طرح دعوی در دادگاه می گوید بیمار زن تجاوز جنسی توسط پرستار در لهیق مرکز پزشکی منطقه ای

لیز فریمن فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 6, 2020یک لهیق مرکز پزشکی منطقه ای

توسط ABTINNEWS در 17 خرداد 1399

یک لهیق مرکز پزشکی منطقه ای پرستار متهم به آزار جنسی یک بیمار تحت مراقبت خود با توجه به طرح دعوی در دادگاه مدنی.

طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته در لی دادگاه مدار در برابر پرستار, Christopher J. Stamulis و بیمارستان است.

با توجه به شکایت این زن مشخص شده به عنوان "جین سازمان حفاظت محیط زیست" بستری شد لهیق منطقه ای در ماه نوامبر برای زجر تنفسی. او قرار بود در لورازپام, دارو برای اضطراب با عوارض ضعف و سرگیجه و از دست دادن حافظه و سردرگمی است.

چند شب پس از او اعتراف یک پرستار شب عنوان Stamulis گفته sexually assaulted او پس از دادن یک دوز از لورازپام حدود 9 p. m. Nov. 15, 2019 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در علاوه بر این به Stamulis, 38, یک پرستار ثبت شده و Lehigh و منطقه ای و شرکت مادر آن نخست خدمات بهداشتی و درمانی مستقر در انتاریو و کانادا نیز به نام شکایت.

زمانی که Stamulis بود در اتاق بیمار او سنگر درب با یک چرخ سیستم برای جلوگیری از هر کسی از ورود با توجه به شکایت.

بیمار شد آگاه از حمله اما نمی تواند از تماس برای کمک, با توجه به رایان Fogg بیمار وکیل از غرب پالم بیچ. طرح دعوی در دادگاه نیست دولت چرا او دارو.

"او تحت تاثیر دارو و نمی تواند مبارزه," او گفت:.

Fogg کاهش یافته است به فاش کردن سن خود و یا هر چیز دیگری در مورد این بیمار به جز که او ساکن Lee County است.

"او بسیار واقعی ترس برای ایمنی خود را," او گفت:.

شکایت مدعی است که قبل از استخدام Stamulis, Lehigh منطقه ای یا انجام یک چک پس زمینه و نادیده یافته و یا موفق به انجام یک چک پس زمینه است که نشان از شکایت علیه او در اورگان مربوط به نامناسب تماس جنسی و نظرات با بیماران.

در دیگر اخبار:کشورهای گروه چالش فدرال بیش از کاهش تالاب حفاظت

تجزیه و تحلیل: بیشتر فلوریدا افسران منظم برای نیروی بیش از حد خود را نگه داشته مشاغل

شکایت نمی گوید که لهیق منطقه ای او را استخدام و یا اگر او هنوز هم شاغل وجود دارد. Fogg گفت: بیمارستان است و نه در پاسخ به سوالات.

مقامات در لهیق منطقه ای و در نخست بهداشت و درمان نمی تواند رسید و برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه مربوط به Stamulis. Stamulis نیز نمی تواند نظر رسیده است.

بیمارستان مورد نیاز است را تأیید آژانس و قانون فدرال به بررسی شخصیت کارکنان به ویژه کسانی که با تماس به بیماران با توجه به شکایت.

اطلاعات در مورد پرستار قبل از نظم و انضباط شد و در دسترس عموم و لهیق بیمارستان باید به حال دسترسی به آن به عنوان بخشی از یک بررسی زمینه های شکایت گفت.

اسناد دادگاه نشان می دهد, پرستار, بستری به رفتار گذشته زمانی که او منظم خود را از طریق اورگان پرستاری مجوز.

اورگان و انضباط گزارش متصل به عمران شکایت نشان می دهد Stamulis تنبیه شد برای رفتار نامناسب در دو نوبت در ماه نوامبر سال 2018 است.

اولین مورد مربوط به یک زن است که او را آورده بود نوزاد در اتاق اورژانس در صلح سلامت قلب مقدس مرکز پزشکی و Stamulis ساخته شده نظرات نامناسب به او. او درخواست او دوست او را در Facebook و پس از او سمت چپ بیمارستان.

بیمارستان گزارش رفتار خود به دولت پرستاری و هیئت مدیره پس از شلیک او با توجه به اورگان سوابق.

در مارس 2018 های پرستاری در هیئت مدیره دریافت یک ناشناس شکایت که Stamulis گرفته بود با استفاده از یک بیمار مبتلا نامناسب جنسی پیشنهادات و فرستاده بود یک Facebook friend request به فرد سوابق نشان می دهد. این گزارش فاش نمی کند که بیمارستان Stamulis مشغول به کار بود در آن زمان.

Stamulis مصاحبه شد توسط هیئت مدیره پرستاری در اورگان در مارس 2018 و نه آن را تکذیب می کند با توجه به اورگان سوابق. او اذعان کرد: "مسائل مرزی" اما گفت که او آگاه از مسائل مرزی زمانی که او درگیر در رفتار سوابق نشان می دهد.

او به اتمام دوره کار در مرزهای حرفه ای در پرستاری و اخلاق و پرستار در قانون حمایت از اورگان است.

فلوریدا سوابق نشان می دهد Stamulis' مجوز به عنوان یک پرستار ثبت شده است حذف و فعال و صادر شد, جولای 1, 2016, با توجه به وزارت بهداشت.

وجود دارد قبل از شکایت به دولت در بخش بهداشت و درمان و یا نظم و انضباط گزارش در پرونده با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

این بود hush hush. از آن ساخته شده من بیمار است.': ده ها تن متهم ex-Boy Scout رهبر از سوء استفاده جنسی. وجود دارد بیشتر قربانیان ؟

با توجه به شکایت در فورت مایرز Stamulis پوشیده بود خود پرستاران یونیفرم زمانی که او قادر به انجام این حمله "با استفاده از قدرت و موقعیت دارو و قد و قامت به عنوان یک پرستار شب" در بیمارستان.

پس از بیمار مرخص شد, او رفت و به سوء استفاده از مشاوره و مرکز درمان در فورت مایرز و گفت: یک مشاور او تجاوز شده و تجاوز به عنف معاینه انجام شد, وکیل او گفت:.

"او سپس با پلیس تماس گرفت و بخش" فاگ با اشاره به دفتر لی شهرستان کلانتر. "او (متهم) مصاحبه شد در عرض یک هفته از گزارش آن."

کلانتر را نمی پاسخ به درخواست های مکرر برای هر گونه گزارش مربوط به این حادثه است.

هیچ دستگیری ذکر شده با Lee County Clerk از دادگاه. دادستانی گفت: هیچ فعال مورد با کسی با این نام سخنگوی سامانتا Syoen گفت: در یک ایمیل.

Fogg دیگر نشان داده شده است قربانیان مشابه اقدامات عمرانی در سال 2017 و 2018 به نمایندگی از دو زنی که ادعا می کنند آنها تجاوز جنسی در حالی که در بیمارستان بستری در کیپ کرال بیمارستان بخشی از لی, سلامت, پرونده های دادگاه نشان می دهد.

شکایت گفت: دو حمله توسط یک سابق, پرستار, Jeovanni Hechavarria در کیپ کرال بیمارستان سوابق نشان می دهد.

مدنی شکایت علیه Hechavarria بودند بازگردانده شدند به دادگاه فدرال و هنوز هم در انتظار Fogg گفت.

Hechavarria دستگیر شد و محکوم به 30 سال زندان در ماه مارس و پس از او اتهام حمله جنسی به در 2015 و 2016.

بیشتر از ما پوشش:

  • سابق کیپ کرال بیمار بیمارستان شکایت لی نظام سلامت بیش از اتهام تجاوز به عنف
  • زن متهم لی سلامت انجام 'شام' تحقیقات گزارش جنسی ضرب و جرح
  • بازماندگان او می گوید داستان دردناک برای قاچاق انسان آگاهی ،


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن