقاد قرار گرفته در طول فعالیت های سیاسی خود را برای "کوچک مسائل محلی" اما پیش از این هرگز او متهم شده است که در همدستی با برخی از جهانی دوز و کلک.

"اما من توجه دوستان نزدیک من, حامیان کسب و کار من حداقل در حاشیه این و در حال شنیدن این پیام و نگران هستند," او گفت:.

من هیچ توطئه نظریه پرداز هر چند بیایید اذعان کرد که در, به دنبال حفاظت از منافع خود را قدرتمند ممکن است گاهی اوقات تبانی کردن در برابر دشمنان خود و یا حتی عموم مردم.

اما کل این ماسک kerfluffle واقعا نیست که پیچیده است. COVID-19 اعداد در حال راه رفتن است. ما می خواهیم به این روند. ماسک کمک می کند.

پایان.

هنوز هم نگران ماسک ها یک گام در جاده ها به گولاگ? بررسی کنید که چه Martin County Sheriff ویلیام اسنایدر گفت: زمانی که من از او پرسیدم اگر نمایندگان خود را آغاز کرده بود اجرای قانون جدید:

"من به هیچ وجه قصد رفتن به جنگ با مردم شهرستان مارتین گفت:" اسنایدر.

نقض فرمان از لحاظ تئوری می تواند به شما در کسب یک خوب تا 250 دلار اما "من تصور یک سناریو که در آن ما فراتر از آموزش و پرورش و حرکت به استناد" اسنایدر گفت.

به عبارت دیگر: جک-بوت اراذل و اوباش نمی آیند.

"ما باید به مردم اعتماد خود را درک مسئولیت های اجتماعی گفت:" اسنایدر. "آنها ممکن است مجبور به نگرانی در مورد گرفتن بلیط. اما آنها باید نگران همنوعان خود."

گیل هوشمند است TCPalm مقاله نویس و عضو هیئت تحریریه. خود ستون منعکس کننده نظر خود را; اگر شما مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده لطفا به اشتراک TCPalm. گیل را می توان در رسید gil.smart@tcpalm.com با تلفن در (772) 223-4741 و یا از طریق توییتر در @TCPalmGilSmart.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن